ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 maj 2019
dodaj sparing
pokaż:
19 maj
Skania z Gryfusem więcej
Bałtyk Transport Cup 2019 - rocznik 2007 więcej
Final Four o puchar Polski w Futsalu Kobiet więcej
Turniej Finałowy Ligi Bałtyckiej Młodzików więcej
Liga Żaków - Grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa białogardzka więcej
piła nożna II liga
13:00  Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa więcej
13:00  Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów więcej
13:00  Błękitni Stargard - GKS Bełchatów więcej
Elana Toruń - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
13:00  Resovia Rzeszów - Rozwój Katowice więcej
13:00  ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków więcej
13:00  Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 0 : 1 więcej
12:00  Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Błękitni II Stargard - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Biali Sądów - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
13:30  KP Przecław - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Energetyk Gryfino - Klon Krzęcin więcej
15:00  Drawa Drawno - Polonia Giżyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 : 3 więcej
15:00  Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
16:00  WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Unia Stargard więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
15:00  Zootechnik Kołbacz - Aquila Szczecin więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo więcej
20:00  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
14:00  LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna więcej
14:00  Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Piast Piaseczno więcej
16:00  Iskra Banie - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
14:00  Iskra Warszyn - Korona Raduń więcej
14:00  Piast Kolin - Koral Mostkowo więcej
15:00  Iskra Pomień - Błękitni Sarnik więcej
15:00  Orzeł Bierzwnik - Jedność Przewłoki więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko więcej
16:00  Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
14:00  Unia Swochowo - Santos Sarbinowo więcej
15:00  Błyskawica Kluki - Myśla Dargomyśl więcej
15:00  Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry więcej
15:00  Bryza Reńsko - GKS Golenice więcej
piła nożna III liga kobiet
19:00  Błękitni Stargard - Hetman Recz więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - FC Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
16:00  Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
  Polonia Poznań - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  AZS UJ Kraków - AZS Wrocław więcej
11:00  Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
  Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  GKS Katowice - Medyk Konin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Sława Sławno - Olimp Złocieniec 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:30  Motor Lublin - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
15:00  Pomorzanin Przybiernów - Gardominka Mechowo więcej
15:30  Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne więcej
16:00  Światowid 63 II Łobez - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
12:00  Pionier Szczecin - Ogniwo Dzwonowo więcej
13:00  Zenit Koszewo - Sokół II Pyrzyce więcej
14:00  Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
15:30  Orkan II Suchań - Podlesie Sowno więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
12:00  Ogniwo II Babinek - Sekwoja Brwice więcej
14:00  Tywa Swobnica - Sparta Sobiemyśl więcej
15:00  Wicher Steklno - Sokół Różańsko więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Sława Choszczno - Grom Płonno 1 : 4 więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Sokół Granowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Derby Gwiazdowo - Gryf II Polanów więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - KS Skibno więcej
13:00  Błękitni Tychowo - KS Sieciemin więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym więcej
12:00  Wicher Rąbino - Mustang Korzystno więcej
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino 6 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 9 : 1 więcej
Derby Karścino - Sokół Lulewice 2 : 4 więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 : 6 więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - Sokół Spore więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 13 więcej
14:00  Grot Bonin - Grom Świelino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno więcej
13:00  Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo więcej
19 maj
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg więcej
Świt Szczecin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - Gavia Choszczno 11 : 1 więcej
11:00  SALOS Szczecin - Błękitni Stargard więcej
15:15  Arkonia Szczecin - Świt Szczecin więcej
17:00  Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
18:00  Prawobrzeże Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:30  Gryf Słupsk - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
15:00  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
18:00  Piast Gliwice - Lech Poznań więcej
18:00  Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
18:00  Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 28 : 16 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Wychowanek Gryfa Kamień »
3 » Siłą Świtu jest zespół  »
1 » Tuż za podium
1 » Raków Częstochowa i ŁKS »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
mecze:
54 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
42 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Koral Mostkowo-Remor Re »
29 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
28 » Gwardia Koszalin-Chemik »
26 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
25 » Piast Karsko-Orkan Such »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
20 » KP Starogard Gdański-Ko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 17
19842301 ALX
bajer89 Crazy0409
ebi Hajeczka99
hudini kempes7
Krytyk3000... Magik86
mati199999... MatinaWole...
mik79 MINIONEK
pajur peja33
Rinho1
gości: 1075
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115121
• newsów: 71669
• użytkowników: 69923
• komentarzy: 1073364
• zdjęć: 772381
• relacji: 37899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies