ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 sierpień 2020
pokaż:
15 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 3 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 2 : 2 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Piast Chociwel 3 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Dąb Dębice - Iskra Golczewo 1 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Wicher Brojce 1 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 3 : 7 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 0 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 : 2 więcej
SCRS Barlinek - A.P. Gavia Choszczno 2 : 0 więcej
Unia Dolice - Odra Chojna 1 : 6 więcej
Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 2 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 2 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 5 więcej
Strong Zielenica - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 3 : 2 więcej
Iskra Białogard - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 2 : 3 więcej
Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca 7 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Korona Człopa 1 : 2 więcej
Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 0 : 4 więcej
Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 5 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 3 więcej
Wieża Postomino - Sparta Węgorzyno 4 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 2 : 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 3 : 2 więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 5 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Olimp Gościno 0 : 3 więcej
Vineta Wolin - Orzeł Wałcz 6 : 1 więcej
Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Ina Goleniów 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 4 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 3 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 1 : 3 więcej
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2 : 4 więcej
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
SMS Łódź - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
FCB Escola Varsovia - Hutnik Kraków 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 3 : 6 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 4 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 5 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 1 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Akademia Piłkarska LG 0 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Sokół Stara Dąbrowa - Pamet Świdwin 1 : 5 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 2 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 12 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 4 więcej
piła nożna I Liga PLO
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 5 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 3 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - STLA Szczecinek 3 : 7 więcej
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 6 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Iskra Pomień - Strzała Płotno 6 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
35 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104210
• zdjęć: 801968
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies