ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 maj 2019
pokaż:
25 maj
Mecz Gwiazd Siatkarze dla Hospicjum więcej
Zachodnia Liga MTB: Koszalin więcej
LBO 2012 - grupa koszalińska ziemska podgrupa I więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 3 więcej
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 4 : 1 więcej
Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Lech II Poznań 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Morzycko Moryń - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 5 : 4 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 1 : 5 więcej
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 6 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 4 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Odra Chojna 3 : 4 więcej
Zorza Dobrzany - Biali Sądów 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin 3 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin 7 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 1 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Spójnia Świdwin 11 : 0 więcej
Błonie Barwice - Jedność-Ikar Krosino 3 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 1 : 0 więcej
Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 : 3 więcej
Mewa Resko - Dąb Dębice 6 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - OKS Center MD Goleniów 5 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów 3 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 2 : 0 więcej
Polonia Płoty - KP Przecław 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Zieloni Zielin - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 : 1 więcej
SCRS Barlinek - Drawa Drawno 7 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Unia Dolice 0 : 6 więcej
Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski 6 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec 10 : 0 więcej
Redłovia Redło - Sad Chwiram 4 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Głaz Tychowo 2 : 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Orzeł Prusinowo 9 : 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica 2 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 1 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń 8 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Sarmata Dobra 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz 3 : 1 więcej
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 7 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Unia Swochowo 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin 2 : 0 więcej
GKS Bełchatów - FCB Escola Varsovia 2 : 3 więcej
Arka Gdynia - Wisła Kraków 3 : 0 więcej
Elana Toruń - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Wicher Steklno 3 : 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
UKS Victoria S.P.2 Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 : 4 więcej
WAP Włocławek - KKP Chełmża 3 : 3 więcej
Lipno Stęszew - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 1 : 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski 4 : 2 więcej
Iskra Białogard - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Błękitni Stargard 5 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg 7 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO
Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Sokół St. Dąbrowa 6 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Energetyk Gryfino - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Gwardia Koszalin - FASE II Szczecin 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Orzeł 2010 Wałcz 1 : 6 więcej
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 3 : 4 więcej
Gavia Choszczno - Football Academy Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Gryf Słupsk 1 : 2 więcej
Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - AP Reissa Poznań 4 : 2 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice 3 : 2 więcej
AZS UG Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 : 5 więcej
Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 4 : 11 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 2 : 2 więcej
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 31 : 31k więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
KPR Jelenia Góra - Ruch Chorzów 22 : 28 więcej
Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna 34 : 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
 
top komentarze
newsy:
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
2 » Hubert Sadowski uda się »
2 » Wyczekiwane Święto
2 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Orkan Dalewo poszukuje »
1 » Pogoń przebadana, wszys »
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Dziewiąty rok w sieci
mecze:
34 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
31 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
26 » Chemik Police-Gwardia K »
22 » Tanowia Tanowo-Pomorzan »
21 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
19 » Błękitni Stary Jarosław »
18 » Darłovia Darłowo-Vineta »
16 » Hutnik Szczecin-Polonia »
16 » Sława Sławno-Płomień My »
15 » Ina Goleniów-Iskierka S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 27
antek07 arbiter78
banito89 bodziu
Crazy0409 damian92
Dawidmilan EMIL230620...
flamaster7... Gaudenek
Johnydep kapitanklo...
kibic2wybr... KomisarzRe...
kondi24 kspogon
maciek5679... maisterekk
Manieks81 Marny24ndp
MICKY12 mrowa99
Murzynek12 szafa100
thomart Troublemak...
WojBody
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2870
• imprez: 123304
• newsów: 73617
• użytkowników: 74568
• komentarzy: 1096827
• zdjęć: 795970
• relacji: 38623
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies