ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 czerwiec 2019
pokaż:
15 czerwiec
piła nożna III liga gr. 2
Gwardia Koszalin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Chemik Police - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 3 : 4 więcej
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 2 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Hutnik Szczecin 3 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 13 więcej
Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Flota Świnoujście 0 : 5 więcej
Jeziorak Szczecin - Zorza Dobrzany 7 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 2 : 2 więcej
Odra Chojna - Ogniwo Babinek 9 : 3 więcej
Dąb Dębno - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 0 : 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów 1 : 2 więcej
Dąb Dębice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 2 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
KP Przecław - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 : 2 więcej
Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 4 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin 8 : 0 więcej
Świt Barnimie - Zieloni Zielin 3 : 0 więcej
Drawa Drawno - Piast Karsko 0 : 4 więcej
Unia Dolice - Ina Ińsko 3 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Mirstal Mirosławiec 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 3 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 6 więcej
piła nożna I liga PLO
Mirstal Mirosławiec - Iskra Białogard 2 : 5 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Amator Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Błękitni Stargard 5 : 3 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 1 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Bizon Cerkwica 3 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Wyszewo 2 : 6 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Ikar Krosino 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 6 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 4 : 1 więcej
Świt Szczecin - Chemik Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 3 : 0 więcej
Wierzyca Pelplin - Górnik Konin 1 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 2 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec 3 : 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Korona Człopa 2 : 5 więcej
Błonie Barwice - Wieża Postomino 2 : 6 więcej
Saturn Mielno - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Sława Sławno - Lech Czaplinek 0 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Astra Ustronie Morskie 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino 3 : 2 więcej
Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 0 : 5 więcej
Resko Karcino - Płomień Myślino 2 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 3 : 0 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 5 : 6 więcej
Fala ABFrost Gąski - Victoria Sianów 0 : 7 więcej
Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 1 : 6 więcej
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 0 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Grom Szwecja 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - Gryf II Polanów 2 : 7 więcej
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 8 : 3 więcej
Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl 3 : 6 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Stal Szczecin - FASE II Szczecin 1 : 8 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Komplet drużyn w okręgó »
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
3 » Test mecz
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Trzy treningi dziennie
1 » Dwunastu odchodzi
1 » PGE sponsorem Spójni
1 » Plan przygotowań Błękit »
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
40 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
40 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
37 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
28 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
15 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 577
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71882
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077928
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies