ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 czerwiec 2019
pokaż:
02 czerwiec
Szlak Orlich Gniazd z Gryfusem więcej
Dni Talentu Akademia Młodych Orłów więcej
Zachodnia Liga MTB: Rzepin więcej
Granatowo-Bordowy Piknik więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Piast Karsko 2 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Polonia Giżyn 2 : 0 więcej
Świt Barnimie - SCRS Barlinek 2 : 8 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Grzędzice - Płomień Lisowo 1 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Saturn Szadzko 0 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 4 więcej
WODR Barzkowice - Unia Stargard 0 : 1 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Orkan Dalewo 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno 3 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 3 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Hanza Goleniów 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 3 : 3 więcej
LUKS Krzywin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 5 więcej
Korona Klępicz - Piast Piaseczno 0 : 12 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Rurzyca Nawodna 7 : 3 więcej
Iskra Banie - Zjednoczeni Kurzycko 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Piast Kolin - Iskra Lutówko 1 : 2 więcej
Iskra Pomień - Korona Raduń 2 : 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 1 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 3 : 0 więcej
Błękitni Sarnik - Jedność Przewłoki 3 : 5 więcej
Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Gryf Nowielin - GKS Golenice więcej
Błyskawica Kluki - Pomorzanin Cychry 10 : 1 więcej
Unia Swochowo - GKS Golenice 7 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Bryza Reńsko 2 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda-Kania Toruń - Biało-Zielone Gdańsk 6 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - WAP Włocławek 3 : 0 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Lipno Stęszew 3 : 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Sparta II Gryfice - Orzeł Mrzeżyno 3 : 13 więcej
Światowid 63 II Łobez - Gardominka Mechowo 14 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów 8 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Ogniwo Dzwonowo 4 : 3 więcej
Pionier Szczecin - Dęby Rogowo 4 : 2 więcej
Orkan II Suchań - Zjednoczeni Wapnica 2 : 0 więcej
Sparta Skalin - Podlesie Sowno 1 : 7 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Zryw Góralice - Ogniwo II Babinek 0 : 2 więcej
Sparta Sobiemyśl - Polonia Gryfino 7 : 0 więcej
Tywa Swobnica - Sokół Różańsko 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Jantar Korlino 3 : 0 więcej
KS Skibno - Olympic Warszkowo 4 : 4 więcej
Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo 5 : 0 więcej
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 2 : 5 więcej
Błękitni Tychowo - Gryf II Polanów 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Jantar Siemyśl 6 : 3 więcej
Derby Karścino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 15 : 0 więcej
Mustang Korzystno - Syrena-Grot Rymań 0 : 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Gryf Dobrowo 0 : 3 więcej
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Grot Bonin - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo 1 : 1 więcej
SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe 8 : 0 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Grom Świelino 0 : 3 więcej
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - KP Drawsko Pomorskie 0 : 6 więcej
Gryf Budowo - Znicz Dzikowo 2 : 5 więcej
Grom Giżyno - Legion Strączno 2 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 3 : 4 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Ina Goleniów 9 : 4 więcej
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 7 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin 2 : 2 więcej
Vineta Wolin - FASE II Szczecin 0 : 7 więcej
Stal Szczecin - Chemik Police 0 : 6 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 6 : 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia 1 : 7 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 5 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 6 : 4 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
9 » Komplet drużyn w okręgó »
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
3 » Test mecz
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Trzy treningi dziennie
1 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Portowcy wicemistrzami  »
1 » Znamy już skład III lig »
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
40 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
40 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
37 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
28 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
10 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
9 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
BigFanPogo...
gości: 703
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71882
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077928
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies