ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 sierpień 2020
pokaż:
22 sierpień
Finał Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej więcej
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist U-13 więcej
Festiwal Biegowy - Dziki Weekend więcej
Powiatowy turniej siatkówki plażowej w Połczynie-Zdroju więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
Mewa Resko - Dąb Dębice 3 : 2 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 1 więcej
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard 1 : 6 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Tanowia Tanowo 3 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 4 : 3 więcej
Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - CRS Pogoń Barlinek 4 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 : 3 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 : 3 więcej
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 6 : 0 więcej
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 : 0 więcej
Stal Lipiany - Ogniwo Babinek 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Saturn Mielno - Głaz Tychowo 1 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 0 : 3 więcej
Victoria Sianów - Iskra Białogard 0 : 4 więcej
Gryf Polanów - Iskra Kłanino 7 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Płomień Myślino 6 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Wiarus Żółtnica 4 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 : 0 więcej
Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 2 : 1 więcej
Korona Człopa - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 3 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Iskierka Szczecin 3 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo 4 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 3 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 1 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 1 : 4 więcej
Ina Goleniów - Wieża Postomino 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Hanza Goleniów - Promień Mosty 2 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska 6 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 3 : 1 więcej
Ina Ińsko - Płomień Lisowo 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wicher Steklno - Czarni Czarnówko 5 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 5 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Bryza Reńsko 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Iskra II Banie 2 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Klon Krzęcin - Ina Recz 1 : 3 więcej
Świt Barnimie - Korona Raduń 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Gryf Budowo 1 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 2 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 7 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 2 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 5 : 2 więcej
Chemik Police - Gryf Wejherowo 2 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 2 : 4 więcej
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 1 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 1 : 6 więcej
GKS Przodkowo - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Cracovia Kraków 4 : 3 więcej
Legia Warszawa - FCB Escola Varsovia 3 : 0 więcej
Wisła Kraków - SMS Łódź 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 1 : 0 więcej
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 3 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 5 : 0 więcej
Akademia Piłkarska LG - Rolnik B. Głogówek 0 : 0 więcej
ROW Rybnik - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 4 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS SMS III Łódź - WAP Włocławek 1 : 5 więcej
Unifreeze Górzno - Medyk II Konin 2 : 0 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO
Ikar Krosino - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 1 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Wyszewo 7 : 2 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga PLO
STLA Szczecinek - Amator Kołobrzeg 6 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 6 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Stargard 5 : 1 więcej
Iskra Białogard - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 6 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań - Arka Gdynia 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Victoria Sianów - Gwardia Koszalin 1 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Unia Białogard - Bałtyk SP 7 Koszalin 0 : 4 więcej
Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
35 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Lukas1986
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104211
• zdjęć: 801968
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies