ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 maj 2019
pokaż:
26 maj
piła nożna III liga gr. 2
Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 0 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Gavia Choszczno 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 6 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Polonia Giżyn - Świt Barnimie 11 : 1 więcej
Piast Karsko - Stal Lipiany 7 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Pęzino 3 : 3 więcej
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 5 : 1 więcej
Saturn Szadzko - Zjednoczeni Kobylanka 1 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 6 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 3 : 1 więcej
Unia Stargard - Zorza Tychowo 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 więcej
Aquila Szczecin - Czarni 44 Szczecin 1 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 0 : 6 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Korona Klępicz 4 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 2 : 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 0 : 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin 6 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Remor Recz 3 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin 0 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 1 : 4 więcej
Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik 2 : 2 więcej
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 8 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin więcej
Santos Sarbinowo - Mechanik Warnice 0 : 6 więcej
GKS Golenice - Wicher Przelewice 5 : 0 więcej
Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko 6 : 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Biało-Zielone Gdańsk - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 3 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 : 0 więcej
Pogoń Tczew - Olimpia II Szczecin 15 : 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
18:00  Hetman Recz - Olimpia III Szczecin więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 6 : 10 więcej
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 4 : 1 więcej
Piast Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław 3 : 2 więcej
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Polonia Poznań 10 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Calisia Kalisz Pomorski 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo 1 : 3 więcej
Resko Karcino - Błękitni Stary Jarosław 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez 2 : 8 więcej
Lotnik Czarne - Pomorzanin Przybiernów 2 : 4 więcej
Sparta II Gryfice - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 2 więcej
Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór 5 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin 4 : 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Pionier Szczecin 2 : 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań 0 : 1 więcej
Podlesie Sowno - Zenit Koszewo 3 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica 8 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 7 : 3 więcej
Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl 2 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo 0 : 2 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 9 : 1 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pionier Zwierzyn 5 : 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Sława Choszczno 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki 3 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 4 : 1 więcej
Jantar Korlino - Błękitni Tychowo 0 : 5 więcej
Gryf II Polanów - Darpol Barzowice 3 : 2 więcej
KS Sieciemin - Pogoń Noskowo 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Mustang Korzystno - Płomień Pobłocie Wlk. 0 : 3 więcej
Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino 0 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Derby Karścino 4 : 2 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Sokół Lulewice 4 : 6 więcej
Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Mechanik II / Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski 3 : 0 więcej
Sokół Spore - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Gwda Wielka 2 : 2 więcej
Grom Świelino - Drzewiarz Krosino 2 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo 5 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 3 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 2 : 1 więcej
Legion Strączno - Gryf Budowo 7 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 0 więcej
Ina Goleniów - Akademia MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 4 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Jedność poszukuje zawod »
4 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Fadecki powraca do Błęk »
2 » Polakowski odchodzi z G »
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » Trener poszukiwany
1 » Plan przygotowań LKS Po »
1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
1 » Kartkowicze A klasy (gr »
1 » Niesamowity Lisek!
mecze:
23 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
14 » Sokół Granowo-Błękitni  »
13 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
6 » Sarmata Dobra-Radowia R »
6 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
5 » Zjednoczeni Wapnica-Ina »
4 » Sęp Brzesko-Iskra Lutów »
4 » Orzeł Bierzwnik-Świt Ba »
4 » Piast Kolin-Wicher Prze »
4 » Prawobrzeże Świnoujście »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1099
statystyki portalu
• drużyn: 2787
• imprez: 117058
• newsów: 72011
• użytkowników: 70033
• komentarzy: 1078247
• zdjęć: 777327
• relacji: 38008
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies