ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 maj 2019
pokaż:
04 maj
Polish Match Tour więcej
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji Dni Gryfina więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 3 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 1 : 1 więcej
Resovia Rzeszów - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Mieszko Gniezno - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 0 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Górnik Konin 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Chemik Police 0 - 3 więcej
Rasel Dygowo - Morzycko Moryń 10 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno 3 : 6 więcej
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 3 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Jeziorak Szczecin - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Piast Chociwel - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskra Golczewo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębice 3 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 3 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 3 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Świt Barnimie 5 : 1 więcej
Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 1 : 4 więcej
Unia Dolice - Sęp Brzesko 4 : 0 więcej
Stal Lipiany - SCRS Barlinek 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Zalew Stepnica 8 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Sarmata Dobra 3 : 5 więcej
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 6 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Promień Mosty 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 0 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Małkocin 2 : 5 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Grzędzice 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 0 : 3 więcej
Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 1 : 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek 5 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda-Kania Toruń 0 : 0 więcej
Pogoń Tczew - UKS Victoria S.P.2 Sianów 3 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Biało-Zielone Gdańsk 4 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Gryf Kamień Pomorski 5 : 6 więcej
piła nożna II liga PLO
Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 0 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Sokół St. Dąbrowa 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Wieża Postomino 1 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Jedność-Ikar Krosino 6 : 0 więcej
Sława Sławno - Korona Człopa 1 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Passat Bukowo Morskie 3 : 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino 3 : 2 więcej
Arkadia Malechowo - Strong Zielenica 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 0 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 5 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław 1 : 5 więcej
Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 8 : 6 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 3 : 1 więcej
Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 1 : 3 więcej
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 0 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Cracovia Kraków 1 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lech Poznań 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia 3 : 3 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Korona Kielce - Miedź Legnica 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
KPR Kobierzyce - Start Elbląg 24 : 29 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 31 : 29 więcej
Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 : 30 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 26 : 30 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz 27 : 30 więcej
Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25 : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Jedność poszukuje zawod »
4 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Fadecki powraca do Błęk »
2 » Polakowski odchodzi z G »
1 » Kartkowicze A klasy (gr »
1 » Niesamowity Lisek!
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » Trener poszukiwany
1 » Plan przygotowań LKS Po »
1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
mecze:
23 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
14 » Sokół Granowo-Błękitni  »
13 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
6 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
6 » Sarmata Dobra-Radowia R »
5 » Zjednoczeni Wapnica-Ina »
4 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Sęp Brzesko-Iskra Lutów »
4 » Orzeł Bierzwnik-Świt Ba »
4 » Piast Kolin-Wicher Prze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 850
statystyki portalu
• drużyn: 2787
• imprez: 117058
• newsów: 72011
• użytkowników: 70033
• komentarzy: 1078247
• zdjęć: 777327
• relacji: 38008
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies