ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 maj 2019
dodaj sparing
pokaż:
25 maj
Mecz Gwiazd Siatkarze dla Hospicjum więcej
Zachodnia Liga MTB: Koszalin więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 3 więcej
15:00  Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew więcej
17:00  Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Świt Szczecin - Lech II Poznań więcej
17:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Górnik Konin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Morzycko Moryń - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
12:00  Chemik Police - MKP Szczecinek więcej
15:00  Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Olimp Gościno - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
11:00  Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce więcej
12:00  Iskra Golczewo - Dąb Dębno więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Odra Chojna więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Biali Sądów więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
11:00  Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
11:00  Mewa Resko - Dąb Dębice więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - OKS Center MD Goleniów więcej
15:00  Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo więcej
16:00  Polonia Płoty - KP Przecław więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Zieloni Zielin - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce więcej
16:00  SCRS Barlinek - Drawa Drawno więcej
17:00  Klon Krzęcin - Unia Dolice więcej
17:00  Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
14:00  Promień Mosty - Orzeł Prusinowo więcej
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń więcej
17:00  Zalew Stepnica - Sarmata Dobra więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
15:00  Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz więcej
15:00  Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź więcej
20:00  Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Myśla Dargomyśl - Unia Swochowo więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Lipno Stęszew - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Victoria Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  WAP Włocławek - KKP Chełmża więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Pogoń Tczew - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna III liga kobiet
  Hetman Recz - Olimpia III Szczecin więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Olimp Złocieniec - Victoria Sianów więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Sparta Gryfice więcej
17:00  Zryw Kretomino - Błękitni Stargard więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Ikar Krosino - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Pamet Świdwin - Sokół St. Dąbrowa więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
18:00  Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice więcej
18:00  AZS UG Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
18:00  Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
  UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna więcej
  Czarni Sosnowiec - GKS Katowice więcej
  Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
14:00  Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek więcej
15:00  Darłovia Darłowo - Sława Sławno więcej
17:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Błonie Barwice - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Iskra Białogard więcej
17:00  Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
13:00  Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica więcej
17:00  Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
11:00  Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica więcej
15:00  Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec więcej
17:00  Redłovia Redło - Sad Chwiram więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Głaz Tychowo więcej
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
13:15  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
13:30  Jagiellonia Białystok - Motor Lublin więcej
14:30  GKS Bełchatów - FCB Escola Varsovia więcej
15:30  Arka Gdynia - Wisła Kraków więcej
17:00  Elana Toruń - Legia Warszawa więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
16:00  Polonia Gryfino - Wicher Steklno więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Energetyk Gryfino - Świt Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - FASE II Szczecin więcej
13:00  Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Orzeł 2010 Wałcz więcej
14:00  Stal Szczecin - SALOS Szczecin więcej
17:00  Gavia Choszczno - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Gryf Słupsk więcej
13:00  Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin więcej
  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Bałtyk Koszalin - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
16:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
  Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin więcej
  Energa AZS Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
  Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
  KPR Jelenia Góra - Ruch Chorzów więcej
  Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Wychowanek Gryfa Kamień »
3 » Siłą Świtu jest zespół  »
1 » Raków Częstochowa i ŁKS »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
1 » Tuż za podium
mecze:
54 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
42 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Koral Mostkowo-Remor Re »
30 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
28 » Gwardia Koszalin-Chemik »
26 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
25 » Piast Karsko-Orkan Such »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
20 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 12
Hajeczka99 iskra04
KamilGrot kempes7
mati116 OrkanDalew...
pajur Roni73
sokollulew... Termopile
Tomasz1971 wichermier...
gości: 1099
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115121
• newsów: 71669
• użytkowników: 69923
• komentarzy: 1073369
• zdjęć: 772381
• relacji: 37899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies