ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 sierpień 2020
pokaż:
16 sierpień
XXII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
3. Memoriał Wiesława Maniaka więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Trzygłów - Lotnik Czarne 7 : 3 więcej
Chrobry Lisie Pole - POC. OLYMPIA BERLIN 4 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - SLSALOS 2 : 4 więcej
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 1 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Zefir Wyszewo 0 : 5 więcej
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Światowid 63 Łobez 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II
Świt Szczecin - Chemik Police 5 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 3 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 : 9 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Hajka Zegrze Pomorskie 7 : 3 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 1 : 4 więcej
Mechanik Warnice - Orzeł Pęzino 6 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Sparta Skalin 5 : 0 więcej
Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Vielgovia Szczecin 1 : 3 więcej
KP Przecław - Ina Recz 6 : 0 więcej
Ina Stradzewo - Łabędź Widuchowa 5 : 4 więcej
Klon Krzymów - Wicher II Brojce 2 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Iskra II Banie 6 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Unia Swochowo 1 : 3 więcej
Korona Raduń - Znicz Niedźwiedź 2 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grom Świelino 2 : 0 więcej
KS Sieciemin - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Fala ABFrost Gąski 0 : 3 więcej
Wieża II Postomino - KS Skibno 5 : 2 więcej
Derby Karścino - Grot Gorawino 0 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Grot Bonin 5 : 2 więcej
Błękitni Gonne Małe - Wspólni Różewo 3 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Wicher Rąbino 7 : 2 więcej
Gryf Budowo - Santos Kłębowiec 0 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja 0 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno 3 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino 2 : 8 więcej
Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
Błękitni Stargard - Warta Poznań 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław 0 : 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - ROW Rybnik 3 : 0 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Medyk Konin 0 : 2 więcej
Rolnik B. Głogówek - Czarni Sosnowiec 0 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS SMS III Łódź - KS Skra Częstochowa 2 : 2 więcej
WAP Włocławek - LUKS Ziemia Lubińska 14 : 1 więcej
UKS Bielawianka Bielawa - Unifreeze Górzno 3 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
CWZS Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS 0 : 3 więcej
Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 7 : 1 więcej
FASE Szczecin - Chemik Bydgoszcz 11 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Trener szuka drużyny
1 » Chemik wygrywa z Hutnik »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
7 » MKP Szczecinek-Mechanik »
5 » Osadnik Myślibórz-Kłos  »
4 » Intermarche-Rega Trzebi »
4 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
4 » Wiekowianka Wiekowo-Rad »
4 » Lech Czaplinek-Polonia  »
3 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
3 » Ina Recz-Klon Krzęcin
2 » Błękitni Gonne Małe-Wic »
2 » Grom Świelino-Pogoń Wie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
maggi
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2917
• imprez: 127731
• newsów: 74487
• użytkowników: 78865
• komentarzy: 1112352
• zdjęć: 807787
• relacji: 39052
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies