ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 sierpień 2020
pokaż:
08 sierpień
piła nożna Sparingi
Ladies Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 : 2 więcej
Stal Szczecin - Dąb Dębice 5 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
Mewa Resko - KS Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 1 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 3 więcej
Orkan Suchań - Unia Dolice 2 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - SCRS Barlinek 1 : 1 więcej
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Kłanino 3 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 5 : 1 więcej
Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 0 : 0 więcej
Sława Sławno - Płomień Myślino 7 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
Redłovia Redło - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 : 3 więcej
Błonie Barwice - Ikar Krosino 0 : 2 więcej
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 3 : 5 więcej
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wieża Postomino 0 : 5 więcej
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 1 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Iskierka Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II
GKS Przodkowo - Unia Swarzędz 4 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 0 : 6 więcej
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 3 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 2 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Błękitni Trzygłów - Znicz Niedźwiedź 1 : 1 więcej
Future Szczecin - KP Przecław 0 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo 1 : 0 więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - GKS Katowice 1 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 8 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 0 : 1 więcej
Pamet Świdwin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 6 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 4 więcej
piła nożna I Liga PLO
Victoria Sianów - Sparta Gryfice 10 : 2 więcej
STLA Szczecinek - Mechanik Bobolice 7 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Zryw Kretomino 4 : 1 więcej
Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 10 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
10 » Wyborcze zawirowania w  »
3 » Odszedł od nas Maciej  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Błonie Barwice wycofują »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
26 » MKP Szczecinek-Mechanik »
9 » Intermarche-Rega Trzebi »
7 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
7 » Orzeł Łubowo-Spójnia Św »
6 » Leśnik Manowo-Wieża Pos »
6 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
4 » Osadnik Myślibórz-Kłos  »
4 » Lech Czaplinek-Polonia  »
4 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
4 » Wiekowianka Wiekowo-Rad »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Bengoro pierin
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2918
• imprez: 127769
• newsów: 74499
• użytkowników: 78871
• komentarzy: 1112434
• zdjęć: 807991
• relacji: 39057
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies