ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2019
dodaj sparing
pokaż:
01 maj
Zachodnia Liga MTB: Gorzów Wlkp. więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański więcej
Wda Świecie - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
12:00  Świt Szczecin - Mieszko Gniezno więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Jarota Jarocin - Radunia Stężyca więcej
13:00  Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Górnik Konin - Sokół Kleczew więcej
16:00  Chemik Bydgoszcz - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Vineta Wolin - Orzeł Wałcz więcej
12:00  Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
11:00  Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
15:00  Olimp Gościno - Morzycko Moryń więcej
12:00  Ina Goleniów - Rasel Dygowo więcej
12:00  Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
13:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek więcej
12:00  Chemik Police - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
23-03 11:00  Pogoń Szczecin - Wisła Kraków więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Mechanik Bobolice więcej
12:00  Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo więcej
12:00  Jedność-Ikar Krosino - Spójnia Świdwin więcej
12:00  Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski więcej
12:00  Olimp Złocieniec - Astra Ustronie Morskie więcej
12:00  Wieża Postomino - Sława Sławno więcej
16:00  Korona Człopa - Lech Czaplinek więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
16:00  Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
04-05   Legia Warszawa - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
17:00  SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
18:00  Prawobrzeże Szczecin - FASE II Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Warta Poznań - Błękitni Wronki więcej
12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
13:00  Arka Gdynia - Gryf Słupsk więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
14:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
14:30  Lech Poznań - FASE Szczecin więcej
15:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz więcej
  Stal Mielec - Zagłębie Lubin więcej
  Arka Gdynia - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
02 maj
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
04-05   Lech Poznań - GKS Bełchatów więcej
11:00  Motor Lublin - Arka Gdynia więcej
03 maj
5. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
15:00  Orkan Suchań - Zieloni Zielin więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
18:00  Wisła Płock - Arka Gdynia więcej
20:30  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
04 maj
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji Dni Gryfina więcej
piła nożna II liga
17:00  Pogoń Siedlce - Radomiak Radom więcej
14:00  Błękitni Stargard - Skra Częstochowa więcej
19:10  Widzew Łódź - Ruch Chorzów więcej
17:00  Resovia Rzeszów - Olimpia Grudziądz więcej
17:00  ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków więcej
piła nożna III liga gr. 2
Mieszko Gniezno - Wda Świecie 3 - 0 więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Górnik Konin więcej
16:00  Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin więcej
17:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno więcej
11:00  Rasel Dygowo - Morzycko Moryń więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Ina Goleniów więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin więcej
Gryf Polanów - Chemik Police 0 - 3 więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Vineta Wolin więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Iskra Golczewo więcej
16:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
16:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębice więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje więcej
17:00  Masovia Maszewo - Sparta Gryfice więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
15:00  Kłos Pełczyce - Świt Barnimie więcej
15:00  Drawa Drawno - Czcibor Cedynia więcej
13:00  Unia Dolice - Sęp Brzesko więcej
16:00  Stal Lipiany - SCRS Barlinek więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
05-05   Sowianka Sowno - Sarmata Dobra więcej
05-05   Orzeł Prusinowo - Zalew Stepnica więcej
05-05   Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
05-05   Prawobrzeże Świnoujście - Promień Mosty więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Orzeł Pęzino - Orzeł Grzędzice więcej
15:00  Zorza Tychowo - Orzeł Małkocin więcej
12:00  Czarni Marianowo - Płomień Lisowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
05-05   Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police więcej
18:00  Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno więcej
05-05   Hanza Goleniów - Aquila Szczecin więcej
05-05   Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
05-05   Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Olimpia II Szczecin - Lipno Stęszew więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Pogoń Tczew - Victoria Sianów więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Błękitni Stargard - Victoria Sianów więcej
17:00  Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Pamet Świdwin więcej
17:00  Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
18:00  Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
13:00  Iskra Białogard - Wieża Postomino więcej
14:00  Lech Czaplinek - Kotwica II Kołobrzeg więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Sława Sławno - Korona Człopa więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Błonie Barwice więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Radew Białogórzyno - Passat Bukowo Morskie więcej
17:00  Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino więcej
17:00  Arkadia Malechowo - Strong Zielenica więcej
17:00  Victoria Sianów - LZS Kowalewice więcej
17:00  Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Fala ABFrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Płomień Myślino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
14:00  Głaz Tychowo - Redłovia Redło więcej
17:00  Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Grom Szwecja - Sokół Suliszewo więcej
17:00  Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
12:00  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
14:00  Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów więcej
13:30  Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Elana Toruń - Cracovia Kraków więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Stal Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
13:00  Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Lech Poznań więcej
  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
18:00  Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
20:30  Legia Warszawa - Piast Gliwice więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
15:30  Korona Kielce - Miedź Legnica więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
  KPR Kobierzyce - Start Elbląg więcej
  SPR Pogoń Szczecin - MKS Lublin więcej
  Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
  UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra więcej
  Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
  Energa Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz więcej
  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
  Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
05 maj
Zachodnia Liga MTB: Połczyn Zdrój więcej
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg więcej
13:05  Elana Toruń - GKS Bełchatów więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
14:00  KP Starogard Gdański - Świt Szczecin więcej
12:00  Lech II Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
11:00  Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  MKP Szczecinek - Sokół Karlino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
13:00  Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście więcej
16:00  Biali Sądów - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
18:00  OKS Center MD Goleniów - Mewa Resko więcej
13:00  KP Przecław - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Energetyk Gryfino - Polonia Giżyn więcej
17:00  Ina Ińsko - Piast Karsko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo więcej
12:00  Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
  WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
17:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Unia Stargard więcej
16:00  Orkan Dalewo - Saturn Szadzko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
17:00  Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Czarni Fiege Lubanowo - Korona Klępicz więcej
  Iskra Banie - Czarni Czarnówko więcej
  Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica więcej
  LUKS Krzywin - Piast Piaseczno więcej
  Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Iskra Warszyn więcej
14:00  Piast Kolin - Korona Raduń więcej
  Remor Recz - Jedność Przewłoki więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo więcej
  Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice więcej
  Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo więcej
  Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl więcej
  GKS Golenice - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
17:00  FC Toruń - Piast Gliwice więcej
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gatta Zduńska Wola więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
  Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno więcej
14:00  Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Sparta II Gryfice więcej
15:00  Pomorzanin Przybiernów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Ogniwo Dzwonowo więcej
14:00  Dęby Rogowo - Podlesie Sowno więcej
15:00  Orkan II Suchań - Sparta Skalin więcej
12:00  Pionier Szczecin - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
11:00  Iskra II Banie - Sparta Sobiemyśl więcej
14:00  Tywa Swobnica - Wicher Steklno więcej
14:00  Zryw Góralice - Sokół Różańsko więcej
12:00  Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Sława Choszczno więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Orzeł Żeńsko więcej
  Sokół Granowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Grom Płonno więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin więcej
12:00  Pogoń Noskowo - KS Skibno więcej
12:00  Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo więcej
16:00  Gryf II Polanów - Jantar Korlino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań więcej
12:00  Grot Gorawino - Jantar Siemyśl więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Mustang Korzystno więcej
12:00  Wicher Rąbino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Sokół Lulewice więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Wicher Mierzym więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
11:00  Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Pogoń Wierzchowo więcej
16:00  SP Wilcze Laski - Sokół Spore więcej
12:00  Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  Gryf Budowo - Bytyń Nakielno więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Wspólni Różewo więcej
13:00  Znicz Dzikowo - Legion Strączno więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
13:30  Chemik Police - FASE Szczecin więcej
17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Chemik Police - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Stal Szczecin więcej
16:00  SALOS Szczecin - Gavia Choszczno więcej
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - Vineta Wolin więcej
18:00  Football Academy Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Warta Poznań więcej
14:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
18:00  FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
18:00  Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
15:30  Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
18:00  SPR Pogoń Szczecin - Rocasa Gran Canaria więcej
06 maj
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
20:00  Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
04-05   Świt Szczecin - Ina Goleniów więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
17:00  FASE II Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
18:00  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
08 maj
piła nożna II liga
19:10  Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz więcej
piła nożna III liga kobiet
17:30  Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin więcej
piła nożna I liga PLO
18:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Iskra Białogard więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
19:00  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
18:00  Gavia Choszczno - Akademia Pogoń Szczecin więcej
01-05 11:00  Błękitni Stargard - Stal Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
04-05   Błękitni Wronki - Arka Gdynia więcej
12:00  Gryf Słupsk - Lech Poznań więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
  Stal Mielec - Energa MKS Kalisz więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
  Zagłębie Lubin - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
10 maj
piła nożna WLJ Młodszych II etap
17:30  Świt Szczecin - FASE II Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
18:00  Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec więcej
20:30  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
11 maj
IV Maraton Szosowy dookoła Jeziora Miedwie więcej
Puchar Polski w Tenisie więcej
piła nożna II liga
17:00  Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna więcej
  Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo więcej
17:00  Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik więcej
17:00  Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów więcej
18:00  Olimpia Grudziądz - Elana Toruń więcej
18:00  GKS Bełchatów - Widzew Łódź więcej
18:00  Ruch Chorzów - Błękitni Stargard więcej
16:00  Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce więcej
17:00  Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Wierzyca Pelplin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
Wda Świecie - KP Starogard Gdański 0 - 3 więcej
16:00  Świt Szczecin - Sokół Kleczew więcej
17:00  Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno więcej
16:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Górnik Konin - Lech II Poznań więcej
16:00  Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
15:00  Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Morzycko Moryń - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Ina Goleniów - Błękitni II Stargard więcej
12:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno więcej
12:00  Chemik Police - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
15:00  Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel więcej
15:00  Stal Szczecin - Biali Sądów więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Flota Świnoujście - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Gavia Choszczno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
16:00  Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Polonia Płoty - Jantar Dziwnów więcej
15:00  Sparta Gryfice - KP Przecław więcej
17:30  Mewa Resko - Błękitni Trzygłów więcej
15:00  Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard więcej
17:00  Wicher Brojce - Dąb Dębice więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Klon Krzęcin - Stal Lipiany więcej
16:00  SCRS Barlinek - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Sęp Brzesko - Drawa Drawno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
12-05   Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica więcej
12-05   Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń więcej
12-05   Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Prusinowo więcej
12-05   Zalew Stepnica - Sowianka Sowno więcej
15:00  Sarmata Dobra - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
12-05   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
12-05   Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów więcej
12-05   Chemik II Police - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Lipno Stęszew - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Victoria Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  WAP Włocławek - Olimpia II Szczecin więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - KKP Chełmża więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - Pogoń Tczew więcej
piła nożna III liga kobiet
  Hetman Recz - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Sparta Gryfice więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Błękitni Stargard więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Iskra Białogard - Zryw Kretomino więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Mechanik Bobolice - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
  Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola więcej
  Rekord Bielsko-Biała - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
  FC Toruń - Clearex Chorzów więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
  AZS UG Gdańsk - Pogoń '04 Szczecin więcej
18:00  Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice więcej
18:00  Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Wieża Postomino - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek więcej
17:00  Korona Człopa - Iskra Białogard więcej
17:00  Jedność-Ikar Krosino - Saturn Mielno więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo więcej
16:00  Victoria Sianów - Arkadia Malechowo więcej
17:00  Płomień Myślino - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
17:00  Mirstal Mirosławiec - Redłovia Redło więcej
17:00  Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Głaz Tychowo więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Mechanik Turowo - Grom Szwecja więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
13:00  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
  Górnik Zabrze - FCB Escola Varsovia więcej
  Cracovia Kraków - Motor Lublin więcej
11:00  Ruch Chorzów - Lech Poznań więcej
13:30  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
16:00  Polonia Gryfino - Zryw Góralice więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Energetyk Gryfino - Chemik Police więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Prawobrzeże Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
13:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
15:00  Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
13:00  Błękitni Wronki - Gryf Słupsk więcej
15:00  Arka Gdynia - AP Reissa Poznań więcej
15:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin więcej
13:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
  Warta Poznań - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
20:30  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
15:30  Śląsk Wrocław - Wisła Płock więcej
18:00  Miedź Legnica - Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
  Energa AZS Koszalin - Start Elbląg więcej
  Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin więcej
  MKS Lublin - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
  KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów więcej
12 maj
Puchar Polski w Tenisie więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Odra Chojna - Dąb Dębno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
16:00  Arkonia Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Ina Ińsko - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Piast Karsko - Orkan Suchań więcej
16:00  Polonia Giżyn - Unia Dolice więcej
17:00  Czcibor Cedynia - Świt Barnimie więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Radowia Radowo Małe - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino więcej
15:00  Saturn Szadzko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
19:00  Unia Stargard - Czarni Marianowo więcej
13:00  Płomień Lisowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice więcej
14:00  Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
  Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz więcej
17:30  Grot Gardno - Czarni 44 Szczecin więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa więcej
  Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole więcej
  Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin więcej
  Piast Piaseczno - Iskra Banie więcej
  Czarni Czarnówko - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Korona Klępicz - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec więcej
  Koral Mostkowo - Remor Recz więcej
  Jedność Przewłoki - Piast Kolin więcej
  Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik więcej
  Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Pomorzanin Cychry - Bryza Reńsko więcej
  Myśla Dargomyśl - Gryf Nowielin więcej
13:00  Santos Sarbinowo - Błyskawica Kluki więcej
  Mechanik Warnice - Unia Swochowo więcej
piła nożna III liga kobiet
17:00  Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
12:00  Passat Bukowo Morskie - Bajgiel Będzino więcej
13:00  LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno więcej
13:30  Resko Karcino - Fala ABFrost Gąski więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
11:30  Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna więcej
12:00  Orzeł Łubowo - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Korona Kielce - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Zagłębie Lubin - Elana Toruń więcej
12:00  GKS Bełchatów - Wisła Kraków więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Pomorzanin Przybiernów więcej
17:00  Sparta II Gryfice - Światowid 63 II Łobez więcej
16:00  Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
12:00  Sokół II Pyrzyce - Orkan II Suchań więcej
15:00  Sparta Skalin - Zenit Koszewo więcej
15:00  Podlesie Sowno - Pionier Szczecin więcej
14:00  Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
16:00  Sokół Różańsko - Iskra II Banie więcej
  Sekwoja Brwice - Tywa Swobnica więcej
13:00  Sparta Sobiemyśl - Wicher Steklno więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
11:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo więcej
14:00  Sława Choszczno - Pionier Zwierzyn więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Grom Płonno - Sokół Granowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  KS Skibno - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo więcej
12:00  KS Sieciemin - Darpol Barzowice więcej
12:00  Jantar Korlino - Derby Gwiazdowo więcej
16:00  Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Grot Gorawino - Derby Karścino więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Mustang Korzystno - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań więcej
16:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
12:00  Wicher Mierzym - Wicher Rąbino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  Sokół Spore - Grot Bonin więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Drzewiarz Krosino więcej
14:00  Grom Świelino - SP Wilcze Laski więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo więcej
13:00  Legion Strączno - KP Drawsko Pomorskie więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Grom Giżyno więcej
13:00  Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
13:00  Ina Goleniów - Stal Szczecin więcej
15:00  Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin więcej
18:30  FASE Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Błękitni Stargard - Akademia Pogoń Szczecin więcej
15:00  Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Vineta Wolin - SALOS Szczecin więcej
16:00  Bałtyk Koszalin - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
15:00  FASE Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
13:00  Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok więcej
15:30  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
12:00  Rocasa Gran Canaria - SPR Pogoń Szczecin więcej
13 maj
Puchar Polski w Tenisie więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
18:00  Arka Gdynia - Wisła Kraków więcej
14 maj
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
20:30  Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce więcej
20:30  Miedź Legnica - Śląsk Wrocław więcej
20:30  Górnik Zabrze - Wisła Płock więcej
15 maj
piła nożna WLJ Starszych II etap
14:00  Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
20:30  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
20:30  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
20:30  Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
20:30  Pogoń Szczecin - Piast Gliwice więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
  MKS Lublin - Start Elbląg więcej
  KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin więcej
  SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
  UKS PCM Kościerzyna - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
  Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Arka Gdynia - Stal Mielec więcej
16 maj
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
17:00  Bałtyk Koszalin - Warta Poznań więcej
17 maj
Skania z Gryfusem więcej
piła nożna II liga PLO
18:00  Ikar Krosino - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
18 maj
Skania z Gryfusem więcej
piła nożna II liga
17:00  Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa więcej
17:00  Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów więcej
17:00  Błękitni Stargard - GKS Bełchatów więcej
  Elana Toruń - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Resovia Rzeszów - Rozwój Katowice więcej
  ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Wda Świecie 3 - 0 więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Świt Szczecin więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz więcej
  Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo więcej
16:00  MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police więcej
Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 - 3 więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna więcej
16:00  Dąb Dębno - Światowid 63 Łobez więcej
11:00  Gavia Choszczno - Iskra Golczewo więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek więcej
16:30  Iskierka Szczecin - Stal Szczecin więcej
11:00  Piast Chociwel - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
15:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce więcej
17:00  Dąb Dębice - Fala Międzyzdroje więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko więcej
17:00  Błękitni Trzygłów - Arkonia Szczecin więcej
18:00  OKS Center MD Goleniów - Sparta Gryfice więcej
17:00  Masovia Maszewo - Polonia Płoty więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
11:00  Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Świt Barnimie - Sęp Brzesko więcej
15:00  Drawa Drawno - Polonia Giżyn więcej
13:00  Unia Dolice - SCRS Barlinek więcej
16:00  Stal Lipiany - Zieloni Zielin więcej
16:00  Orkan Suchań - Ina Ińsko więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
19-05   Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
19-05   Orzeł Prusinowo - Pionier Żarnowo więcej
19-05   Bałtyk Gostyń - Promień Mosty więcej
19-05   Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo więcej
19-05   Orzeł Grzędzice - Orzeł Małkocin więcej
15:00  Zorza Tychowo - Płomień Lisowo więcej
12:00  Czarni Marianowo - Saturn Szadzko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
19-05   Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź więcej
13:00  Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police więcej
16:00  Vielgovia Szczecin - Grot Gardno więcej
19-05   Czarni 44 Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
19-05   Mieszko Mieszkowice - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Olimpia II Szczecin - Victoria Sianów więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Tczew więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  KKP Chełmża - Lipno Stęszew więcej
piła nożna III liga kobiet
  Olimpia III Szczecin - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów więcej
17:00  Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Błękitni Stargard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Zryw Kretomino więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Lech Czaplinek - Pamet Świdwin więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Bizon Cerkwica - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
  Clearex Chorzów - Piast Gliwice więcej
  Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
  AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk więcej
18:00  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
15:00  Iskra Białogard - Kotwica II Kołobrzeg więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Wieża Postomino więcej
17:00  Saturn Mielno - Błonie Barwice więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Astra Ustronie Morskie więcej
17:00  Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
13:00  Radew Białogórzyno - Victoria Sianów więcej
17:00  Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino więcej
17:00  Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie więcej
17:00  Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice więcej
17:00  Strong Zielenica - Resko Karcino więcej
17:00  Fala ABFrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
14:00  Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo więcej
17:00  Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
17:00  Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Wisła Kraków - Ruch Chorzów więcej
12:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
12:00  Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów więcej
15:30  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
  FCB Escola Varsovia - Korona Kielce więcej
14:00  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
15:00  Iskra II Banie - Polonia Gryfino więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
13:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
17:00  SALOS Szczecin - Ina Goleniów więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin więcej
12:30  Prawobrzeże Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
  Arkonia Szczecin - Świt Szczecin więcej
  FASE II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Błękitni Wronki więcej
12:00  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
14:30  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
15:30  Korona Kielce - Górnik Zabrze więcej
15:30  Wisła Kraków - Miedź Legnica więcej
15:30  Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
15:30  Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
13:30  SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
  Arka Gdynia - Energa MKS Kalisz więcej
  Stal Mielec - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
19 maj
Skania z Gryfusem więcej
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Radomiak Radom więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin więcej
12:00  Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Błękitni II Stargard - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Biali Sądów - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
13:00  KP Przecław - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Energetyk Gryfino - Klon Krzęcin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica więcej
  Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
  WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Unia Stargard więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Orkan Dalewo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
15:00  Zootechnik Kołbacz - Aquila Szczecin więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo więcej
  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Czarni Fiege Lubanowo - Piast Piaseczno więcej
  Iskra Banie - Witniczanka Witnica więcej
  LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Błękitni Sarnik więcej
14:00  Iskra Warszyn - Korona Raduń więcej
  Orzeł Bierzwnik - Jedność Przewłoki więcej
14:00  Piast Kolin - Koral Mostkowo więcej
  Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
14:00  Unia Swochowo - Santos Sarbinowo więcej
  Błyskawica Kluki - Myśla Dargomyśl więcej
  Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry więcej
  Bryza Reńsko - GKS Golenice więcej
piła nożna III liga kobiet
14:00  Błękitni Stargard - Hetman Recz więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - FC Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
16:00  Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Sława Sławno - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Elana Toruń - Jagiellonia Białystok więcej
12:30  Motor Lublin - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:00  Światowid 63 II Łobez - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne więcej
15:00  Pomorzanin Przybiernów - Gardominka Mechowo więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
13:00  Zenit Koszewo - Sokół II Pyrzyce więcej
15:30  Orkan II Suchań - Podlesie Sowno więcej
12:00  Pionier Szczecin - Ogniwo Dzwonowo więcej
14:00  Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
14:00  Tywa Swobnica - Sparta Sobiemyśl więcej
15:00  Wicher Steklno - Sokół Różańsko więcej
12:00  Ogniwo II Babinek - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Sokół Granowo więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko więcej
  Sława Choszczno - Grom Płonno więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Derby Gwiazdowo - Gryf II Polanów więcej
12:00  Darpol Barzowice - Jantar Korlino więcej
13:00  Błękitni Tychowo - KS Sieciemin więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - KS Skibno więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym więcej
12:00  Wicher Rąbino - Mustang Korzystno więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Grot Gorawino więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
12:00  Derby Karścino - Sokół Lulewice więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
11:00  Błękitni Gonne Małe - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - Sokół Spore więcej
12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Grot Bonin - Grom Świelino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno więcej
13:00  Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Gryf Budowo - Wspólni Różewo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
18-05   Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Świt Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Chemik Police - Gavia Choszczno więcej
16:00  SALOS Szczecin - Błękitni Stargard więcej
17:00  Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:30  Gryf Słupsk - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
15:00  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
18:00  Piast Gliwice - Lech Poznań więcej
18:00  Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
18:00  Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
20 maj
piła nożna WLJ Młodszych II etap
17:30  Akademia Pogoń Szczecin - Stal Szczecin więcej
22 maj
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
  Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia więcej
24 maj
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
10:00  FASE Szczecin - Stal Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
17:30  Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
25 maj
Mecz Gwiazd Siatkarze dla Hospicjum więcej
Zachodnia Liga MTB: Koszalin więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. więcej
Wda Świecie - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 3 więcej
17:00  Świt Szczecin - Lech II Poznań więcej
15:00  Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew więcej
16:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Górnik Konin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
15:00  Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Olimp Gościno - Orzeł Wałcz więcej
Morzycko Moryń - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
17:00  Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
12:00  Chemik Police - MKP Szczecinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
15:00  Zorza Dobrzany - Biali Sądów więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin więcej
11:00  Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Odra Chojna więcej
16:00  Iskra Golczewo - Dąb Dębno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
16:00  Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo więcej
16:00  Polonia Płoty - KP Przecław więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - OKS Center MD Goleniów więcej
15:00  Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów więcej
15:00  Mewa Resko - Dąb Dębice więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
16:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce więcej
14:00  Zieloni Zielin - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Klon Krzęcin - Unia Dolice więcej
16:00  SCRS Barlinek - Drawa Drawno więcej
17:00  Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
26-05   Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń więcej
26-05   Promień Mosty - Orzeł Prusinowo więcej
26-05   Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno więcej
26-05   Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica więcej
26-05   Zalew Stepnica - Sarmata Dobra więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
26-05   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
26-05   Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
26-05   Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz więcej
26-05   Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Lipno Stęszew - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Victoria Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  WAP Włocławek - KKP Chełmża więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Pogoń Tczew - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna III liga kobiet
  Hetman Recz - Olimpia III Szczecin więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Olimp Złocieniec - Victoria Sianów więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Sparta Gryfice więcej
17:00  Zryw Kretomino - Błękitni Stargard więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Ikar Krosino - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Pamet Świdwin - Sokół St. Dąbrowa więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
18:00  Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice więcej
18:00  AZS UG Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
18:00  Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
14:00  Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek więcej
17:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Błonie Barwice - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Sława Sławno więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Iskra Białogard więcej
17:00  Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
13:00  Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica więcej
17:00  Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski więcej
17:00  Victoria Sianów - Bajgiel Będzino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
11:00  Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Redłovia Redło - Sad Chwiram więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Głaz Tychowo więcej
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Korona Kielce - Górnik Zabrze więcej
14:30  GKS Bełchatów - FCB Escola Varsovia więcej
15:30  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
15:30  Arka Gdynia - Wisła Kraków więcej
  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
12:00  Elana Toruń - Legia Warszawa więcej
  Jagiellonia Białystok - Motor Lublin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
16:00  Polonia Gryfino - Wicher Steklno więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Energetyk Gryfino - Świt Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - FASE II Szczecin więcej
13:00  Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Orzeł Wałcz więcej
14:00  Stal Szczecin - SALOS Szczecin więcej
17:00  Gavia Choszczno - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Gryf Słupsk więcej
13:00  Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin więcej
  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Bałtyk Koszalin - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
  Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
  Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin więcej
  Energa AZS Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
  Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
  KPR Jelenia Góra - Ruch Chorzów więcej
  Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna więcej
26 maj
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:00  Flota Świnoujście - Gavia Choszczno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
15:00  Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Piast Karsko - Stal Lipiany więcej
16:00  Polonia Giżyn - Świt Barnimie więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
12:00  Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
12:00  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Pęzino więcej
16:00  Orkan Dalewo - Czarni Marianowo więcej
15:00  Saturn Szadzko - Zjednoczeni Kobylanka więcej
16:30  Unia Stargard - Zorza Tychowo więcej
13:00  Płomień Lisowo - WODR Barzkowice więcej
  Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo więcej
  Aquila Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
  Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin więcej
13:00  Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin więcej
  Rurzyca Nawodna - Iskra Banie więcej
  Witniczanka Witnica - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice więcej
  Czarni Czarnówko - Korona Klępicz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
25-05   Ina Nadarzyn - Iskra Pomień więcej
25-05   Iskra Lutówko - Remor Recz więcej
25-05   Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin więcej
25-05   Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik więcej
25-05   Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn więcej
25-05   Korona Raduń - Błękitni Sarnik więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Wicher Przelewice więcej
  Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin więcej
  Myśla Dargomyśl - Unia Swochowo więcej
13:00  Santos Sarbinowo - Mechanik Warnice więcej
  Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Biało-Zielone Gdańsk - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna III liga kobiet
18:00  Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
18:00  Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów więcej
18:00  Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń więcej
18:00  Piast Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
12:00  Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo więcej
13:00  LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo więcej
13:30  Resko Karcino - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
25-05   Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez więcej
16:00  Sparta II Gryfice - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
16:00  Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór więcej
14:00  Lotnik Czarne - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
12:00  Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Pionier Szczecin więcej
15:00  Podlesie Sowno - Zenit Koszewo więcej
14:00  Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
16:00  Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl więcej
12:00  Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica więcej
  Sekwoja Brwice - Zryw Góralice więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
16:00  Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo więcej
16:00  Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
16:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pionier Zwierzyn więcej
16:00  Orzeł Żeńsko - Sława Choszczno więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Jantar Korlino - Błękitni Tychowo więcej
12:00  KS Sieciemin - Pogoń Noskowo więcej
16:00  Gryf II Polanów - Darpol Barzowice więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Mustang Korzystno - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino więcej
16:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Sokół Lulewice więcej
12:00  Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Derby Karścino więcej
12:00  Wicher Mierzym - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Sokół Spore - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
14:00  Grom Świelino - Drzewiarz Krosino więcej
17:00  Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Wspólni Różewo - Grom Giżyno więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno więcej
13:00  Legion Strączno - Gryf Budowo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
11:00  Ina Goleniów - Akademia MKP Szczecinek więcej
14:30  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Vineta Wolin - Chemik Police więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
29 maj
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Sokół Kleczew - Radunia Stężyca więcej
17:00  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin więcej
16:00  Pogoń II Szczecin - Górnik Konin więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin więcej
17:30  KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg więcej
Lech II Poznań - Wda Świecie 3 - 0 więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Wierzyca Pelplin więcej
16:00  Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Sparta Węgorzyno - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
18:00  Sokół Karlino - Olimp Gościno więcej
18:00  MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów więcej
Gryf Polanów - Rasel Dygowo 0 - 3 więcej
18:00  Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin więcej
17:00  GKS Leśnik Manowo - Morzycko Moryń więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz więcej
18:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Chemik Police więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
15:00  FASE II Szczecin - Gavia Choszczno więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
17:00  Football Academy Szczecin - Vineta Wolin więcej
18:00  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
18:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin więcej
18:00  Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
18:00  Energetyk Gryfino - Świt Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
31 maj
piła nożna WLJ Młodszych II etap
16:00  Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
11:00  Lech Poznań - Błękitni Wronki więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
8 » Pary barażowe B-klasy
3 » Wesołych Świąt
1 » Wojciech Polakowski i J »
mecze:
34 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
32 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
25 » Piast Chociwel-Flota Św »
21 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
20 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
15 » Unia Dolice-Świt Barnim »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
14 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
amunike bodziu
Faraon lewy1981
gości: 663
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115048
• newsów: 71483
• użytkowników: 69834
• komentarzy: 1069486
• zdjęć: 768561
• relacji: 37789
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies