ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 maj 2019
pokaż:
05 maj
Polish Match Tour więcej
Zachodnia Liga MTB: Połczyn Zdrój więcej
Liga Żaków - Grupa kołobrzeska więcej
koszykówka Energa Basket Liga - playoff
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 91 : 85 więcej
piła nożna II liga
Elana Toruń - GKS Bełchatów 4 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 więcej
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
Lech II Poznań - Chemik Bydgoszcz 4 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Ogniwo Babinek 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Mewa Resko 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Polonia Giżyn 4 : 0 więcej
Ina Ińsko - Piast Karsko 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 0 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 3 : 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Saturn Szadzko 6 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Unia Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo 2 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Piast Piaseczno 3 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 : 7 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 6 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Korona Klępicz 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Czarni Czarnówko 8 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Piast Kolin - Korona Raduń 1 : 2 więcej
Iskra Pomień - Iskra Warszyn 5 : 2 więcej
Remor Recz - Jedność Przewłoki 1 : 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo 1 : 6 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo więcej
Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice 4 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl 3 : 1 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 5 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 4 : 3 więcej
15:30  Olimpia II Szczecin - Lipno Stęszew więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
FC Toruń - Piast Gliwice 3 : 3 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gatta Zduńska Wola 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 3 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 3 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno 2 : 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Sparta II Gryfice 2 : 5 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Pionier Szczecin - Sokół II Pyrzyce 2 : 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Ogniwo Dzwonowo 3 : 2 więcej
Dęby Rogowo - Podlesie Sowno 1 : 5 więcej
Orkan II Suchań - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Iskra II Banie - Sparta Sobiemyśl 1 : 0 więcej
Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino 1 : 3 więcej
Tywa Swobnica - Wicher Steklno 2 : 3 więcej
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 2 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Sława Choszczno 3 : 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 0 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Orzeł Żeńsko 2 : 1 więcej
Sokół Granowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki 8 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 3 : 6 więcej
Pogoń Noskowo - KS Skibno 1 : 2 więcej
Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo 0 : 1 więcej
Gryf II Polanów - Jantar Korlino 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 2 : 7 więcej
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 1 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Mustang Korzystno 3 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Sokół Lulewice 1 : 5 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Mierzym 0 : 3 więcej
Wicher Rąbino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino 3 : 0 więcej
Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka 0 : 2 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Pogoń Wierzchowo 1 : 2 więcej
Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 1 więcej
SP Wilcze Laski - Sokół Spore 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn 0 : 6 więcej
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 1 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Wspólni Różewo 9 : 1 więcej
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Chemik Police - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 6 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Stal Szczecin 7 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Gavia Choszczno 1 : 5 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Vineta Wolin 12 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2 : 4 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
SPR Pogoń Szczecin - Rocasa Gran Canaria 23 : 30 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin 21 : 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Wychowanek Gryfa Kamień »
3 » Siłą Świtu jest zespół  »
1 » Raków Częstochowa i ŁKS »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
1 » Tuż za podium
mecze:
54 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
42 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Koral Mostkowo-Remor Re »
30 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
28 » Gwardia Koszalin-Chemik »
26 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
25 » Piast Karsko-Orkan Such »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
20 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 12
Hajeczka99 iskra04
KamilGrot kempes7
mati116 OrkanDalew...
pajur Roni73
sokollulew... Termopile
Tomasz1971 wichermier...
gości: 1099
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115121
• newsów: 71669
• użytkowników: 69923
• komentarzy: 1073369
• zdjęć: 772381
• relacji: 37899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies