ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2020
pokaż:
01 wrzesień
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Ogniwo Babinek - Tanowia Tanowo 4 : 5 więcej
KP Przecław - Sędziowie ZZPN 0 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Ikar Krosino 1 : 1 więcej
02 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Polski Cukier Toruń 82 : 73 więcej
piła nożna III liga gr. II
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 0 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Drawa Drawno - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 2 więcej
Grom Szwecja - Iskra Kłanino 1 : 1 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Nowogard 0 : 10 więcej
Dąb Dębice - Kłos Pełczyce 3 : 0 więcej
Promień Mosty - Mewa Resko 3 : 0 więcej
Unia Swochowo - Sokół Pyrzyce 3 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Orzeł Bierzwnik 2 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gavia Choszczno 3 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica 1 : 2 więcej
Ina Stradzewo - Orkan Suchań 2 : 4 więcej
Grot Gorawino - Iskra Białogard 0 : 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Saturn Mielno 1 : 7 więcej
Wicher Mierzym - Zefir Wyszewo 4 : 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
KS Sieciemin - Błękitni Stary Jarosław 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Strong Zielenica 2 : 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 5 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin 2 : 3 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wiekowianka Wiekowo 1 : 9 więcej
Resko Karcino - Victoria Sianów 6 : 1 więcej
Błękitni Gonne Małe - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 3 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 4 : 5 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 : 6 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębno 1 : 0 więcej
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 5 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 : 8 więcej
Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn 4 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Stal Szczecin 5 : 7 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 3 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Odra Chojna 3 : 3 więcej
Bytyń Nakielno - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Energetyk Gryfino 1 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Korona Człopa 0 : 3 więcej
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 3 : 0 więcej
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 3 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Sława Sławno 3 : 7 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 : 1 więcej
Wicher Przelewice - Unia Dolice 0 : 5 więcej
Gwiazda Żalęcino - Zorza Dobrzany 3 : 2 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 5 więcej
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 4 : 4 więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Ikar Krosino - Bizon Cerkwica 7 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki Szczecin - Gavia Choszczno 3 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Sokół Karlino 7 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
Unia Białogard - Chemik Police 2 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 8 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 4 : 7 więcej
03 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 74 : 64 więcej
GTK Gliwice - Enea Astoria Bydgoszcz 91 : 83 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk SP 7 Koszalin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 29 : 23 więcej
04 wrzesień
Wysoka Grzęda Baja Poland 2020 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Zielona Góra 58 : 78 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Pionier Szczecin - Sztorm Szczecin 4 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0 : 7 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
05 wrzesień
Wysoka Grzęda Baja Poland 2020 więcej
Ultra Gryfus 2020 - III turystyczny ultramaraton rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 91 : 81 więcej
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 93 : 70 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 7 : 1 więcej
Mewa Resko - Jeziorak Szczecin 2 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 3 : 0 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 2 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 0 więcej
Orzeł Łożnica - Tanowia Tanowo 2 : 6 więcej
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - CRS Pogoń Barlinek 1 : 6 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 5 : 1 więcej
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 5 : 1 więcej
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 : 4 więcej
Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 0 więcej
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - Iskra Kłanino 8 : 0 więcej
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 4 : 2 więcej
Saturn Mielno - Strong Zielenica 5 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 2 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Wiarus Żółtnica 4 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 1 więcej
Korona Człopa - Ikar Krosino 3 : 1 więcej
Błonie Barwice - Światowid 63 Łobez 5 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 6 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 : 0 więcej
Sokół Karlino - Biali Sądów 2 : 2 więcej
Ina Goleniów - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 0 : 5 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin 1 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 : 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Derby Karścino - Korona Stuchowo 0 : 16 więcej
Wrzos Wrzosowo - Bizon Cerkwica 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - OKS Center MD Goleniów 1 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 6 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 3 : 3 więcej
Zorza Tychowo - Unia Stargard 1 : 4 więcej
Sparta Skalin - Wicher Reptowo 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 1 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Czarnówko 7 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 2 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 0 : 3 więcej
Piast Kolin - Piast Karsko 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Świt Barnimie - Iskra Warszyn 6 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Korona Raduń 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 5 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 0 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 1 : 5 więcej
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 7 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Polonia II Płoty 0 : 14 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
GKS Kołbacz - Future Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Grom Płonno - Strzała Płotno 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Górnik Konin - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 6 : 0 więcej
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń 1 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0 : 1 więcej
Korona Kielce - Gwarek Zabrze 2 : 2 więcej
Legia Warszawa - SMS Łódź 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - UKS Victoria SP2 Sianów 2 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 1 : 3 więcej
Marcus Gdynia - KA4 resPect Krobia 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin 4 : 0 więcej
AZS UJ Kraków - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 1 więcej
ROW Rybnik - Rolnik B. Głogówek 1 : 1 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Hutnik Kraków 6 : 3 więcej
Górnik Polkowice - Sokół Ostróda 3 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Motor Lublin 1 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Wigry Suwałki 1 : 0 więcej
Skra Częstochowa - KKS Kalisz 1 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WAP Włocławek - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - UKS Bielawianka Bielawa 1 : 6 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 3 : 2 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 1 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski 5 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Warta Poznań 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 0 : 10 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Chemik Bydgoszcz 9 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - Vineta Wolin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - Unia Białogard 3 : 3 więcej
Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 1 więcej
FASE Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock 26 : 24 więcej
Grupa Azoty Tarnów - Azoty Puławy 20 : 33 więcej
Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 29 więcej
06 wrzesień
Wysoka Grzęda Baja Poland 2020 więcej
'Pierwsza Piłka' w kategorii Orlik więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek 78 : 74 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 74 : 71 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Orzeł Grzędzice 4 : 1 więcej
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 6 : 0 więcej
Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 2 : 8 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Polonia Płoty 7 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Syrena-Grot Rymań - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 7 więcej
Grot Gorawino - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 5 więcej
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wielkie 10 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów 1 : 9 więcej
Hanza Goleniów - Błękitni Trzygłów 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 2 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 2 : 1 więcej
Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Czarni Marianowo 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Świat Drzewa KP Przecław - Czarni Szczecin 4 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 2 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wicher Steklno 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Pomorzanin Cychry - LUKS Krzywin 4 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Łabędź Widuchowa 1 : 6 więcej
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 5 : 3 więcej
GKS Golenice - Bryza Reńsko 1 : 5 więcej
Błyskawica Kluki - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 5 więcej
Unia Swochowo - Iskra II Banie 3 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Polonia Giżyn 0 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Nadarzyn - Ina Recz 3 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 1 : 2 więcej
Sokół Granowo - Iskra Pomień 0 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 0 : 5 więcej
KS Sieciemin - Fala ABFrost Gąski 2 : 4 więcej
KS Skibno - Derby Gwiazdowo 4 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 4 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Grot Bonin 0 : 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Grom Świelino 4 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe 0 : 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 1 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Gryf Dobrowo 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Legion Strączno - Grom Szwecja 4 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Pomierzyn 6 : 2 więcej
Znicz Dzikowo - Gryf Budowo 3 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Grom Giżyno 2 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno 13 : 2 więcej
Wicher II Brojce - Jantar II Dziwnów 2 : 2 więcej
Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 1 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Unia II Dolice - Orkan II Suchań 1 : 11 więcej
Zorza II Dobrzany - Gwiazda Żalęcino 1 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Prawobrzeże Szczecin - Aquila II Szczecin 2 : 1 więcej
Iskierka II Szczecin - Okręt Szczecin 0 : 3 więcej
Victoria 95 Przecław - Rybak Trzebież 1 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Energetyk II Gryfino - Stal II Lipiany 8 : 3 więcej
Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko 3 : 3 więcej
Sokół II Pyrzyce - Polonia Gryfino 3 : 1 więcej
Zryw Góralice - Morzycko II Moryń 3 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
SCRS II Barlinek - Skrzydlaci Będargowo 5 : 2 więcej
Ina Stradzewo - Pomorzanka Jarosławsko 6 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
FCB Escola Varsovia - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
Spójnia Białe Błota - LFA Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Akademia Piłkarska LG - Górnik Łęczna 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 2 : 0 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Medyk II Konin 1 : 4 więcej
UKS SMS III Łódź - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 : 1 więcej
KS Skra Częstochowa - Unifreeze Górzno 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Sparta Gryfice - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 1 więcej
Chemik Police - SALOS Szczecin 2 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Bałtyk SP 7 Koszalin 5 : 1 więcej
Sokół Karlino - Żaki Szczecin 0 : 2 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 : 9 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - Torus Wybrzeże Gdańsk 34 : 25 więcej
NMC Górnik Zabrze - Stal Mielec 27 : 25 więcej
MMTS Kwidzyn - KS SPR Chrobry Głogów 27 : 28 więcej
Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 27 : 25 więcej
08 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - Legia Warszawa 98 : 83 więcej
09 wrzesień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Kobiety
Olimpia II Szczecin - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 3 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Hutnik Szczecin - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Mewa Resko 3 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Lublin - SPR JKS Jarosław 34 : 25 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 25k : 25 więcej
10 wrzesień
Puchar Świata w karate WUKF więcej
LBO 2012 - Powiat Ziemski Koszalin-Trampkarz U14 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 67 : 72 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Kotwica Kołobrzeg - Sokół Karlino 3 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów 36 : 22 więcej
Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 26 : 24 więcej
11 wrzesień
Puchar Świata w karate WUKF więcej
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 73 : 74 więcej
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 81 : 74 więcej
Stelmet Zielona Góra - GTK Gliwice 92 : 73 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 2 więcej
Wisła Płock - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Wigry Suwałki - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole 31 : 35 więcej
Łomża Vive Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin 37 : 22 więcej
12 wrzesień
Puchar Świata w karate WUKF więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 74 : 89 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 8 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łożnica 1 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 1 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 : 2 więcej
Dąb Dębice - Piast Chociwel 2 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Energetyk Gryfino 0 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Banie 7 : 1 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno 1 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Płomień Myślino - Gryf Polanów 2 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Saturn Mielno 1 : 3 więcej
Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 0 : 7 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Drzewiarz Świerczyna 4 : 0 więcej
Ikar Krosino - Redłovia Redło 1 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 2 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa 2 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 1 : 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Gościno 1 : 0 więcej
Polonia Płoty - Darłovia Darłowo 2 : 4 więcej
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 2 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Sokół Karlino 6 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo 0 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Syrena-Grot Rymań 10 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 3 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 0 : 2 więcej
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 3 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo 8 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 5 : 0 więcej
Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Odrzanka Radziszewo 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry 3 : 4 więcej
LUKS Krzywin - Piast Piaseczno 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Mechanik Warnice 1 : 7 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Korona Raduń - Orzeł Żeńsko 7 : 2 więcej
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 7 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Znicz Dzikowo 1 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 3 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Grom Giżyno - Legion Strączno 2 : 6 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Lotnik Czarne 7 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
GKS Kołbacz - Iskierka II Szczecin 1 : 1 więcej
Aquila II Szczecin - Future Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Flota Świnoujście 8 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1 : 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 2 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 0 : 0 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Chemik Police 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Stal Mielec 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3 : 3 więcej
Warta Poznań - Piast Gliwice 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
SMS Łódź - FCB Escola Varsovia 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
KA4 resPect Krobia - Victoria Niemcz Osielsko 10 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Lechia Gdańsk 0 : 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - GKS Katowice 4 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - ROW Rybnik 5 : 1 więcej
Rolnik B. Głogówek - UKS SMS Łódź 0 : 2 więcej
Akademia Piłkarska LG - Medyk Konin 0 : 3 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
Motor Lublin - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków 2 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS Bielawianka Bielawa - UKS SMS III Łódź 4 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 2 : 5 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 6 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 2 : 3 więcej
piła nożna I Liga PLO
Gryf Kamień Pomorski - Mirstal Mirosławiec 4 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 3 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Lech Czaplinek 2 : 4 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 5 : 1 więcej
STLA Szczecinek - Zryw Kretomino 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 9 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 3 : 4 więcej
Żaki Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 7 : 2 więcej
SALOS Szczecin - Gavia Choszczno 5 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
16:00  Rurzyca Nawodna - Leśnik Kliniska więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz 28 : 28k więcej
Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 42 : 27 więcej
Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 27 : 18 więcej
13 wrzesień
Puchar Świata w karate WUKF więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin 73 : 83 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 0 : 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Unia Dolice 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 5 : 1 więcej
Iskra Kłanino - Astra Ustronie Morskie 0 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Derby Karścino 3 : 5 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 7 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Grot Gorawino 11 : 2 więcej
Resko Karcino - Bałtyk Gostyń 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Ina Ińsko 0 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Sparta Skalin 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wicher Steklno - Zryw Kołbaskowo 5 : 2 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 1 : 0 więcej
Czarni Czarnówko - Czarni Szczecin 0 : 3 więcej
Grot Gardno - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 1 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice 4 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 : 7 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Bryza Reńsko - Sęp Brzesko 2 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Unia Swochowo 3 : 5 więcej
Iskra II Banie - Koral Mostkowo 5 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki 4 : 1 więcej
Wicher Przelewice - GKS Golenice 0 : 1 więcej
Piast Karsko - Czarni Fiege Lubanowo 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Iskra Warszyn - Iskra Pomień 0 : 8 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 0 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 1 : 1 więcej
Ina Recz - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Wieża II Postomino - Płomień Jeżyczki 3 : 0 więcej
Błękitni Tychowo - Fala ABFrost Gąski 1 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Passat Bukowo Morskie 4 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 0 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Olympic Warszkowo 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 : 2 więcej
Błękitni Gonne Małe - Huragan Bierzwnica 2 : 3 więcej
Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 0 więcej
Grom Świelino - Hubertus Biały Bór 2 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Pogoń Wierzchowo 4 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Gryf Dobrowo 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 2 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec 2 : 0 więcej
Sad Chwiram - Gryf Budowo 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Wicher II Brojce 0 : 4 więcej
Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 3 : 0 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo 2 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Unia II Dolice 6 : 0 więcej
Orkan II Suchań - Sparta II Węgorzyno 5 : 0 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Dęby Rogowo 0 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Sztorm Szczecin - Victoria 95 Przecław 1 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Pionier Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Sparta Sobiemyśl 9 : 1 więcej
Sokół Różańsko - Klon Krzymów 3 : 0 więcej
Korona Klępicz - Sokół II Pyrzyce 4 : 4 więcej
Zryw Góralice - Energetyk II Gryfino 2 : 2 więcej
Morzycko II Moryń - Polonia Gryfino 5 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Grom Płonno - SCRS II Barlinek 0 : 6 więcej
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 0 więcej
Pionier Zwierzyn - Ina Stradzewo 3 : 6 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
LFA Szczecin - GOSRiT Luzino 3 : 0 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Spójnia Białe Błota 9 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Energetyk Junior Gryfino 4 : 0 więcej
MKS Lew Lębork - Marcus Gdynia 0 : 6 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków 3 : 0 więcej
GKS Katowice - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Medyk II Konin - LUKS Ziemia Lubińska 13 : 0 więcej
WKS Śląsk II Wrocław - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 5 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek 2 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - KS Skra Częstochowa 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań 0 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin 4 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 5 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 4 : 1 więcej
FASE Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 11 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Victoria Sianów 4 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
Vineta Wolin - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Chemik Police 3 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 32k : 32 więcej
Stal Mielec - Grupa Azoty Tarnów 29 : 30 więcej
14 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 68 : 79 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Chemik Police - Mewa Resko 7 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 6 : 1 więcej
15 wrzesień
Lisek i przyjaciele więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wicher Brojce - Sędziowie ZZPN 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 4 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 2 : 10 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Bałtyk SP 7 Koszalin 11 : 0 więcej
16 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 77 : 85 więcej
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 98 : 82 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Iskra Banie - Stal Szczecin 4 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice 1 : 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Morzycko Moryń 0 : 5 więcej
Mechanik Warnice - Energetyk Gryfino 1 : 3 więcej
Unia Swochowo - CRS Pogoń Barlinek 0 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 1 : 7 więcej
Drawa Drawno - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
Dąb Dębice - Iskra Golczewo 4 : 0 więcej
Promień Mosty - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 0 : 0 więcej
Gryf Polanów - Sława Sławno 1 : 0 więcej
KS Sieciemin - Wiekowianka Wiekowo 3 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 2 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 1 : 4 więcej
Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 5 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Resko Karcino 4 : 4 więcej
Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 0 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Ikar Krosino 0 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 2 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Korona Człopa 2 : 7 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Medyk II Konin - WKS Śląsk II Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Bruskowo Wielkie - TKKF Strażak Koszalin 6 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz 7 : 0 więcej
17 wrzesień
Liga Bałtycka Orlik 2012 Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Skrzat (rocznik 2014 i młodsi) więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 98 : 81 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Joker Świecie 1 : 3 więcej
18 wrzesień
Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 82 : 78 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Victoria 95 Przecław - Okręt Szczecin 2 : 5 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
Wisła Kraków - Wisła Płock 0 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Azoty Puławy 25 : 35 więcej
Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 35 : 28 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 24 : 24k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 2 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
19 wrzesień
Liga Bałtycka Orlik 2012 Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żaki (rocz. 2012 i mł.) więcej
Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 94 : 89 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Piast Chociwel - Orzeł Łożnica 2 : 2 więcej
Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 2 : 1 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin 6 : 5 więcej
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo 6 : 2 więcej
Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 4 : 2 więcej
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 : 2 więcej
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 : 3 więcej
Odra Chojna - CRS Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice 2 : 2 więcej
Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Victoria Sianów - Płomień Myślino 6 : 5 więcej
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
Gryf Polanów - Strong Zielenica 1 : 0 więcej
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 : 5 więcej
Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław 3 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 3 : 1 więcej
Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 5 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 4 : 0 więcej
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 : 7 więcej
Wiarus Żółtnica - Orzeł Bierzwnik 0 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 0 : 1 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 2 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 : 0 więcej
Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 1 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 3 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Biali Sądów - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Płomień Pobłocie Wielkie 5 : 4 więcej
Derby Karścino - Sokół Lulewice 2 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe 1 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Promień Mosty 2 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Sowianka Sowno 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 0 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Wicher Reptowo 1 : 13 więcej
Ina Ińsko - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin 4 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 4 : 4 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Wicher Przelewice 5 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Polonia Giżyn 3 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Piast Karsko 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo 0 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Pionier Szczecin - GKS Kołbacz 2 : 13 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Polonia Gryfino - Korona Klępicz 0 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. II
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń 0 : 3 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 : 4 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Świt Szczecin - Gryf Wejherowo 5 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 1 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 4 : 2 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Gwarek Zabrze 2 : 1 więcej
Korona Kielce - Arka Gdynia 1 : 2 więcej
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - SMS Łódź 4 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - MKS Lew Lębork 4 : 4 więcej
Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia 1 : 2 więcej
Marcus Gdynia - Błękitni Stargard 5 : 0 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 1 : 4 więcej
Skra Częstochowa - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda 0 : 4 więcej
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 1 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 0 : 0 więcej
Górnik Polkowice - GKS Katowice 0 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo 3 : 2 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 7 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 6 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek 0 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sparta Gryfice 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Victoria Sianów - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Prawobrzeże Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 7 : 0 więcej
Sokół Karlino - SALOS Szczecin 0 : 15 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk 27 : 26 więcej
NMC Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 24 : 31 więcej
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 30 : 23 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Ruch Chorzów - Start Elbląg 24 : 25 więcej
MKS Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 28 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KPR Elbląg - SKPR USAR Kwidzyn 26 : 31 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Tytani Wejherowo 33 : 27 więcej
SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Grudziądz 22 : 32 więcej
GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec 35 : 26 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna 26 : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Enea PTPS Piła - Energa MKS Kalisz 0 : 3 więcej
20 wrzesień
Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski więcej
Turniej Futbolu Amerykańskiego więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 73 : 78 więcej
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 84 : 78 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Pomorzanin Sławoborze 0 : 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Grot Gorawino - Korona Stuchowo 1 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Bizon Cerkwica 0 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
WODR Barzkowice - Unia Stargard 4 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 2 więcej
Sparta Skalin - Czarni Marianowo 2 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Świat Drzewa KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Steklno 2 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 1 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Łabędź Widuchowa 0 : 3 więcej
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Błyskawica Kluki - Iskra II Banie 1 : 1 więcej
Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 3 : 1 więcej
Unia Swochowo - Bryza Reńsko 4 : 1 więcej
GKS Golenice - Piast Kolin 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Orzeł Żeńsko - Pomorzanin Zamęcin 3 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Świt Barnimie 5 : 2 więcej
Iskra Pomień - Ina Recz 3 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 14 : 1 więcej
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 2 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Derby Gwiazdowo 4 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino 1 : 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Błękitni Tychowo 3 : 3 więcej
KS Skibno - Arkadia Malechowo 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Błękitni Gonne Małe 5 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Bonin 3 : 8 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Grom Świelino 3 : 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Sokół Spore 4 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Wicher Mierzym 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 1 : 3 więcej
Gryf Budowo - Grom Szwecja 2 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 1 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Błękitni Pomierzyn 0 : 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo 2 : 3 więcej
Znicz Dzikowo - Grom Giżyno 8 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno 1 : 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
Wicher II Brojce - Polonia II Płoty 2 : 1 więcej
Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów 0 : 9 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Sparta II Węgorzyno 3 : 0 więcej
Orkan II Suchań - Gwiazda Żalęcino 5 : 5 więcej
Zorza II Dobrzany - Pomorzanin Krąpiel 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Prawobrzeże Szczecin - Future Szczecin 5 : 1 więcej
Iskierka II Szczecin - Aquila II Szczecin 5 : 1 więcej
FASE Szczecin - Sztorm Szczecin 3 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Klon Krzymów - Stal II Lipiany 4 : 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko 6 : 1 więcej
Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice 2 : 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Morzycko II Moryń 10 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Skrzydlaci Będargowo 3 : 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 1 : 5 więcej
SCRS II Barlinek - Strzała Płotno 5 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lech Poznań - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Lech Poznań 2 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 3 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok 0 : 4 więcej
FCB Escola Varsovia - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
We-Met Futsal Club Kamienica - AZS UG Gdańsk 5 : 0 więcej
Football Club 10 Zgierz - KS Futsal Piła 7 : 2 więcej
TAF Toruń - Futbalo Białystok 6 : 3 więcej
Mrówka Mosina - KS Futsal Oborniki 3 : 3 więcej
LZS Dragon Bojano - Legia Warszawa 2 : 3 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - Futsal Szczecin 2 : 3 więcej
Malwee Łódź - KS Gniezno 2 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
GOSRiT Luzino - Energetyk Junior Gryfino 6 : 0 więcej
Spójnia Białe Błota - UKS Victoria SP2 Sianów 7 : 1 więcej
LFA Szczecin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - KKS Kalisz 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin 1 : 0 więcej
Sparta Gryfice - SALOS Szczecin 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Żaki Szczecin 0 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin 0 : 8 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Orlen Wisła Płock 22 : 27 więcej
Zagłębie Lubin - KS SPR Chrobry Głogów 32 : 32k więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce 24 : 19 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
21 wrzesień
1. Szczeciński Bieg Nocny więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 92 : 72 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
22 wrzesień
1. Szczeciński Bieg Nocny więcej
piła nożna II Liga PLO
Ikar Krosino - Pamet Świdwin 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
23 wrzesień
1. Szczeciński Bieg Nocny więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 84 : 64 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3 : 2 więcej
Arka Gdynia - Lech Poznań 5 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia - Lech Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Mewa Resko - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
24 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 85 : 74 więcej
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 110 : 76 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 90 : 78 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 3 : 5 więcej
25 wrzesień
Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco więcej
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - King Wilki Morskie Szczecin 64 : 72 więcej
piła nożna III liga gr. II
Polonia Środa Wlkp. - Chemik Police 5 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0 : 0 więcej
Wisła Płock - Warta Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław 2 : 0 więcej
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 4 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0 : 4 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Kobierzyce - MKS Lublin 24 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1 : 3 więcej
26 wrzesień
X Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzików więcej
Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco więcej
4 runda 1 Ligi Żeglarskiej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 79 : 74 więcej
koszykówka Suzuki I liga
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 78 : 75 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 52 : 95 więcej
Miasto Szkła Krosno - STK Czarni Słupsk 68 : 78 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 77 : 93 więcej
Dziki Warszawa - TS Wisła Kraków 84 : 62 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 85 : 91 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - MKKS Żak Koszalin 73 : 64 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Ogniwo Piratesports Szczecin 103 : 73 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce 0 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 0 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Stal Szczecin 1 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 5 więcej
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębice 5 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 2 : 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
CRS Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 2 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 : 7 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 2 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Kłanino 2 : 3 więcej
LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Iskra Białogard 0 : 4 więcej
Strong Zielenica - Victoria Sianów 3 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Światowid 63 Łobez - Redłovia Redło 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Drawa Drawno 1 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Błonie Barwice 6 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 6 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 0 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 3 : 0 więcej
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 4 : 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 4 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Wrzos Wrzosowo 4 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo 0 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 2 : 0 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 2 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo 5 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice 5 : 0 więcej
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 2 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 : 5 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni Szczecin 3 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 5 więcej
LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 0 : 7 więcej
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Mechanik Warnice - GKS Golenice 3 : 4 więcej
Piast Kolin - Sęp Brzesko 3 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 10 : 1 więcej
Grom Giżyno - Gryf Budowo 2 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Orzeł Mrzeżyno 4 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Pionier Szczecin 2 : 4 więcej
Okręt Szczecin - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Victoria 95 Przecław 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 2 : 4 więcej
Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Elana Toruń 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 6 : 0 więcej
Flota Świnoujście - GKS Przodkowo 1 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 4 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1 : 5 więcej
SMS Łódź - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - LZS Dragon Bojano 2 : 2 więcej
Best Drive Piła - TAF Toruń 5 : 3 więcej
KS Futsal Oborniki - Futsal Victoria Sulejówek 5 : 1 więcej
AZS UG Gdańsk - Legia Warszawa 2 : 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
KA4 resPect Krobia - Spójnia Białe Błota 3 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - LFA Szczecin 0 : 4 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Marcus Gdynia 0 : 20 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 0 : 2 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 : 2 więcej
AZS UJ Kraków - Rolnik B. Głogówek 6 : 0 więcej
piła nożna II liga
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków 2 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 2 : 2 więcej
Lech II Poznań - Górnik Polkowice 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS SMS III Łódź - Medyk II Konin 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin 2 : 1 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Intermarche-Rega Trzebiatów 10 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 1 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino 3 : 2 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 3 : 6 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 7 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 2 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 6 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 5 więcej
CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Arka Gdynia - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz 4 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS 5 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Jeziorak Szczecin 6 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 7 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno 14 : 1 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 9 : 0 więcej
Żaki Szczecin - Gwardia Koszalin 7 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - Ruch Chorzów 37 : 26 więcej
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 25 : 25k więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - KPR Elbląg 21 : 23 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - SMS ZPRP Kwidzyn 36 : 28 więcej
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 31 : 26 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - BKS Stal Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
Volley Wrocław - DPD Legionovia Legionowo 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Wilki Wilczyn - Energetyk Poznań 3 : 1 więcej
Orzeł Międzyrzecz - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
SPS Słupca - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 0 więcej
Trefl Lębork - SMS Police 3 : 0 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Noteć Czarnków 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Pałac II Bydgoszcz - Szamotulanin Szamotuły 3 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - AZS UMK Toruń 3 : 1 więcej
Sokół Mogilno - Truso Elbląg 3 : 0 więcej
27 wrzesień
Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco więcej
4 runda 1 Ligi Żeglarskiej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 99 : 80 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - KS Księżak Łowicz 92 : 88 więcej
Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment Pruszków 58 : 56 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - Trefl II Sopot 77 : 94 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - Enea UTP Astoria Bydgoszcz 98 : 89 więcej
KSK Noteć Inowrocław - MChKK Chełmno 107 : 56 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Stal Lipiany 3 : 8 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Resko Karcino - Derby Karścino 7 : 1 więcej
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań 5 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 6 więcej
Bizon Cerkwica - Grot Gorawino 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Hanza Goleniów 0 : 6 więcej
Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Sparta Skalin - Ina Ińsko 4 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Rolpol Chlebowo 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Czarnówko - Grot Gardno 0 : 4 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 0 : 4 więcej
Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo 8 : 2 więcej
Wicher Steklno - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 3 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 1 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Iskra II Banie - Czarni Fiege Lubanowo 1 : 2 więcej
Bryza Reńsko - Koral Mostkowo 2 : 4 więcej
Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki 1 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Unia Swochowo 2 : 3 więcej
Piast Karsko - Polonia Giżyn 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Świt Barnimie - Orzeł Żeńsko 2 : 2 więcej
Korona Raduń - Sokół Granowo 5 : 4 więcej
Iskra Warszyn - Ina Recz 0 : 6 więcej
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 1 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 3 : 7 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Płomień Jeżyczki - Passat Bukowo Morskie 1 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 2 : 2 więcej
Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo 0 : 4 więcej
Wieża II Postomino - Olympic Warszkowo 6 : 2 więcej
Arkadia Malechowo - KS Sieciemin 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Błękitni Gonne Małe - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 2 więcej
Grom Świelino - Gryf Dobrowo 6 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 1 : 3 więcej
Sokół Spore - Hubertus Biały Bór 1 : 7 więcej
Wicher Rąbino - Grot Bonin 0 : 4 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Mierzym 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno 5 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 0 : 0 więcej
Sad Chwiram - Grom Szwecja 4 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo 1 : 2 więcej
Wicher II Brojce - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne 11 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Sparta II Węgorzyno 4 : 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Unia II Dolice 5 : 2 więcej
Dęby Rogowo - Zorza II Dobrzany 2 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Future Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 4 więcej
Rybak Trzebież - Prawobrzeże Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 3 : 0 więcej
Zryw Góralice - Klon Krzymów 3 : 8 więcej
Energetyk II Gryfino - Sparta Sobiemyśl 16 : 0 więcej
Morzycko II Moryń - Korona Klępicz 5 : 5 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Strzała Płotno - Pionier Zwierzyn 3 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 1 więcej
Grom Płonno - Ina Stradzewo 0 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1 : 4 więcej
Cracovia Kraków - FCB Escola Varsovia 3 : 0 więcej
Lech Poznań - Korona Kielce 3 : 2 więcej
Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Szczecin - Widzew Łódź Futsal 0 : 3 więcej
Futbalo Białystok - Mrówka Mosina 6 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Football Club 10 Zgierz 4 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - GOSRiT Luzino 3 : 0 więcej
MKS Lew Lębork - Lechia Gdańsk 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Victoria Niemcz Osielsko 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
ROW Rybnik - Akademia Piłkarska LG 0 : 4 więcej
GKS Katowice - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Unifreeze Górzno 1 : 0 więcej
WAP Włocławek - UKS Bielawianka Bielawa 4 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski 4 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Światowid 63 Łobez 7 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Mewa Resko - Sparta Gryfice 5 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 3 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście 12 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Unia Białogard - Sokół Karlino 9 : 1 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 7 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR JKS Jarosław 40 : 21 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - SMS ZPRP Gdańsk 28 : 21 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom 2 : 3 więcej
28 wrzesień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Piast Gliwice 3 : 2 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła 3 : 0 więcej
29 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 77 : 73 więcej
Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 82 : 66 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 107 : 75 więcej
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 94 : 84 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda 3 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Wieżyca 2011 Stężyca - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 : 2 więcej
30 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Pszczółka Start Lublin 65 : 76 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 80 : 71 więcej
Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 95 : 79 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Sokół II Pyrzyce 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 4 : 2 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 0 : 5 więcej
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 4 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1 : 3 więcej
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - Wigry Suwałki 0 : 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - GKS Żukowo 29 : 19 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Kozłowski zostaje w Pog »
4 » Co słychać w czwartej l »
mecze:
52 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
40 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
36 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
25 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
24 » Dąb Dębno-Unia Dolice
22 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
16 » Orkan Suchań-Odra Chojn »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
14 » Błękitni II Stargard-Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125485
• newsów: 74146
• użytkowników: 75044
• komentarzy: 1111337
• zdjęć: 806600
• relacji: 38912
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies