ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - lipiec 2019
pokaż:
02 lipiec
piła nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 : 0 więcej
03 lipiec
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Hapoel Be'er Sheva 2 : 2 więcej
06 lipiec
IX Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza więcej
Mecz Polska - Niemcy - Skandynawia w żeglarstwie więcej
07 lipiec
Zachodnia Liga MTB: Chojna więcej
Mecz Polska - Niemcy - Skandynawia w żeglarstwie więcej
09 lipiec
Prezentacja strojów Pogoni Szczecin więcej
10 lipiec
piła nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
12 lipiec
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Vitesse Arnhem 2 : 1 więcej
13 lipiec
IV Puchar Polski w kajak polo- Finał więcej
Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Browaru Połczyn-Zdrój więcej
piła nożna Sparingi
Lech Czaplinek - KP Drawsko Pomorskie 6 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 3 : 0 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
Chemik Police - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
14 lipiec
IV Puchar Polski w kajak polo- Finał więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Fortuna Wieleń 2 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Pionier Szczecin 4 : 2 więcej
16 lipiec
Prezentacja Pogoni Szczecin - jesień 2019 więcej
17 lipiec
piła nożna Sparingi
Falubaz Zielona Góra - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Hutnik Szczecin 8 : 0 więcej
Korona Człopa - Iskra Szydłowo 0 : 8 więcej
Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz 4 : 0 więcej
19 lipiec
Turniej piłki ręcznej kobiet w kategorii U18 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 0 : 3 więcej
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Dąb Dębice - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 3 więcej
20 lipiec
Turniej imienia Waleriana Pytla więcej
Turniej piłki ręcznej kobiet w kategorii U18 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Korona Kielce 0 : 1 więcej
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Olimp Gościno 6 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 1 : 4 więcej
Dąb Dębno - Odra Górzyca 3 : 4 więcej
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 1 : 10 więcej
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 4 : 2 więcej
11:00  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
Dąb Dębice - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 3 więcej
Orkan Suchań - Piast Chociwel 1 : 0 więcej
21 lipiec
Triathlon Szczecin więcej
Turniej piłki ręcznej kobiet w kategorii U18 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - Sparta Skalin 2 : 5 więcej
22 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
23 lipiec
piła nożna Sparingi
Świt Szczecin - Gryf Słupsk 1 : 1 więcej
24 lipiec
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 2 : 4 więcej
Korona Człopa - KP Piła 2 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Wicher Mierzym 7 : 0 więcej
17:00  Zdrój Ciechocinek - Odra Chojna więcej
25 lipiec
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 2 więcej
26 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Wisła Płock 4 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 0 więcej
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 : 2 więcej
27 lipiec
LFA2: Armada Szczecin - Miners Wałbrzych więcej
Tour De PoMorze 700 km Non Stop więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - ŁKS Łódź 1 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 3 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Górnik Łęczna 0 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
Elana Toruń - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 1 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź 1 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Hutnik Szczecin - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie więcej
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 2 : 3 więcej
Dąb Dębno - Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Arkonia Szczecin 4 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 3 : 4 więcej
Korona Człopa - Korona Stróżewo 0 : 5 więcej
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 0 : 2 więcej
13:00  Odra Chojna - Stal Szczecin więcej
Drawa Drawno - Błękitni Pomierzyn 6 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 0 : 1 więcej
Polonia Płoty - Piast Chociwel 5 : 6 więcej
17:00  Ina Ińsko - Mewa Resko więcej
Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 0 : 1 więcej
28 lipiec
Bieg Neptuna 2019 więcej
Tour De PoMorze 700 km Non Stop więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
GKS Katowice - Znicz Pruszków 1 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań 4 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Wicher Przelewice - Korona Raduń więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2 : 2 więcej
Remor Recz - Bryza Reńsko 4 : 2 więcej
Iskra Pomień - Klon Krzęcin 3 : 1 więcej
Remor Recz - Bryza Reńsko 4 : 2 więcej
15:30  Vielgovia Szczecin - Podlesie Sowno więcej
18:00  Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów więcej
Derby Karścino - Wicher Rąbino 5 : 4 więcej
29 lipiec
Tour De PoMorze 700 km Non Stop więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
30 lipiec
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3 więcej
31 lipiec
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów 1 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3 więcej
18:00  Zefir Wyszewo - Grot Bonin więcej
18:00  A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany więcej
GKS Golenice - Piast Karsko 2 : 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Arkonia Szczecin 4 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Zebranie organizacyjne  »
4 » Dąbrowski piłkarzem Pog »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Ina ze sponsorem tytula »
1 » Powołania dla Olimpijek
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Przygotowania Radewa
mecze:
61 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
36 » Biali Sądów-Unia Dolice
34 » Olimp Gościno-Orzeł Wał »
31 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
31 » Darłovia Darłowo-Błękit »
25 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
24 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
22 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
21 » Dąb Dębice-Orkan Dalewo
20 » Radew Białogórzyno-Sokó »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
Barcelonis... Bartek9999...
Bengoro elo7
mks48 paulinus
sydzia1 TUPACK
gości: 888
statystyki portalu
• drużyn: 2805
• imprez: 118741
• newsów: 72213
• użytkowników: 70118
• komentarzy: 1080734
• zdjęć: 779738
• relacji: 38108
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies