ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 czerwiec 2019
pokaż:
16 czerwiec
PROCAM CUP 2019 więcej
Triathlon Lipiany więcej
Turniej Finałowy 6. edycji Ligi Żaków więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 2 : 4 więcej
Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe 0 : 5 więcej
Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo 3 : 4 więcej
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 1 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Saturn Szadzko 6 : 0 więcej
WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 1 : 7 więcej
Zorza Tychowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 : 5 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Czarni Marianowo 5 : 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno 7 : 1 więcej
Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo 1 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin 1 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska 9 : 2 więcej
Czarni 44 Szczecin - Hanza Goleniów 5 : 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Zryw Kołbaskowo 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 1 : 9 więcej
Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna 0 : 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 1 więcej
LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Jedność Przewłoki 7 : 0 więcej
Korona Raduń - Koral Mostkowo 4 : 5 więcej
Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin 5 : 3 więcej
Iskra Warszyn - Iskra Lutówko 1 : 3 więcej
Piast Kolin - Ina Nadarzyn 1 : 2 więcej
Remor Recz - Sokół Sokoliniec 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Gryf Nowielin - Wicher Przelewice więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - UKS Victoria S.P.2 Sianów 2 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Olimpia II Szczecin 6 : 3 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - WAP Włocławek 3 : 1 więcej
KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 3 więcej
Lipno Stęszew - Biało-Zielone Gdańsk 5 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Tczew 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice 5 : 0 więcej
KS Skibno - Jantar Korlino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Gryf Dobrowo 10 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 0 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 3 : 0 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Mustang Korzystno 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Wicher Mierzym 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe 1 : 3 więcej
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 2 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Grom Świelino 6 : 1 więcej
Grot Bonin - SP Wilcze Laski 2 : 6 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Vineta Wolin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
Chemik Police - Akademia Pogoń Szczecin 4 : 8 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 5 : 4 więcej
SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 4 więcej
Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 2 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
1 » III liga: Podsumowanie  »
mecze:
12 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
6 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
2 » Iskra Golczewo-Vineta W »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
1 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
1 » Dąb Dębno-Unia Dolice
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 611
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121728
• newsów: 72781
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093412
• zdjęć: 790238
• relacji: 38384
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies