ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 czerwiec 2019
pokaż:
08 czerwiec
147 UltraBike więcej
53. Letnie Otwarte Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym więcej
Mistrzostwa Polski młodzików oraz juniorów młodszych w piłce ręcznej plażowej więcej
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego o Puchar ZZPR klas IV więcej
70 - lecie klubu Sęp Brzesko więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Błękitni II Stargard 0 - 3 więcej
Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin 2 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Chemik Police 1 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 5 : 1 więcej
Piast Chociwel - Iskierka Szczecin 1 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 2 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 4 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Odra Chojna 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Sparta Gryfice - Dąb Dębice 3 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Wicher Brojce 6 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 0 : 2 więcej
Mewa Resko - Fala Międzyzdroje 1 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - KP Przecław 2 : 3 więcej
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 6 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 5 : 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia 0 : 0 więcej
Orkan Suchań - Stal Lipiany 3 : 1 więcej
Ina Ińsko - Energetyk Gryfino 4 : 3 więcej
Klon Krzęcin - Świt Barnimie 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mechanik Turowo - Mirstal Mirosławiec 7 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Bizon Cerkwica 3 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 2 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Sarmata Dobra 3 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń 11 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Grot Gardno - Chemik II Police 2 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Zootechnik Kołbacz 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Błyskawica Kluki 6 : 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Lipno Stęszew - Gwiazda-Kania Toruń 1 : 2 więcej
Pogoń Tczew - KKP Chełmża 4 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 4 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg 4 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Sparta Gryfice 9 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 3 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Lech Czaplinek 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół St. Dąbrowa 10 : 4 więcej
Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska 0 : 3 więcej
  Mitech Żywiec - Polonia Poznań więcej
Olimpia Szczecin - AZS Wrocław 6 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 4 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Medyk Konin 2 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 1 : 2 więcej
Lech II Poznań - Radunia Stężyca 3 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Wierzyca Pelplin 3 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Górnik Konin - Jarota Jarocin 2 : 2 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2 : 5 więcej
Darłovia Darłowo - Calisia Kalisz Pomorski 12 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 2 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Błonie Barwice 3 : 1 więcej
Wieża Postomino - Jedność-Ikar Krosino 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo 0 : 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Resko Karcino 1 : 3 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 1 : 4 więcej
Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo 10 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Fala ABFrost Gąski 11 : 0 więcej
Victoria Sianów - Wrzos Wrzosowo 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 10 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Zawisza Grzmiąca 4 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wlk. 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
KP Drawsko Pomorskie - Gryf Budowo 7 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Vineta Wolin 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Komplet drużyn w okręgó »
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
3 » Test mecz
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Trzy treningi dziennie
1 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Portowcy wicemistrzami  »
1 » Znamy już skład III lig »
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
40 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
40 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
37 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
28 » Prawobrzeże Świnoujście »
17 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
9 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Owsinhoo
gości: 734
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71882
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077928
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies