ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 maj 2019
pokaż:
12 maj
Puchar Polski w Tenisie więcej
6 Turniej - Grupa kołobrzeska Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 więcej
piła nożna II liga
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Polonia Giżyn - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 0 : 0 więcej
Piast Karsko - Orkan Suchań 6 : 3 więcej
Czcibor Cedynia - Świt Barnimie 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Zjednoczeni Kobylanka 4 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice 1 : 3 więcej
Saturn Szadzko - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 4 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Unia Stargard - Czarni Marianowo 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 4 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 2 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 0 więcej
Grot Gardno - Czarni 44 Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 4 więcej
Korona Klępicz - Mieszko Mieszkowice 0 : 3 więcej
Piast Piaseczno - Iskra Banie 0 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 1 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 5 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 4 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Remor Recz 1 : 2 więcej
Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn 3 : 1 więcej
Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 0 : 5 więcej
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Bryza Reńsko 1 : 4 więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Gryf Nowielin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda-Kania Toruń - KKP Chełmża 2 : 0 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Pogoń Tczew 0 : 3 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Fala Międzyzdroje 7 : 2 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard 3 : 6 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
FC Toruń - Clearex Chorzów 9 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
13:00  GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 9 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Bajgiel Będzino 2 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 9 : 1 więcej
Resko Karcino - Fala ABFrost Gąski 9 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna 1 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Santos Kłębowiec 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Pomorzanin Przybiernów 0 : 7 więcej
Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów 4 : 2 więcej
Sparta II Gryfice - Światowid 63 II Łobez 0 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Orkan II Suchań 0 : 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo 3 : 4 więcej
Sparta Skalin - Zenit Koszewo 2 : 3 więcej
Podlesie Sowno - Pionier Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sparta Sobiemyśl - Wicher Steklno 2 : 5 więcej
Sekwoja Brwice - Tywa Swobnica 3 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Iskra II Banie 0 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo 0 : 2 więcej
Sława Choszczno - Pionier Zwierzyn 1 : 3 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 5 : 3 więcej
Grom Płonno - Sokół Granowo 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 6 : 0 więcej
Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo 2 : 2 więcej
KS Sieciemin - Darpol Barzowice 2 : 2 więcej
Jantar Korlino - Derby Gwiazdowo 3 : 1 więcej
Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Derby Karścino 2 : 1 więcej
Jantar Siemyśl - Gryf Dobrowo 3 : 0 więcej
Mustang Korzystno - Huragan Bierzwnica 0 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań 2 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Płomień Pobłocie Wlk. 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Grot Bonin 1 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Drzewiarz Krosino 3 : 1 więcej
Grom Świelino - SP Wilcze Laski 3 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo 4 : 2 więcej
Legion Strączno - KP Drawsko Pomorskie 0 : 6 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 3 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 9 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 1 więcej
Ina Goleniów - Stal Szczecin 2 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Vineta Wolin - SALOS Szczecin 4 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Football Academy Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 5 : 4 więcej
FASE Szczecin - Arka Gdynia 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
Rocasa Gran Canaria - SPR Pogoń Szczecin 23 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 30 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce 32 : 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Wychowanek Gryfa Kamień »
3 » Siłą Świtu jest zespół  »
1 » Tuż za podium
1 » Raków Częstochowa i ŁKS »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
mecze:
54 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
42 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Koral Mostkowo-Remor Re »
29 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
28 » Gwardia Koszalin-Chemik »
26 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
25 » Piast Karsko-Orkan Such »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
21 » KP Starogard Gdański-Ko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
Bengoro fansportu
Hajeczka99 mati199999...
MatinaWole... mik79
Trelemorel... Wladkin
gości: 949
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115121
• newsów: 71669
• użytkowników: 69923
• komentarzy: 1073356
• zdjęć: 772347
• relacji: 37899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies