ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 czerwiec 2019
pokaż:
09 czerwiec
147 UltraBike więcej
53. Letnie Otwarte Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym więcej
Mistrzostwa Polski młodzików oraz juniorów młodszych w piłce ręcznej plażowej więcej
Finał KOZPN LBO 2012 więcej
Turniej Finałowy 10. edycji LBO 2012 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Mierzynianka Mierzyn 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Zieloni Zielin - Drawa Drawno 6 : 3 więcej
Piast Karsko - Unia Dolice 7 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo 6 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Zjednoczeni Kobylanka 8 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 1 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 5 : 0 więcej
Saturn Szadzko - WODR Barzkowice 0 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Zorza Tychowo 6 : 2 więcej
Unia Stargard - Orzeł Grzędzice 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 0 więcej
Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Czarni 44 Szczecin 1 : 7 więcej
Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin 2 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Korona Klępicz 3 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 5 więcej
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 3 : 4 więcej
Piast Piaseczno - Czarni Czarnówko 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 3 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Remor Recz 2 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik 0 : 5 więcej
Koral Mostkowo - Błękitni Sarnik 10 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Korona Raduń 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
15:00  Bryza Reńsko - Gryf Nowielin więcej
Pomorzanin Cychry - Unia Swochowo 1 : 5 więcej
Myśla Dargomyśl - Santos Sarbinowo 8 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 : 2 więcej
UKS Victoria S.P.2 Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
WAP Włocławek - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 5 : 0 więcej
16:00  Biało-Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna III liga kobiet
Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino 0 : 5 więcej
Błękitni Stargard - Olimpia III Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna Baraż o utrzymanie w Ekstraklasie Futsal
Pogoń 04 Szczecin - KS Constract Lubawa 6 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 1 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło 1 : 1 więcej
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica 1 : 5 więcej
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 3 : 3 więcej
Jantar Korlino - Płomień Jeżyczki 3 : 2 więcej
KS Sieciemin - KS Skibno 1 : 2 więcej
Gryf II Polanów - Pogoń Noskowo 8 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Mustang Korzystno - Sokół Lulewice 0 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 4 : 4 więcej
Huragan Bierzwnica - Derby Karścino 2 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin 0 : 2 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Drzewiarz Krosino 9 : 0 więcej
Sokół Spore - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 : 0 więcej
Grom Świelino - KS Gwda Wielka 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Znicz Dzikowo - Grom Giżyno 9 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn 4 : 2 więcej
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 0 : 4 więcej
Chemik Police - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 1 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
FASE Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 3 więcej
FASE II Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - SALOS Szczecin 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 0 : 9 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Komplet drużyn w okręgó »
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
3 » Test mecz
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Trzy treningi dziennie
1 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Portowcy wicemistrzami  »
1 » Znamy już skład III lig »
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
40 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
40 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
37 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
28 » Prawobrzeże Świnoujście »
17 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
9 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Owsinhoo
gości: 734
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71882
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077928
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies