ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2019
dodaj sparing
pokaż:
01 czerwiec
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin więcej
Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp. 0 - 3 więcej
  Radunia Stężyca - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań więcej
17:00  Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno więcej
17:00  Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz więcej
17:00  Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański więcej
  Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Gryf Kamień Pomorski więcej
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
16:00  Olimp Gościno - Błękitni II Stargard więcej
  Morzycko Moryń - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Ina Goleniów - MKP Szczecinek więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Sokół Karlino więcej
  Chemik Police - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
11:00  Mierzynianka Mierzyn - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Odra Chojna - Iskra Golczewo więcej
12:00  Dąb Dębno - Flota Świnoujście więcej
11:00  Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz więcej
17:00  Iskierka Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
17:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Fala Międzyzdroje więcej
17:00  Wicher Brojce - Mewa Resko więcej
17:00  Dąb Dębice - Arkonia Szczecin więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice więcej
17:00  Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
13:00  OKS Center MD Goleniów - Polonia Płoty więcej
17:00  Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
16:00  Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko więcej
15:00  Drawa Drawno - Klon Krzęcin więcej
13:00  Unia Dolice - Zieloni Zielin więcej
16:00  Stal Lipiany - Ina Ińsko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
17:00  Sarmata Dobra - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Sowianka Sowno - Promień Mosty więcej
15:00  Orzeł Prusinowo - Radowia Radowo Małe więcej
17:00  Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin więcej
12:00  Czarni Marianowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
12:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police więcej
17:00  Zootechnik Kołbacz - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
16:00  Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Mechanik Warnice - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Olimpia II Szczecin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - WAP Włocławek więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Pogoń Tczew więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Lipno Stęszew więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  KKP Chełmża - Victoria Sianów więcej
piła nożna III liga kobiet
  Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Iskra Białogard więcej
17:00  Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Sparta Gryfice więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Ikar Krosino więcej
17:00  Mechanik Bobolice - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
  AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec więcej
  AZS Wrocław - Polonia Poznań więcej
16:00  AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
  Medyk Konin - UKS SMS Łódź więcej
  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - GKS Katowice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
14:00  Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
15:00  Iskra Białogard - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Kotwica II Kołobrzeg więcej
17:00  Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa więcej
17:00  Saturn Mielno - Wieża Postomino więcej
17:00  Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
17:00  Strong Zielenica - Płomień Myślino więcej
17:00  Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie więcej
17:00  Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice więcej
17:00  Zefir Wyszewo - Victoria Sianów więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Arkadia Malechowo - Resko Karcino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
14:00  Głaz Tychowo - Mechanik Turowo więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja więcej
17:00  Santos Kłębowiec - Hubertus Biały Bór więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo więcej
15:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
14:00  Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Górnik Zabrze - GKS Bełchatów więcej
12:00  Motor Lublin - Elana Toruń więcej
12:00  Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
12:00  FCB Escola Varsovia - Ruch Chorzów więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
17:00  SALOS Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin więcej
11:00  Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:30  Gryf Słupsk - Warta Poznań więcej
15:00  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
02 czerwiec
Zachodnia Liga MTB: Rzepin więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Świt Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Biali Sądów - Piast Chociwel więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
13:00  KP Przecław - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Czcibor Cedynia - Polonia Giżyn więcej
17:00  Świt Barnimie - SCRS Barlinek więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Piast Karsko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
11:00  Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo więcej
15:00  Jastrząb Łosośnica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Płomień Lisowo więcej
16:00  WODR Barzkowice - Unia Stargard więcej
15:00  Zorza Tychowo - Saturn Szadzko więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Orkan Dalewo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
17:00  Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno więcej
14:00  Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin więcej
17:00  Czarni 44 Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Hanza Goleniów więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
16:00  Korona Klępicz - Piast Piaseczno więcej
16:00  Czarni Fiege Lubanowo - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Iskra Banie - Zjednoczeni Kurzycko więcej
14:00  LUKS Krzywin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
15:00  Iskra Pomień - Korona Raduń więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Jedność Przewłoki więcej
16:00  Iskra Warszyn - Koral Mostkowo więcej
15:30  Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
14:00  Piast Kolin - Iskra Lutówko więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
15:00  Błyskawica Kluki - Pomorzanin Cychry więcej
  Gryf Nowielin - GKS Golenice więcej
16:00  Wicher Przelewice - Bryza Reńsko więcej
  Unia Swochowo - GKS Golenice więcej
piła nożna III liga kobiet
11:00  Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
13:30  Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:00  Sparta II Gryfice - Orzeł Mrzeżyno więcej
16:00  Światowid 63 II Łobez - Gardominka Mechowo więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
16:00  Zenit Koszewo - Ogniwo Dzwonowo więcej
16:00  Pionier Szczecin - Dęby Rogowo więcej
16:00  Orkan II Suchań - Zjednoczeni Wapnica więcej
16:00  Sparta Skalin - Podlesie Sowno więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
16:00  Iskra II Banie - Sekwoja Brwice więcej
16:00  Zryw Góralice - Ogniwo II Babinek więcej
16:00  Sparta Sobiemyśl - Polonia Gryfino więcej
16:00  Tywa Swobnica - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Pogoń Noskowo - Jantar Korlino więcej
12:00  KS Skibno - Olympic Warszkowo więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Gryf II Polanów więcej
12:00  Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Jantar Siemyśl więcej
12:00  Derby Karścino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
12:00  Mustang Korzystno - Syrena-Grot Rymań więcej
12:00  Wicher Rąbino - Grot Gorawino więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Gryf Dobrowo więcej
14:00  Sokół Lulewice - Wicher Mierzym więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  Grot Bonin - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Grom Świelino więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Sokół Spore więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Gryf Budowo - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Grom Giżyno - Legion Strączno więcej
13:00  Kolejarz Wierzchowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Kotwica Kołobrzeg - Ina Goleniów więcej
17:00  Stal Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Gavia Choszczno - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin więcej
11:00  Vineta Wolin - FASE II Szczecin więcej
14:00  Stal Szczecin - Chemik Police więcej
17:00  Akademia Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
14:30  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
11:00  AP Reissa Poznań - Arka Gdynia więcej
15:00  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
04 czerwiec
piła nożna I liga PLO
18:00  Iskra Białogard - Victoria Sianów więcej
05 czerwiec
piła nożna WLJ Starszych II etap
18:00  Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
16:00  Prawobrzeże Szczecin - FASE II Szczecin więcej
06 czerwiec
piła nożna WLJ Młodszych II etap
17:00  Football Academy Szczecin - Stal Szczecin więcej
08 czerwiec
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin więcej
  Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  MKP Szczecinek - Morzycko Moryń więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo więcej
  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno więcej
Gryf Polanów - Błękitni II Stargard 0 - 3 więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Chemik Police więcej
12:00  GKS Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Piast Chociwel - Iskierka Szczecin więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin więcej
11:00  Stal Szczecin - Gavia Choszczno więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Dąb Dębno więcej
17:00  Flota Świnoujście - Odra Chojna więcej
16:00  Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
17:00  Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Jantar Dziwnów - KP Przecław więcej
  Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard więcej
11:00  Sparta Gryfice - Dąb Dębice więcej
15:00  Mewa Resko - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Orkan Suchań - Stal Lipiany więcej
17:00  Ina Ińsko - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Klon Krzęcin - Świt Barnimie więcej
16:00  SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
17:00  Mechanik Turowo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń więcej
14:00  Promień Mosty - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Pionier Żarnowo - Sarmata Dobra więcej
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
12:00  Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino więcej
17:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
19:00  Hanza Goleniów - Zootechnik Kołbacz więcej
15:00  Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin więcej
16:00  Grot Gardno - Chemik II Police więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Lipno Stęszew - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  Victoria Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  WAP Włocławek - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Pogoń Tczew - KKP Chełmża więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Błękitni Stargard - Sparta Gryfice więcej
17:00  Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Ikar Krosino - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Darłovia Darłowo więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Lech Czaplinek więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
16:00  Olimpia Szczecin - AZS Wrocław więcej
  AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  Mitech Żywiec - Polonia Poznań więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
  Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  Górnik Łęczna - Medyk Konin więcej
  UKS SMS Łódź - GKS Katowice więcej
piła nożna III liga gr. 2
12:00  Lech II Poznań - Radunia Stężyca więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
16:00  Chemik Bydgoszcz - Wierzyca Pelplin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
14:00  Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Sława Sławno więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Błonie Barwice więcej
17:00  Wieża Postomino - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Korona Człopa - Saturn Mielno więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Resko Karcino więcej
17:00  Victoria Sianów - Wrzos Wrzosowo więcej
17:00  Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
17:00  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Hubertus Biały Bór - Głaz Tychowo więcej
17:00  Grom Szwecja - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia Pogoń Szczecin więcej
14:00  Prawobrzeże Szczecin - Gavia Choszczno więcej
17:00  Arkonia Szczecin - Vineta Wolin więcej
09 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Biali Sądów - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
16:00  Arkonia Szczecin - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Piast Karsko - Unia Dolice więcej
14:00  Zieloni Zielin - Drawa Drawno więcej
17:00  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
12:00  Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo więcej
13:00  Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Zjednoczeni Kobylanka więcej
16:00  Orkan Dalewo - Zorza Tychowo więcej
15:00  Saturn Szadzko - WODR Barzkowice więcej
17:30  Unia Stargard - Orzeł Grzędzice więcej
13:00  Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
15:00  Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
16:30  Leśnik Kliniska - Czarni 44 Szczecin więcej
16:00  Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:00  Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
14:00  Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Fiege Lubanowo więcej
16:00  Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice więcej
15:00  Witniczanka Witnica - Korona Klępicz więcej
16:00  Piast Piaseczno - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
15:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Remor Recz więcej
16:00  Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn więcej
16:00  Koral Mostkowo - Błękitni Sarnik więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Korona Raduń więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
15:00  Bryza Reńsko - Gryf Nowielin więcej
16:00  GKS Golenice - Błyskawica Kluki więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - Unia Swochowo więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Santos Sarbinowo więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Biało-Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna III liga kobiet
14:00  Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino więcej
15:00  Błękitni Stargard - Olimpia III Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
12:00  Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica więcej
13:00  LZS Kowalewice - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło więcej
12:00  Orzeł Łubowo - Sad Chwiram więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo więcej
12:00  Jantar Korlino - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  KS Sieciemin - KS Skibno więcej
16:00  Gryf II Polanów - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Mustang Korzystno - Sokół Lulewice więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań więcej
12:00  Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino więcej
12:00  Wicher Mierzym - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Derby Karścino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
11:00  Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Drzewiarz Krosino więcej
12:00  Sokół Spore - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
14:00  Grom Świelino - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Znicz Dzikowo - Grom Giżyno więcej
13:00  Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Gryf Budowo więcej
13:00  Legion Strączno - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Arkonia Szczecin - Świt Szczecin więcej
13:30  Chemik Police - Stal Szczecin więcej
14:00  Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin więcej
17:00  FASE Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  FASE II Szczecin - Błękitni Stargard więcej
16:00  Orzeł 2010 Wałcz - SALOS Szczecin więcej
16:00  Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin więcej
12 czerwiec
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  FASE II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
13 czerwiec
Festiwal sprintersko-płotkarski więcej
15 czerwiec
piła nożna III liga gr. 2
Gwardia Koszalin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Hutnik Szczecin więcej
  Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
Olimp Gościno - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
  Morzycko Moryń - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
  Chemik Police - Sokół Karlino więcej
17:00  Błękitni II Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
17:00  Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Flota Świnoujście więcej
17:00  Odra Chojna - Ogniwo Babinek więcej
17:00  Dąb Dębno - Stal Szczecin więcej
17:00  Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz więcej
17:00  Jeziorak Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Piast Chociwel więcej
17:00  Iskierka Szczecin - Biali Sądów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
17:00  Sparta Gryfice - Wicher Brojce więcej
17:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko więcej
17:00  Fala Międzyzdroje - Arkonia Szczecin więcej
17:00  Dąb Dębice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty więcej
17:00  Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica więcej
17:00  OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów więcej
17:00  KP Przecław - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn więcej
17:00  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek więcej
17:00  Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin więcej
17:00  Świt Barnimie - Zieloni Zielin więcej
17:00  Drawa Drawno - Piast Karsko więcej
17:00  Unia Dolice - Ina Ińsko więcej
17:00  Energetyk Gryfino - Orkan Suchań więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
17:00  Hubertus Biały Bór - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Mirstal Mirosławiec - Iskra Białogard więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Błękitni Stargard więcej
17:00  Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Victoria Sianów - Zryw Kretomino więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Lech Czaplinek - Bizon Cerkwica więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Ikar Krosino więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Świt Szczecin - Chemik Bydgoszcz więcej
17:00  Bałtyk Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew więcej
17:00  Wierzyca Pelplin - Górnik Konin więcej
17:00  Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań więcej
17:00  Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
17:00  Iskra Białogard - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Jedność-Ikar Krosino - Korona Człopa więcej
17:00  Błonie Barwice - Wieża Postomino więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Saturn Mielno - Kotwica II Kołobrzeg więcej
17:00  Sława Sławno - Lech Czaplinek więcej
17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
17:00  Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino więcej
17:00  Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Resko Karcino - Płomień Myślino więcej
17:00  Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie więcej
17:00  Strong Zielenica - LZS Kowalewice więcej
17:00  Fala ABFrost Gąski - Victoria Sianów więcej
17:00  Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
17:00  Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Redłovia Redło - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo więcej
17:00  Sad Chwiram - Sokół Suliszewo więcej
17:00  Głaz Tychowo - Grom Szwecja więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Stal Szczecin - FASE II Szczecin więcej
13:00  Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
16 czerwiec
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
16:00  Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Korona Stuchowo - Sowianka Sowno więcej
16:00  Orzeł Prusinowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo więcej
16:00  Rolpol Chlebowo - Unia Stargard więcej
16:00  Orzeł Grzędzice - Saturn Szadzko więcej
16:00  WODR Barzkowice - Orkan Dalewo więcej
16:00  Zorza Tychowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Czarni Marianowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
16:00  Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno więcej
16:00  Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin więcej
16:00  Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Czarni 44 Szczecin - Hanza Goleniów więcej
16:00  Zootechnik Kołbacz - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
16:00  Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica więcej
16:00  Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
16:00  Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
16:00  Iskra Banie - Łabędź Widuchowa więcej
16:00  LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
16:00  Iskra Pomień - Jedność Przewłoki więcej
16:00  Korona Raduń - Koral Mostkowo więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Iskra Warszyn - Iskra Lutówko więcej
16:00  Piast Kolin - Ina Nadarzyn więcej
16:00  Remor Recz - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Gryf Nowielin - Wicher Przelewice więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  AP Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Tczew więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Olimpia II Szczecin więcej
  Lipno Stęszew - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Victoria Sianów więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - WAP Włocławek więcej
  KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Płomień Jeżyczki - Gryf II Polanów więcej
12:00  Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo więcej
12:00  KS Skibno - Jantar Korlino więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino więcej
12:00  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Mustang Korzystno więcej
12:00  Derby Karścino - Wicher Mierzym więcej
12:00  Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Grom Świelino więcej
12:00  Grot Bonin - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
11:00  Vineta Wolin - Prawobrzeże Szczecin więcej
11:00  Chemik Police - Akademia Pogoń Szczecin więcej
16:00  SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
16:30  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
23 czerwiec
Zachodnia Liga MTB: Drezdenko więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Olimpia II Szczecin - KKP Chełmża więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Victoria Sianów - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  WAP Włocławek - Lipno Stęszew więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Pogoń Tczew - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
26 czerwiec
Bestseller Goleniów Athletics Park więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Wychowanek Gryfa Kamień »
3 » Siłą Świtu jest zespół  »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
1 » Tuż za podium
1 » Raków Częstochowa i ŁKS »
mecze:
54 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
42 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Koral Mostkowo-Remor Re »
29 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
28 » Gwardia Koszalin-Chemik »
26 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
25 » Piast Karsko-Orkan Such »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 12
19842301 ALX
bajer89 Hajeczka99
hudini kempes7
Magik86 mati199999...
MatinaWole... MINIONEK
peja33 wichermier...
gości: 1056
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115121
• newsów: 71669
• użytkowników: 69923
• komentarzy: 1073364
• zdjęć: 772381
• relacji: 37899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies