ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2019
pokaż:
01 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 1 - 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
FASE Szczecin - Ina Goleniów 8 - 1 więcej
02 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 70 - 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Korona Kielce 2 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 0 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - FASE II Szczecin 1 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Energa Wybrzeże Gdańsk - PGE Vive Kielce 29 - 42 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25 - 28 więcej
03 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 104 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3 - 2 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3 - 0 więcej
Piast Gliwice - Wisła Płock 1 - 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 4 - 3 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 6 - 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Chemik Police 1 - 3 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 5 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 5 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 16 : 28 więcej
Gwardia Opole - Arka Gdynia 30 : 19 więcej
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 : 29 więcej
18:30  Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn więcej
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 21 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 27 - 25 więcej
04 kwiecień
piła nożna III liga kobiet
Błękitni Stargard - Fala Międzyzdroje 1 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Arka Gdynia - FASE Szczecin 0 : 0 więcej
05 kwiecień
Finały Wojewódzkie U-12 'Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku' więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Miedź Legnica - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
06 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 97 : 88 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 92 : 70 więcej
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 100 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice 3 : 0 więcej
Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 2 : 1 więcej
Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0 : 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Elana Toruń 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Jarota Jarocin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 1 : 4 więcej
Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 0 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Morzycko Moryń 7 : 2 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 4 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard 2 : 2 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 0 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 1 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 2 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Ogniwo Babinek 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Wicher Brojce - Masovia Maszewo 8 : 4 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów 0 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Nowogard 1 : 5 więcej
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 0 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 1 : 3 więcej
Masovia Maszewo - Wicher Brojce 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 : 0 więcej
Stal Lipiany - Świt Barnimie 5 : 0 więcej
Orkan Suchań - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
Ina Ińsko - Polonia Giżyn 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 1 : 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 1 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Jastrząb Łosośnica 1 : 0 więcej
Sowianka Sowno - Orzeł Prusinowo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 2 : 1 więcej
Chemik II Police - Hanza Goleniów 7 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin 3 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Iskra Banie 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 6 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Bryza Reńsko 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Pogoń Szczecin - FCB Escola Varsovia 2 : 0 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 3 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Arka Gdynia 3 : 0 więcej
Elana Toruń - Korona Kielce 0 : 5 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Sława Choszczno - Unia II/Gwiazda Żalęcino 5 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
AP Kotwica Kołobrzeg - Olimpia II Szczecin 7 : 1 więcej
Lipno Stęszew - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 2 : 4 więcej
FC Toruń - Pogoń '04 Szczecin 5 : 1 więcej
Red Devils Chojnice - MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 : 1 więcej
Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała 1 : 4 więcej
AZS UŚ Katowice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Sokół St. Dąbrowa - STLA Kacper-Sport Szczecinek 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Ikar Krosino 1 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Wyszewo 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Spójnia Świdwin 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Saturn Mielno 2 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Błonie Barwice 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Jedność-Ikar Krosino 2 : 1 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 3 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 1 : 2 więcej
Bajgiel Będzino - Strong Zielenica 3 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Fala ABFrost Gąski 1 : 1 więcej
Victoria Sianów - Resko Karcino 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo 1 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec 1 : 2 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 0 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 0 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów 6 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Tywa Swobnica 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Energetyk Gryfino - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 6 więcej
Gavia Choszczno - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 11 : 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Błękitni Wronki - AP Reissa Poznań 0 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Gryf Słupsk 4 : 1 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 6 : 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Stal Gorzów - Meble Wójcik Elbląg 25 : 20 więcej
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn 24 : 25 więcej
MKS Mazur Sierpc - Sokół Kościerzyna 25 : 19 więcej
Gwardia Koszalin - Sambor Tczew 32 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - MLKS Borowiak Czersk 42 : 18 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz 29 : 32 więcej
MKS Grudziądz - Szczypiorniak Gniezno 38 : 29 więcej
KPR Gryfino - MOSiR Kętrzyn 36 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Start Elbląg - KPR Kobierzyce 30 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 34 : 22 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 26 : 32 więcej
07 kwiecień
46. Maraton Dębno 2019 więcej
Zachodnia Liga MTB: Moryń więcej
LBO 2012 - grupa kołobrzeska więcej
Challenge Cup: H.V. Quintus - SPR Pogoń Szczecin więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 65 : 76 więcej
Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 85 : 88 więcej
AZS Koszalin - Asseco Arka Gdynia 84 : 89 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 : 3 więcej
piła nożna II liga
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 2 : 2 więcej
Lech II Poznań - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskierka Szczecin - Dąb Dębno 1 : 0 więcej
Biali Sądów - Odra Chojna 4 : 2 więcej
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Drawa Drawno 2 : 3 więcej
Piast Karsko - SCRS Barlinek 3 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 1 : 5 więcej
Płomień Lisowo - Saturn Szadzko 2 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 0 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka 2 : 1 więcej
WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
Grot Gardno - Leśnik Kliniska 4 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 7 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni 44 Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 7 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 1 : 5 więcej
Korona Klępicz - Chrobry Lisie Pole 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 4 : 7 więcej
Koral Mostkowo - Iskra Lutówko 5 : 1 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 0 : 5 więcej
Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 1 : 1 więcej
Iskra Warszyn - Remor Recz 3 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Piast Kolin 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - GKS Golenice 3 : 6 więcej
Unia Swochowo - Wicher Przelewice 7 : 0 więcej
  Błyskawica Kluki - Gryf Nowielin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 4 : 1 więcej
Motor Lublin - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Sokół Granowo 0 : 5 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo 1 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda-Kania Toruń - Pogoń Tczew 0 : 1 więcej
KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 : 0 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - WAP Włocławek 1 : 4 więcej
piła nożna III liga kobiet
11:00  Olimpia III Szczecin - Hetman Recz więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno 3 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 5 : 1 więcej
Grom Giżyno - KP Drawsko Pomorskie 3 : 0 więcej
Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 : 9 więcej
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Energetyk Gryfino 3 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Korona Człopa 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Płomień Myślino 5 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 4 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo 8 : 1 więcej
Sparta II Gryfice - Lotnik Czarne 3 : 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Pomorzanin Przybiernów 1 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Ogniwo Dzwonowo 3 : 6 więcej
Zenit Koszewo - Dęby Rogowo 0 : 1 więcej
Orkan II Suchań - Pionier Szczecin 2 : 1 więcej
Sparta Skalin - Zjednoczeni Wapnica 2 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Iskra II Banie - Zryw Góralice 5 : 0 więcej
Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek 6 : 3 więcej
Sparta Sobiemyśl - Sekwoja Brwice 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
KS Skibno - Derby Gwiazdowo 7 : 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice 0 : 3 więcej
Olympic Warszkowo - Jantar Korlino 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Mustang Korzystno - Derby Karścino 0 : 3 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Grot Gorawino 1 : 9 więcej
Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo 3 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Huragan Bierzwnica 2 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Rąbino 6 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl 5 : 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe 5 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Mechanik II / Iskra Bobolice 4 : 1 więcej
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 0 : 5 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - SP Wilcze Laski 2 : 12 więcej
Drzewiarz Krosino - Grot Bonin 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
FASE II Szczecin - Chemik Police 9 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Football Academy Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 3 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Warta Poznań - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 : 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - Jurand Ciechanów 38 : 34 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Latocha Agropom Gniew - SKPR USAR Kwidzyn 26 : 36 więcej
MKS Brodnica - Jeziorak Iława 31 : 27 więcej
SMS II Gdańsk - AZS UMK Toruń 49 : 30 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
H.V. Quintus - SPR Pogoń Szczecin 21 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 18 : 14 więcej
08 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
09 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Spójnia Stargard 101 : 93 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
10 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 93 : 91 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Górnik Zabrze - Korona Kielce 1 : 2 więcej
Elana Toruń - FCB Escola Varsovia 0 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Błękitni II Stargard - Pogoń II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 1 : 0 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 4 : 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Lech Czaplinek 3 : 2 więcej
Saturn Mielno - Sława Sławno 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 0 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - Chemik Police 2 : 5 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin 27 : 20 więcej
11 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
12 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
II Grand Prix Skorpion Cup więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
FASE Szczecin - Warta Poznań 2 : 2 więcej
13 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
II Grand Prix Skorpion Cup więcej
IX Turniej Tańca Nowoczesnego Keepart więcej
Mistrzostwa Polski Dziennikarzy więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 93 : 96 więcej
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 113 : 81 więcej
Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 72 : 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Miedź Legnica 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 4 : 2 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
Piast Gliwice - Korona Kielce 4 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg 4 : 2 więcej
Resovia Rzeszów - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa 0 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1 : 0 więcej
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 3 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie 3 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 0 : 1 więcej
Chemik Police - Morzycko Moryń 9 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Zorza Dobrzany 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Odra Chojna - Iskierka Szczecin 3 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Jeziorak Szczecin 1 : 8 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 2 : 2 więcej
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 2 : 0 więcej
Wicher Brojce - KP Przecław 5 : 1 więcej
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 1 : 6 więcej
Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Klon Krzęcin - Piast Karsko 1 : 4 więcej
SCRS Barlinek - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Unia Dolice 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Bizon Cerkwica 1 : 6 więcej
Bałtyk Gostyń - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 8 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Grzędzice 0 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 0 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police 6 : 5 więcej
Leśnik Kliniska - Odrzanka Radziszewo 0 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Polonia Poznań - GKS Katowice 1 : 6 więcej
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Victoria Sianów - WAP Włocławek 0 : 5 więcej
Pogoń Tczew - Lipno Stęszew 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 4 : 3 więcej
Iskra Białogard - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino 2 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 5 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Oldboje Wyszewo - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
Ikar Krosino - Sokół St. Dąbrowa 5 : 2 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Pamet Świdwin 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino 2 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Korona Człopa 5 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Błonie Barwice 2 : 0 więcej
Sława Sławno - Jedność-Ikar Krosino 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo 1 : 2 więcej
Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 3 : 6 więcej
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Santos Kłębowiec 3 : 0 więcej
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 5 : 2 więcej
Redłovia Redło - Grom Szwecja 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 0 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Światowid 63 II Łobez 4 : 0 więcej
Lotnik Czarne - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 4 : 3 więcej
  Football Academy Szczecin - FASE II Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki 3 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Bałtyk Koszalin 4 : 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 5 : 1 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sambor Tczew - MKS Mazur Sierpc 30 : 36 więcej
SMS Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg 35 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Latocha Agropom Gniew 40 : 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica 26 : 37 więcej
Jeziorak Iława - Tytani Wejherowo 20 : 20k więcej
MLKS Borowiak Czersk - SKPR USAR Kwidzyn 29 : 44 więcej
MOSiR Kętrzyn - MKS Grudziądz 26 : 34 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
SPR Pogoń Szczecin - H.V. Quintus 32 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
KPR Kobierzyce - MKS Lublin 16 : 23 więcej
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 26 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 35 : 32 więcej
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 31 : 28 więcej
14 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
Futsal: Polska - Brazylia więcej
LBO 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Młodzików U13 więcej
II Grand Prix Skorpion Cup więcej
Bukołaz 12K Biathlon więcej
LBO 2012 - grupa kołobrzeska więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 74 : 70 więcej
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 93 : 86 więcej
Asseco Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 72 : 81 więcej
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 75 : 77 więcej
piła nożna II liga
Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
Lech II Poznań - Jarota Jarocin 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Biali Sądów 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Zieloni Zielin - Kłos Pełczyce 4 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Orkan Suchań 0 : 6 więcej
Czcibor Cedynia - Stal Lipiany 3 : 0 więcej
Świt Barnimie - Energetyk Gryfino 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 1 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Kobylanka - Rolpol Chlebowo 5 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 1 : 1 więcej
Saturn Szadzko - Unia Stargard 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 0 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Grot Gardno 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Iskra Banie - Mieszko Mieszkowice 4 : 0 więcej
LUKS Krzywin - Korona Klępicz 4 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko 1 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 2 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 1 : 3 więcej
Piast Kolin - Iskra Warszyn 4 : 0 więcej
Remor Recz - Błękitni Sarnik 5 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 2 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Jedność Przewłoki 0 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Gryf Nowielin - Unia Swochowo więcej
Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 0 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Santos Sarbinowo 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 : 4 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 2 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 4 : 0 więcej
Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych 1 : 5 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 1 : 2 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Gwiazda-Kania Toruń 2 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
KKP Chełmża - Biało-Zielone Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 3 : 6 więcej
Resko Karcino - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 1 : 3 więcej
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
FCB Escola Varsovia - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 3 : 3 więcej
Korona Kielce - Motor Lublin 1 : 0 więcej
GKS Bełchatów - Elana Toruń 0 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Sparta II Gryfice 6 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - Sokół II Pyrzyce 5 : 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Podlesie Sowno 1 : 4 więcej
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 5 : 3 więcej
Pionier Szczecin - Zenit Koszewo 1 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Tywa Swobnica - Iskra II Banie 1 : 4 więcej
Ogniwo II Babinek - Sparta Sobiemyśl 4 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Sokół Różańsko 3 : 1 więcej
Zryw Góralice - Wicher Steklno 3 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Orzeł Żeńsko 1 : 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 1 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn 4 : 3 więcej
Sokół Granowo - Sława Choszczno 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Jantar Korlino - KS Sieciemin 3 : 3 więcej
Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki 0 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo 6 : 2 więcej
Darpol Barzowice - KS Skibno 3 : 2 więcej
Gryf II Polanów - Olympic Warszkowo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino 2 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 3 : 0 więcej
Jantar Siemyśl - Mustang Korzystno 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. 0 : 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Sokół Lulewice 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 2 więcej
Grot Bonin - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 : 0 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Sokół Spore 8 : 0 więcej
SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka 5 : 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno 1 : 4 więcej
Legion Strączno - Wspólni Różewo 1 : 3 więcej
Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Bytyń Nakielno 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 2 : 4 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 8 : 1 więcej
Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - Arkonia Szczecin 4 : 1 więcej
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Vineta Wolin 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Energetyk Gryfino 5 : 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Świt Szczecin 14 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 3 : 1 więcej
Gryf Słupsk - AP Reissa Poznań 0 : 4 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - GKS Żukowo 36 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - KPR Gryfino 29 : 33 więcej
16 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Spójnia Stargard 78 : 93 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 2 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
KS SPR Chrobry Głogów - PGE Vive Kielce 22 : 41 więcej
17 kwiecień
LBO 2012 - orlik grupa białogardzka więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 67 : 86 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 95 : 92 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 88 : 82 więcej
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 88 : 71 więcej
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 80 : 78 więcej
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Legia Warszawa 100 : 96 więcej
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 90 : 88 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Fala Międzyzdroje 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Polonia Poznań 6 : 0 więcej
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 1 : 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Kotwica Kołobrzeg 0 : 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - SALOS Szczecin 5 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Football Academy Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Błękitni Wronki - Lech Poznań 0 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Start Elbląg - MKS Lublin 20 : 22 więcej
Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce 28 : 18 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 39 : 30 więcej
Korona Handball Kielce - Ruch Chorzów 27 : 21 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Energa MKS Kalisz - Energa Wybrzeże Gdańsk 27 : 22 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 22 : 26 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec 29 : 29k więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
Azoty Puławy - Gwardia Opole 25 : 27 więcej
18 kwiecień
piła nożna II liga
Rozwój Katowice - Górnik Łęczna 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań 1 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 0 : 4 więcej
UKS SMS Łódź - AZS PSW Biała Podlaska 2 : 0 więcej
AZS Wrocław - Mitech Żywiec 3 : 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3 : 3 więcej
Motor Lublin - GKS Bełchatów 1 : 2 więcej
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
Elana Toruń - Ruch Chorzów 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Energetyk Gryfino - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
FASE II Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 9 : 0 więcej
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 1 : 6 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 4 : 7 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Warta Poznań - Gryf Słupsk 6 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 5 więcej
Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin 0 : 5 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - Latocha Agropom Gniew 30 : 34 więcej
Szczypiorniak Gniezno - Szczypiorniak Olsztyn 32 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 30 : 27 więcej
19 kwiecień
piła nożna III liga gr. 2
Gwardia Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 3 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
PGE Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów 34 : 28 więcej
20 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 70 : 88 więcej
Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 79 : 88 więcej
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 82 : 88 więcej
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 88 : 81 więcej
Legia Warszawa - GTK Gliwice 84 : 67 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 93 : 91 więcej
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 88 : 72 więcej
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 105 : 87 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2 : 0 więcej
Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik 3 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 0 : 2 więcej
Radomiak Radom - Elana Toruń 2 : 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin 1 : 6 więcej
Wda Świecie - Radunia Stężyca 0 - 3 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 0 : 3 więcej
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Morzycko Moryń 10 : 3 więcej
Sokół Karlino - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 0 : 2 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez 6 : 0 więcej
Biali Sądów - Iskra Golczewo 4 : 1 więcej
Piast Chociwel - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek 1 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 5 : 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wicher Brojce 5 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Mewa Resko 0 : 5 więcej
Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Drawa Drawno 0 : 3 więcej
Unia Dolice - Świt Barnimie 3 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Czcibor Cedynia 0 : 4 więcej
Stal Lipiany - Sęp Brzesko 5 : 0 więcej
Orkan Suchań - SCRS Barlinek 2 : 2 więcej
Ina Ińsko - Klon Krzęcin 4 : 0 więcej
Piast Karsko - Zieloni Zielin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sarmata Dobra - Promień Mosty 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - GKS Katowice 0 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 2 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 4 : 1 więcej
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 2 : 1 więcej
Clearex Chorzów - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk 3 : 1 więcej
Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 6 : 2 więcej
AZS UŚ Katowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 0 : 6 więcej
Błonie Barwice - Sława Sławno 2 : 1 więcej
Korona Człopa - Astra Ustronie Morskie 2 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Lech Czaplinek 0 : 2 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 8 : 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
Saturn Mielno - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Spójnia Świdwin 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 6 : 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 3 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 3 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Fala ABFrost Gąski 4 : 2 więcej
Victoria Sianów - Płomień Myślino 0 : 2 więcej
Bajgiel Będzino - Resko Karcino 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 2 więcej
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec 2 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 0 : 6 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 1 : 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 3 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Sokół Suliszewo 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2 : 3 więcej
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Energa MKS Kalisz - Stal Mielec 26 : 22 więcej
Arka Gdynia - Sandra SPA Pogoń Szczecin 28 : 27 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin 35 : 30 więcej
21 kwiecień
Turniej strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek więcej
22 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Wisła Kraków - Wisła Płock 2 : 3 więcej
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
23 kwiecień
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Błękitni Stargard - Gavia Choszczno 7 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
MKS Lublin - Zagłębie Lubin 25 : 23 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 19 : 21 więcej
siatkówka Play - OFF Mecz o brąz
Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 0 : 3 więcej
24 kwiecień
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 więcej
Widzew Łódź - Radomiak Radom 0 : 0 więcej
Elana Toruń - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów 1 : 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 0 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz 3 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 0 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Medyk Konin - AZS Wrocław 3 : 0 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - GKS Katowice 3 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Polonia Poznań 11 : 0 więcej
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 1 : 2 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna 2 : 2 więcej
Mitech Żywiec - Olimpia Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Gwardia Koszalin - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Energetyk Gryfino - Football Academy Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3 : 4 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
SPR Pogoń Szczecin - Start Elbląg 27 : 32 więcej
KPR Kobierzyce - Energa AZS Koszalin 20 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 30 : 31 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Korona Handball Kielce 29 : 38 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 29 : 30 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa Wybrzeże Gdańsk 31 : 24 więcej
Stal Mielec - Arka Gdynia 23 : 32 więcej
25 kwiecień
piła nożna WLJ Starszych II etap
FASE Szczecin - Energetyk Gryfino 5 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Wisła Płock - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Arka Gdynia - Miedź Legnica 2 : 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 26 : 32 więcej
26 kwiecień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
FASE II Szczecin - Arkonia Szczecin 4 : 2 więcej
Football Academy Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 3 : 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - MOSiR Kętrzyn 37 : 33 więcej
KPR Gryfino - SMS II Gdańsk 22 : 36 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
Gwardia Opole - Azoty Puławy 28 : 25 więcej
siatkówka Play - OFF Mecz o brąz
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2 : 3 więcej
27 kwiecień
PZLA Mistrzostwa Polski U23 i S w biegu na 10 000 metrów więcej
Eliminacje do kadry w Kajak Polo więcej
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa koszalińska ziemska podgrupa I więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz 0 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 3 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin 2 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 2 : 2 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 0 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Ina Goleniów 0 : 8 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Gryf Polanów - Hutnik Szczecin 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 2 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój 8 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 3 : 1 więcej
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Odra Chojna - Jeziorak Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 8 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
Mewa Resko - KP Przecław 4 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów 4 : 0 więcej
Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Klon Krzęcin - Orkan Suchań 2 : 5 więcej
Sęp Brzesko - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
Świt Barnimie - Drawa Drawno 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Sad Chwiram 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Korona Stuchowo 2 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 4 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Prusinowo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Unia Stargard - Orkan Dalewo 3 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 2 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Czarni Fiege Lubanowo 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Bryza Reńsko 7 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Pomorzanin Cychry 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
AP Kotwica Kołobrzeg - KKP Chełmża 2 : 0 więcej
Lipno Stęszew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 4 więcej
piła nożna III liga kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
  Olimpia III Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 7 : 4 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec 6 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 3 : 7 więcej
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Mirstal Mirosławiec 8 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 : 4 więcej
Pamet Świdwin - Ikar Krosino 0 : 2 więcej
Oldboje Wyszewo - Sokół St. Dąbrowa 1 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 2 : 2 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin 6 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet w Futsalu
US Szczecin - Uniwersytet Gdański 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Jedność-Ikar Krosino 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 7 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Korona Człopa 0 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Saturn Mielno 5 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Wieża Postomino 2 : 2 więcej
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 1 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 7 : 1 więcej
Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 6 : 2 więcej
Strong Zielenica - Fala ABFrost Gąski 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mirstal Mirosławiec 7 : 1 więcej
Redłovia Redło - Santos Kłębowiec 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Korona Kielce - Lech Poznań 3 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1 : 3 więcej
Ruch Chorzów - Motor Lublin 2 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 : 0 więcej
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Sekwoja Brwice 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin 6 : 2 więcej
SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 6 : 2 więcej
Stal Szczecin - Vineta Wolin 0 : 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lech Poznań 5 : 3 więcej
Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Stal Gorzów - SMS Gdańsk 28 : 25 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Jurand Ciechanów 36 : 28 więcej
GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna 32 : 24 więcej
Nielba Wągrowiec - Sambor Tczew 38 : 20 więcej
MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin 25 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - Jeziorak Iława 39 : 29 więcej
MKS Grudziądz - AZS UMK Toruń 39 : 22 więcej
MKS Brodnica - Szczypiorniak Gniezno 36 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 20 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 36 : 23 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów 33 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Energa MKS Kalisz - Arka Gdynia 32 : 19 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec 27 : 27k więcej
Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 26 : 23 więcej
28 kwiecień
Eliminacje do kadry w Kajak Polo więcej
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
LBO 2012 - grupa koszalińska ziemska podgrupa I więcej
LBO 2012 grupa koszalińska ziemskiej - podgrupy II więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 87 : 71 więcej
Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 95 : 70 więcej
Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 84 : 78 więcej
HydroTruck Radom - TBV Start Lublin 87 : 79 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 102 : 97 więcej
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 98 : 88 więcej
AZS Koszalin - Trefl Sopot 67 : 102 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 2 : 0 więcej
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik 1 : 2 więcej
GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów 1 : 0 więcej
Ruch Chorzów - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Radomiak Radom - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskra Golczewo - Iskierka Szczecin 1 : 1 więcej
Dąb Dębno - Gavia Choszczno 6 : 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 0 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 1 : 5 więcej
Czcibor Cedynia - Unia Dolice 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Kobylanka 4 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Hanza Goleniów 0 : 1 więcej
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 3 : 1 więcej
Chemik II Police - Zootechnik Kołbacz 8 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni 44 Szczecin 5 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 2 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 5 więcej
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 3 : 5 więcej
Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin 3 : 6 więcej
Korona Klępicz - Iskra Banie 0 : 13 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Iskra Pomień 4 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 8 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 3 : 1 więcej
Korona Raduń - Remor Recz 2 : 2 więcej
Błękitni Sarnik - Piast Kolin 3 : 5 więcej
Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice 0 : 3 więcej
27-04 16:00  Mechanik Warnice - Gryf Nowielin więcej
Unia Swochowo - Błyskawica Kluki 3 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - Medyk Konin 0 : 2 więcej
UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec 2 : 0 więcej
Polonia Poznań - AZS PSW Biała Podlaska 0 : 6 więcej
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych 1 : 3 więcej
GKS Katowice - AZS UJ Kraków 2 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 : 5 więcej
WAP Włocławek - Pogoń Tczew 0 : 2 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Olimpia II Szczecin 7 : 1 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Victoria Sianów 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Victoria Sianów 1 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Resko Karcino - Zefir Wyszewo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 0 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór 2 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Grom Szwecja 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Elana Toruń 3 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 5 : 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar II Dziwnów 4 : 3 więcej
Światowid 63 II Łobez - Zieloni Wyszobór 8 : 0 więcej
Sparta II Gryfice - Pomorzanin Przybiernów 1 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Dęby Rogowo 3 : 0 więcej
Zenit Koszewo - Orkan II Suchań 2 : 6 więcej
Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica 3 : 1 więcej
Sparta Skalin - Pionier Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Wicher Steklno - Iskra II Banie 0 : 3 więcej
Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek 2 : 3 więcej
Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice 4 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Grom Płonno - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 : 0 więcej
Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 3 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 0 : 9 więcej
Płomień Jeżyczki - Pogoń Noskowo 2 : 2 więcej
KS Skibno - Błękitni Tychowo 5 : 2 więcej
KS Sieciemin - Gryf II Polanów 2 : 2 więcej
Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
Jantar Siemyśl - Derby Karścino 5 : 2 więcej
Mustang Korzystno - Grot Gorawino 0 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo 4 : 2 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Huragan Bierzwnica 1 : 6 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino 1 : 6 więcej
KS Gwda Wielka - Grot Bonin 2 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - SP Wilcze Laski 3 : 1 więcej
Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe 4 : 0 więcej
Grom Świelino - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Gryf Budowo 2 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie 1 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 4 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Kolejarz Wierzchowo 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Ina Goleniów - Arkonia Szczecin 0 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 1 : 9 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - Energetyk Gryfino 7 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Gryf Słupsk - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Miedź Legnica - Wisła Płock 3 : 2 więcej
Korona Kielce - Arka Gdynia 0 : 2 więcej
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz 47 : 31 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
MKS Lublin - Energa AZS Koszalin 24 : 18 więcej
KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin 26 : 25 więcej
29 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 4 : 0 więcej
siatkówka Play - OFF Mecz o brąz
Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
30 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Gavia Choszczno - Odra Chojna 3 : 5 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Bizon Cerkwica 8 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 4 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 20 więcej
NMC Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 26 : 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Wychowanek Gryfa Kamień »
3 » Siłą Świtu jest zespół  »
1 » Tuż za podium
1 » Raków Częstochowa i ŁKS »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
mecze:
54 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
43 » Lech Czaplinek-Darłovia »
34 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
30 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
28 » Gwardia Koszalin-Chemik »
23 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
20 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
20 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
19 » Unia Dolice-SCRS Barlin »
18 » KP Starogard Gdański-Ko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
PAPAJ11
gości: 484
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115125
• newsów: 71676
• użytkowników: 69928
• komentarzy: 1073489
• zdjęć: 772596
• relacji: 37904
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies