ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 sierpień 2020
pokaż:
23 sierpień
Finał Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej więcej
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist U-13 więcej
Festiwal Biegowy - Dziki Weekend więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Derby Karścino - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 9 więcej
Resko Karcino - Bizon Cerkwica 10 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 1 : 5 więcej
Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - OKS Center MD Goleniów 0 : 7 więcej
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 2 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 0 : 4 więcej
Sparta Skalin - Unia Stargard 3 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 2 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Czarni Marianowo 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 1 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin 1 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 4 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - LUKS Krzywin 4 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Koral Mostkowo - Błyskawica Kluki 7 : 2 więcej
Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 7 więcej
Wicher Przelewice - Piast Karsko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 2 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Iskra Pomień 1 : 5 więcej
Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 5 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 3 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Olympic Warszkowo - Fala ABFrost Gąski 2 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo 4 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 5 : 1 więcej
KS Skibno - KS Sieciemin 3 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Wicher Mierzym - Błękitni Gonne Małe 1 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 1 więcej
Sokół Spore - Wicher Rąbino 1 : 4 więcej
KS Gwda Wielka - Grot Bonin 1 : 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Gryf Dobrowo 5 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Legion Strączno - Znicz Dzikowo 2 : 8 więcej
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 6 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno 9 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń 4 : 1 więcej
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 5 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Płock - Stal Mielec 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski 5 : 1 więcej
KS Skra Częstochowa - WKS Śląsk II Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 3 : 4 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań 0 : 8 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 0 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Chemik Police - Żaki Szczecin 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia II Płoty - Lotnik Czarne 8 : 2 więcej
Strzała Płotno - Skrzydlaci Będargowo 1 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
35 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Lukas1986
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104211
• zdjęć: 801968
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies