ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 sierpień 2020
pokaż:
29 sierpień
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra 71 : 76 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 73 : 67 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 4 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 3 : 3 więcej
Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Stal Szczecin 3 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 1 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łożnica 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 3 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 3 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 3 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 1 : 6 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Dąb Dębno 3 : 1 więcej
Unia Dolice - Stal Lipiany 2 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 2 więcej
Strong Zielenica - Vimobilia Będzino 2 : 9 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 1 : 4 więcej
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 3 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna 10 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Drawa Drawno - Błonie Barwice 2 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 4 : 6 więcej
Zawisza Grzmiąca - Światowid 63 Łobez 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
Polonia Płoty - Ina Goleniów 1 : 6 więcej
Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno 2 : 0 więcej
Wieża Postomino - Olimp Gościno 3 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz 1 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 1 : 4 więcej
Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Wrzos Wrzosowo 2 : 1 więcej
Sokół Lulewice - Resko Karcino 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 2 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska 6 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Promień Mosty 1 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno 3 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 7 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 2 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 2 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Skalin 7 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Vielgovia Szczecin 5 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 0 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec 1 : 2 więcej
Gryf Budowo - Legion Strączno 2 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 1 : 0 więcej
Grom Szwecja - Kopanik Lubno 2 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Rybak Trzebież - Pionier Szczecin 6 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Aquila II Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 4 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Chemik Police 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Elana Toruń 0 : 4 więcej
Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 2 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno 3 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 1 : 3 więcej
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
FCB Escola Varsovia - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 2 : 4 więcej
SMS Łódź - Hutnik Kraków 7 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
LFA Szczecin - Lechia Gdańsk 5 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - Energetyk Junior Gryfino 17 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź 0 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska LG 5 : 0 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice 2 : 1 więcej
KKS Kalisz - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz 2 : 0 więcej
Motor Lublin - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS Bielawianka Bielawa - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 4 : 4 więcej
piła nożna II Liga PLO
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 : 5 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 : 3 więcej
piła nożna I Liga PLO
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 0 : 9 więcej
Lech Czaplinek - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Mechanik Bobolice 1 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice 4 : 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino 4 : 7 więcej
Victoria Sianów - STLA Szczecinek 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 4 : 0 więcej
Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk UKS 3 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
Stal Szczecin - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Unia Białogard 9 : 0 więcej
Sokół Karlino - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
35 » Polonia Płoty-Błękitni  »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
28 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
20 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Bengoro
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124732
• newsów: 73905
• użytkowników: 74869
• komentarzy: 1104210
• zdjęć: 801968
• relacji: 38766
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies