ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 czerwiec 2019
pokaż:
01 czerwiec
Szlak Orlich Gniazd z Gryfusem więcej
Dni Talentu Akademia Młodych Orłów więcej
Ćwierćmaraton Dębno 2019 więcej
Maszewski dzień dziecka więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp. 0 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 3 : 3 więcej
Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin 1 : 2 więcej
Radunia Stężyca - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 2 : 0 więcej
Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 3 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 6 : 0 więcej
Chemik Police - Sparta Węgorzyno 2 : 3 więcej
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 4 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 14 więcej
Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Gryf Kamień Pomorski 2 : 3 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Światowid 63 Łobez 2 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 1 : 3 więcej
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 2 : 1 więcej
Odra Chojna - Iskra Golczewo 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Zorza Dobrzany 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Wicher Brojce - Mewa Resko 0 : 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Polonia Płoty 0 : 3 więcej
Dąb Dębice - Arkonia Szczecin 0 : 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 6 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 4 : 4 więcej
KP Przecław - Orzeł Łoźnica 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Unia Dolice - Zieloni Zielin 3 : 0 więcej
Drawa Drawno - Klon Krzęcin 12 : 0 więcej
Stal Lipiany - Ina Ińsko 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Promień Mosty 0 : 0 więcej
Orzeł Prusinowo - Radowia Radowo Małe 1 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Znicz Wysoka Kamieńska 3 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 2 : 2 więcej
Zootechnik Kołbacz - Leśnik Kliniska 11 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Myśla Dargomyśl 3 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Pogoń Tczew 3 : 1 więcej
KKP Chełmża - UKS Victoria S.P.2 Sianów 4 : 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje 3 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 5 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 4 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sparta Gryfice 6 : 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Błękitni Stargard 4 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek 2 : 7 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 2 : 6 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół St. Dąbrowa 0 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec 2 : 4 więcej
AZS Wrocław - Polonia Poznań 1 : 0 więcej
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 5 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 4 : 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - GKS Katowice 2 : 2 więcej
piła nożna Baraż o utrzymanie w Ekstraklasie Futsal
KS Constract Lubawa - Pogoń 04 Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
Iskra Białogard - Darłovia Darłowo 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 7 : 0 więcej
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 4 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa 3 : 0 więcej
Saturn Mielno - Wieża Postomino 2 : 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Strong Zielenica - Płomień Myślino 4 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie 1 : 6 więcej
Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 0 : 3 więcej
Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno 5 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Resko Karcino 6 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Mechanik Turowo 1 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 4 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Hubertus Biały Bór 0 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 0 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Ruch Chorzów 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 0 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne 1 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Iskra II Banie - Sekwoja Brwice 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
SALOS Szczecin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 3 : 4 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Gryf Słupsk - Warta Poznań 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Warta Poznań 0 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
9 » Komplet drużyn w okręgó »
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
3 » Test mecz
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Trzy treningi dziennie
1 » Portowcy wicemistrzami  »
1 » Znamy już skład III lig »
1 » Dwunastu odchodzi
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
40 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
40 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
37 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
28 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
9 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
5 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
rafaellek
gości: 639
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71882
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077928
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies