ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 sierpień 2020
pokaż:
30 sierpień
41. PKO Półmaraton Szczecin oraz Bieg na 10 km więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 79 : 57 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Victoria Sianów 0 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Korona Człopa 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Rasel Dygowo 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 3 : 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań 5 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 4 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Derby Karścino 19 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Unia Stargard - Ina Ińsko 0 : 5 więcej
Wicher Reptowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Czarnówko - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 4 więcej
Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 3 więcej
Wicher Steklno - Wołczkowo-Bezrzecze 4 : 1 więcej
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 6 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 4 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 4 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Czarni Fiege Lubanowo - Koral Mostkowo 5 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Unia Swochowo 7 : 1 więcej
Wicher Przelewice - Piast Kolin 1 : 0 więcej
Iskra II Banie - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - GKS Golenice 2 : 3 więcej
Piast Karsko - Błyskawica Kluki 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 1 : 2 więcej
Ina Recz - Orzeł Żeńsko 2 : 0 więcej
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 4 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Klon Krzęcin 0 : 8 więcej
Iskra Warszyn - Sokół Granowo 0 : 6 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Płomień Jeżyczki 11 : 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo 3 : 10 więcej
Błękitni Tychowo - KS Sieciemin 1 : 7 więcej
Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino 4 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - KS Skibno 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Sokół Spore - Wicher Mierzym 0 : 8 więcej
Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo 2 : 3 więcej
Wicher Rąbino - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 4 więcej
Gryf Dobrowo - Hubertus Biały Bór 2 : 3 więcej
Grot Bonin - Huragan Bierzwnica 5 : 0 więcej
Grom Świelino - KS Gwda Wielka 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 4 : 3 więcej
Bytyń Nakielno - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Znicz Dzikowo 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Sztorm Szczecin - Iskierka II Szczecin 5 : 3 więcej
Okręt Szczecin - Future Szczecin 8 : 0 więcej
FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Wisła Płock 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Gwarek Zabrze - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
MKS Lew Lębork - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Victoria Niemcz Osielsko 14 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - AZS UJ Kraków 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - ROW Rybnik 2 : 1 więcej
Rolnik B. Głogówek - Medyk Konin 0 : 6 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
Hutnik Kraków - GKS Katowice 3 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WKS Śląsk II Wrocław - Unifreeze Górzno 4 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - LUKS Ziemia Lubińska 0 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - UKS SMS III Łódź 0 : 3 więcej
WAP Włocławek - KS Skra Częstochowa 2 : 4 więcej
piła nożna II Liga PLO
Bizon Cerkwica - Sokół Stara Dąbrowa 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Chemik Police 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Chemik Police - SALOS Szczecin 1 : 5 więcej
Gavia Choszczno - Arkonia Szczecin 0 : 9 więcej
piła nożna Sparingi
Morzycko II Moryń - Klon Krzymów 3 : 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
34 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Lukas1986
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104213
• zdjęć: 801968
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies