ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 maj 2019
pokaż:
11 maj
IV Maraton Szosowy dookoła Jeziora Miedwie więcej
Puchar Polski w Tenisie więcej
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego o Puchar ZZPR więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 2 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 1 : 4 więcej
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 2 : 4 więcej
Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 0 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 2 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - KP Starogard Gdański 0 - 3 więcej
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 4 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 2 : 3 więcej
Wierzyca Pelplin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 3 : 3 więcej
Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
Górnik Konin - Lech II Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 1 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Chemik Police - GKS Leśnik Manowo 3 : 0 więcej
Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 6 więcej
Morzycko Moryń - Orzeł Wałcz 0 : 8 więcej
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn 3 : 3 więcej
Stal Szczecin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 3 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Iskierka Szczecin 3 : 5 więcej
Flota Świnoujście - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 10 : 1 więcej
Sparta Gryfice - KP Przecław 2 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
Wicher Brojce - Dąb Dębice 4 : 3 więcej
Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
SCRS Barlinek - Energetyk Gryfino 5 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Drawa Drawno 2 : 4 więcej
Klon Krzęcin - Stal Lipiany 2 : 7 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica 0 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Prusinowo 8 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Bizon Cerkwica 0 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 5 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo 10 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów 8 : 0 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Błyskawica Kluki 3 : 7 więcej
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 5 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Lipno Stęszew - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 : 5 więcej
UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 5 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 8 więcej
WAP Włocławek - Olimpia II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 7 : 1 więcej
Iskra Białogard - Zryw Kretomino 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Sparta Gryfice 8 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin 4 : 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice 1 : 5 więcej
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 7 : 3 więcej
AZS UG Gdańsk - Pogoń '04 Szczecin 6 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Polonia Poznań - AZS UJ Kraków 2 : 6 więcej
AZS Wrocław - Mitech Żywiec 0 : 3 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź 2 : 0 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 5 : 1 więcej
Wieża Postomino - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Korona Człopa - Iskra Białogard 1 : 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Saturn Mielno 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Płomień Myślino - Zefir Wyszewo 0 : 8 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 5 : 4 więcej
Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 3 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Redłovia Redło 1 : 3 więcej
Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca 5 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Głaz Tychowo 3 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Wiarus Żółtnica 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Ruch Chorzów - Lech Poznań 4 : 2 więcej
Górnik Zabrze - FCB Escola Varsovia 1 : 5 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 4 : 1 więcej
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 4 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Elana Toruń 2 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Zryw Góralice 7 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Energetyk Gryfino - Chemik Police 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Prawobrzeże Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 7 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Błękitni Wronki - Gryf Słupsk 3 : 1 więcej
Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin 5 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Cracovia Kraków - Lech Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2 : 1 więcej
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
MKS Lublin - KPR Kobierzyce 34 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów 29 : 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Jedność poszukuje zawod »
4 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Fadecki powraca do Błęk »
2 » Polakowski odchodzi z G »
1 » Kartkowicze A klasy (gr »
1 » Niesamowity Lisek!
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » Trener poszukiwany
1 » Plan przygotowań LKS Po »
1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
mecze:
23 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
14 » Sokół Granowo-Błękitni  »
13 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
6 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
6 » Sarmata Dobra-Radowia R »
5 » Zjednoczeni Wapnica-Ina »
4 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Sęp Brzesko-Iskra Lutów »
4 » Orzeł Bierzwnik-Świt Ba »
4 » Piast Kolin-Wicher Prze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 850
statystyki portalu
• drużyn: 2787
• imprez: 117058
• newsów: 72011
• użytkowników: 70033
• komentarzy: 1078247
• zdjęć: 777327
• relacji: 38008
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies