ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2020
pokaż:
01 sierpień
V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego więcej
VIII Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Piłce Nożnej Oldbojów więcej
Turn It On Again Match Race więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 5 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 5 : 0 więcej
Mewa Resko - Piast Chociwel 2 : 3 więcej
Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Tanowia Tanowo 1 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Mierzynianka Mierzyn 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Odra Chojna - Stal Lipiany 5 : 3 więcej
18:00  Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia więcej
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 0 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany 2 : 1 więcej
Unia Dolice - Iskra Banie 1 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - A.P. Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
SCRS Barlinek - Ogniwo Babinek 7 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 : 4 więcej
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 3 więcej
Iskra Białogard - Saturn Mielno 2 : 0 więcej
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 2 : 3 więcej
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 3 : 4 więcej
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 3 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 2 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 4 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna 6 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Błonie Barwice 7 : 0 więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Sad Chwiram więcej
Spójnia Świdwin - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polonia Płoty - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - GKS Leśnik Manowo 1 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno 1 : 2 więcej
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 1 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 4 : 2 więcej
Vineta Wolin - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 5 : 0 więcej
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 2 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Gdynia 0 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Chemik Police 0 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 1 : 5 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Unia Janikowo 3 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Bałtyk Gostyń - Lotnik Czarne 6 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 0 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Grot Gorawino 2 : 2 więcej
Wanda Kraków - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 6 więcej
Błękitni Stargard - MUKS Kostrzyn 1 : 1 więcej
02 sierpień
Turn It On Again Match Race więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Vimobilia Będzino 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Ikar Krosino 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. II
Świt Szczecin - Górnik Konin 3 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Chrobry Lisie Pole - Klon Krzymów 3 : 1 więcej
Błękitni Sarnik - Strzała Płotno 1 : 6 więcej
  Grom Giżyno - Sokół Sokoliniec więcej
13:00  Wicher Brojce - Korona Stuchowo więcej
05 sierpień
piła nożna Sparingi
17:30  AP Hutnik Szczecin - SALOS Szczecin więcej
07 sierpień
piła nożna III liga gr. II
17:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
08 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:30  Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra więcej
16:00  Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin więcej
11:00  Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów więcej
11:00  Stal Szczecin - Dąb Dębice więcej
11:30  Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard więcej
12:00  Mewa Resko - KS Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
12:00  A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - SCRS Barlinek więcej
17:00  Odra Chojna - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Stal Lipiany - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Orkan Suchań - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Gryf Polanów - Victoria Sianów więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo więcej
15:00  Sława Sławno - Płomień Myślino więcej
  Saturn Mielno - Mechanik II / Iskra więcej
17:00  Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze więcej
16:00  LZS Kowalewice - Strong Zielenica więcej
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Światowid 63 Łobez - Mechanik Turowo więcej
17:00  Redłovia Redło - Orzeł Bierzwnik więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Błonie Barwice - Ikar Krosino więcej
16:00  KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec więcej
  Sad Chwiram - Drawa Drawno więcej
17:00  Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Wieża Postomino więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo więcej
17:00  Sparta Węgorzyno - Mechanik Bobolice więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Vineta Wolin więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Sokół Karlino więcej
17:00  Orzeł Wałcz - Biali Sądów więcej
17:00  Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  MKP Szczecinek - Lech Czaplinek więcej
17:00  Ina Goleniów - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
17:00  Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin więcej
15:00  GKS Przodkowo - Unia Swarzędz więcej
17:00  Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Elana Toruń - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Górnik Konin - Gryf Wejherowo więcej
17:00  Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń więcej
piła nożna Totolotek Puchar Polski
  Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
13:00  Czarni Sosnowiec - Medyk Konin więcej
12:00  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Lotnik Czarne więcej
09 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
17:00  Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Orzeł Grzędzice więcej
17:00  Iskra Banie - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Zefir Wyszewo - Iskra Białogard więcej
15:00  Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Polonia Płoty więcej
piła nożna III liga gr. II
17:00  Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
15:00  Radunia Stężyca - Świt Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
16:00  Rolnik B. Głogówek - Górnik Łęczna więcej
18:00  Akademia Piłkarska LG - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
12 sierpień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14 sierpień
piła nożna Totolotek Puchar Polski
  Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin więcej
15 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Piast Chociwel więcej
16:30  Jantar Dziwnów - Stal Szczecin więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice więcej
17:00  Sarmata Dobra - Wicher Brojce więcej
  Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn więcej
15:00  Dąb Dębice - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno więcej
17:00  SCRS Barlinek - A.P. Gavia Choszczno więcej
16:00  Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany więcej
11:00  Energetyk Gryfino - Stal Lipiany więcej
18:00  Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz więcej
  Czcibor Cedynia - Ogniwo Babinek więcej
17:00  Unia Dolice - Odra Chojna więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice więcej
17:00  Strong Zielenica - Sława Sławno więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno więcej
17:00  Iskra Białogard - Gryf Polanów więcej
17:00  Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Spójnia Świdwin - Korona Człopa więcej
12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram więcej
16:00  Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Błonie Barwice więcej
15:00  Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Wieża Postomino - Sparta Węgorzyno więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Biali Sądów - Błękitni II Stargard więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek więcej
17:00  Iskierka Szczecin - Olimp Gościno więcej
18:00  Vineta Wolin - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Ina Goleniów więcej
11:00  Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna III liga gr. II
17:00  Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno więcej
17:00  KP Starogard Gdański - Górnik Konin więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew więcej
13:00  Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
18:00  Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca więcej
17:00  Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
  FCB Escola Varsovia - Hutnik Kraków więcej
  Pogoń Szczecin - Wisła Kraków więcej
  SMS Łódź - Zagłębie Lubin więcej
  Lechia Gdańsk - Korona Kielce więcej
  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
  Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
  Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź więcej
  GKS Katowice - ROW Rybnik więcej
  ROW Rybnik - Medyk Konin więcej
  Olimpia Szczecin - Akademia Piłkarska LG więcej
  Rolnik B. Głogówek - Czarni Sosnowiec więcej
16 sierpień
XXII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
3. Memoriał Wiesława Maniaka więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica więcej
17:30  Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11:00  Orzeł Grzędzice - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino więcej
12:00  Iskra Kłanino - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna III liga gr. II
16:00  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
17 sierpień
22. Memoriał Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego więcej
21 sierpień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
22 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Sparta Gryfice - Sarmata Dobra więcej
12:00  Mewa Resko - Dąb Dębice więcej
16:00  Wicher Brojce - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście więcej
17:00  Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów więcej
15:00  Piast Chociwel - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice więcej
17:00  Odra Chojna - Sokół Pyrzyce więcej
15:00  A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń więcej
14:00  Zorza Dobrzany - SCRS Barlinek więcej
17:00  Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Czcibor Cedynia więcej
11:00  Energetyk Gryfino - Unia Dolice więcej
17:00  Stal Lipiany - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Saturn Mielno - Głaz Tychowo więcej
17:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
17:00  Gryf Polanów - Iskra Kłanino więcej
17:00  Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Vimobilia Będzino - Płomień Myślino więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica więcej
  Sława Sławno - Radew Białogórzyno więcej
16:00  LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Olimp Złocieniec - Drawa Drawno więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino więcej
17:00  Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca więcej
  Sad Chwiram - Orzeł Bierzwnik więcej
17:00  Redłovia Redło - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Korona Człopa - Mechanik Turowo więcej
16:00  KP Drawsko Pomorskie - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Błękitni II Stargard - Vineta Wolin więcej
17:00  Rasel Dygowo - Sokół Karlino więcej
16:00  Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski więcej
11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek więcej
17:00  Ina Goleniów - Wieża Postomino więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Iskierka Szczecin więcej
12:00  Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów więcej
11:00  Olimp Gościno - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Derby Karścino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
15:00  Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo więcej
  Resko Karcino - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
16:00  Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska więcej
15:00  Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
17:00  Znicz Wysoka Kamieńska - OKS Center MD Goleniów więcej
18:00  Hanza Goleniów - Promień Mosty więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Zorza Tychowo - Orkan Dalewo więcej
  WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino więcej
  Sparta Skalin - Unia Stargard więcej
  Ina Ińsko - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Wicher Steklno - Czarni Czarnówko więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police więcej
  Odrzanka Radziszewo - Świat Drzewa KP Przecław więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17:00  Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin więcej
  Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa więcej
  Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl więcej
  Sekwoja Brwice - LUKS Krzywin więcej
  Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki więcej
  Koral Mostkowo - Błyskawica Kluki więcej
  GKS Golenice - Iskra II Banie więcej
15:00  Piast Kolin - Bryza Reńsko więcej
  Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
16:00  Sęp Brzesko - Polonia Giżyn więcej
  Wicher Przelewice - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Ina Nadarzyn - Sokół Granowo więcej
  Świt Barnimie - Korona Raduń więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Sokół Sokoliniec więcej
11:00  Klon Krzęcin - Ina Recz więcej
  Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko więcej
  Orzeł Żeńsko - Iskra Pomień więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna III liga gr. II
17:00  Jarota Jarocin - Flota Świnoujście więcej
11:00  Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin więcej
  Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew więcej
17:00  Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia więcej
  Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Chemik Police - Gryf Wejherowo więcej
  Elana Toruń - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:00  Raków Częstochowa - Legia Warszawa więcej
15:00  Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice więcej
23 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
12:00  Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe więcej
14:00  Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
18:00  Wicher Reptowo - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Vielgovia Szczecin - Grot Gardno więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
16:00  Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo więcej
11:00  Olympic Warszkowo - Fala ABFrost Gąski więcej
  Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo więcej
  Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo więcej
  KS Skibno - KS Sieciemin więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
  KS Gwda Wielka - Grot Bonin więcej
  Wicher Mierzym - Błękitni Gonne Małe więcej
17:00  Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino więcej
  Sokół Spore - Drzewiarz Krosino więcej
  Huragan Bierzwnica - Gryf Dobrowo więcej
  Hubertus Biały Bór - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
  Kopanik Lubno - Gryf Budowo więcej
  Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno więcej
  Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja więcej
  Legion Strączno - Znicz Dzikowo więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno więcej
piła nożna III liga gr. II
15:00  Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański więcej
13:00  GKS Przodkowo - Świt Szczecin więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
12:30  Wisła Płock - Stal Mielec więcej
17:30  Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
15:00  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
24 sierpień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków więcej
28 sierpień
piła nożna III liga gr. II
17:00  Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin więcej
29 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo więcej
17:00  Sarmata Dobra - Stal Szczecin więcej
15:00  Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje więcej
  Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce więcej
16:30  Jantar Dziwnów - Mewa Resko więcej
11:30  Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:30  Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Czcibor Cedynia - A.P. Gavia Choszczno więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Kłos Pełczyce - Iskra Banie więcej
17:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz więcej
17:00  SCRS Barlinek - Dąb Dębno więcej
17:30  Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany więcej
17:00  Unia Dolice - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno więcej
17:00  Strong Zielenica - Vimobilia Będzino więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów więcej
17:00  Płomień Myślino - Saturn Mielno więcej
17:00  Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo więcej
17:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Mechanik Turowo - Redłovia Redło więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Sad Chwiram więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Drawa Drawno - Błonie Barwice więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Polonia Płoty - Ina Goleniów więcej
17:00  MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Wieża Postomino - Olimp Gościno więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Korona Stuchowo - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Resko Karcino więcej
  Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno więcej
  Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo więcej
  OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów więcej
  Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Płomień Lisowo - Zorza Tychowo więcej
  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
  Unia Stargard - Ina Ińsko więcej
17:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Skalin więcej
  Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź więcej
  Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:00  Czarni 44 Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
  Czarni Czarnówko - Świat Drzewa KP Przecław więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Vielgovia Szczecin więcej
  Wicher Steklno - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice więcej
  Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole więcej
  LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice więcej
  Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica więcej
  Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Polonia Giżyn - Unia Swochowo więcej
  Jedność Przewłoki - GKS Golenice więcej
  Koral Mostkowo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Wicher Przelewice - Piast Kolin więcej
  Bryza Reńsko - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Lutówko - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Iskra Pomień - Ina Nadarzyn więcej
  Korona Raduń - Błękitni Sarnik więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie więcej
  Iskra Warszyn - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  GKS Kołbacz - Aquila II Szczecin więcej
  Arkonia II Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
  KS Sztorm - Iskierka II Szczecin więcej
  Rybak Trzebież - Pionier Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
16:00  KP Starogard Gdański - Chemik Police więcej
17:00  Flota Świnoujście - Elana Toruń więcej
17:00  Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo więcej
17:00  Sokół Kleczew - Unia Janikowo więcej
  Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Górnik Konin więcej
17:00  Świt Szczecin - Unia Swarzędz więcej
piła nożna III liga Kobiet
  Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino więcej
  Ladies Football Academy Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Victoria Niemcz Osielsko więcej
  Victoria II Sianów - Górnicza Konin więcej
  KA4 resPect Krobia - Energetyk Junior Gryfino więcej
  MKS Lew Lębork - Błękitni Stargard więcej
30 sierpień
41. PKO Półmaraton Szczecin oraz Bieg na 10 km więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11:00  Orzeł Grzędzice - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
12:00  Iskra Kłanino - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Biali Sądów - Rasel Dygowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
12:00  Grot Gorawino - Jantar Siemyśl więcej
17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Derby Karścino więcej
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
16:00  Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
16:00  Wicher Reptowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
15:00  Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
16:00  Iskra II Banie - Sęp Brzesko więcej
18:00  Piast Karsko - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Ina Recz - Orzeł Żeńsko więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
  Fala ABFrost Gąski - KS Skibno więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki więcej
  Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo więcej
  Arkadia Malechowo - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
14:00  Grom Świelino - KS Gwda Wielka więcej
  Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo więcej
  Wicher Rąbino - Wicher Mierzym więcej
  Grot Bonin - Huragan Bierzwnica więcej
  Gryf Dobrowo - Hubertus Biały Bór więcej
  Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Bytyń Nakielno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec więcej
  Grom Szwecja - Kopanik Lubno więcej
  Gryf Budowo - Legion Strączno więcej
  Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18:00  Okręt Szczecin - Future Szczecin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
  Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa więcej
  Lech Poznań - Wisła Płock więcej
  Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
  Piast Gliwice - Pogoń Szczecin więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków więcej
  Stal Mielec - Górnik Zabrze więcej
  Wisła Kraków - Śląsk Wrocław więcej
  Zagłębie Lubin - Warta Poznań więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
4 » Wyczekiwane Święto
4 » Mroczek: Spotkanie było »
2 » W. Fadecki: Pod względe »
2 » Cd. o zakończeniu współ »
2 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Problemy Gwardii i Bałt »
1 » Orkan Dalewo poszukuje »
1 » Nowy termin prezentacji »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
41 » Polonia Płoty-MKP Szcze »
31 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
30 » Biali Sądów-Darłovia Da »
28 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
23 » SCRS Barlinek-Ogniwo Ba »
20 » Gwardia Koszalin-Raduni »
19 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
19 » Wieża Postomino-Hutnik  »
16 » Kłos Pełczyce-Osadnik M »
16 » Sokół Pyrzyce-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
boss VinetaWoli...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2862
• imprez: 122453
• newsów: 73586
• użytkowników: 74558
• komentarzy: 1096530
• zdjęć: 795826
• relacji: 38612
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies