ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 kwiecień 2019
dodaj sparing
pokaż:
28 kwiecień
Eliminacje do kadry w Kajak Polo więcej
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
piła nożna II liga
13:05  Znicz Pruszków - Górnik Łęczna więcej
16:00  Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola więcej
17:00  GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów więcej
17:00  Radomiak Radom - Błękitni Stargard więcej
17:00  Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce więcej
18:00  Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik więcej
18:00  Ruch Chorzów - Elana Toruń więcej
19:00  Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
12:00  Lech II Poznań - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
15:30  Iskra Golczewo - Iskierka Szczecin więcej
16:00  Dąb Dębno - Gavia Choszczno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Zieloni Zielin - Ina Ińsko więcej
15:00  Piast Karsko - Kłos Pełczyce więcej
15:00  Polonia Giżyn - Stal Lipiany więcej
17:00  Czcibor Cedynia - Unia Dolice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
11:00  Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
13:00  Płomień Lisowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
14:00  Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
13:00  Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo więcej
15:00  Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Odrzanka Radziszewo - Hanza Goleniów więcej
16:30  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Czarni 44 Szczecin więcej
18:00  Chemik II Police - Zootechnik Kołbacz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
14:00  Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin więcej
15:00  Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa więcej
15:30  Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole więcej
15:30  Korona Klępicz - Iskra Banie więcej
16:00  Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
13:00  Iskra Lutówko - Iskra Pomień więcej
14:00  Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn więcej
14:00  Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik więcej
15:00  Błękitni Sarnik - Piast Kolin więcej
16:00  Korona Raduń - Remor Recz więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
27-04 13:00  Myśla Dargomyśl - Bryza Reńsko więcej
27-04 16:00  Mechanik Warnice - Gryf Nowielin więcej
13:00  Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice więcej
14:00  Unia Swochowo - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
11:00  AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
14:00  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
16:00  Olimpia Szczecin - Medyk Konin więcej
16:00  UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec więcej
16:00  Polonia Poznań - AZS PSW Biała Podlaska więcej
16:00  GKS Katowice - AZS UJ Kraków więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
12:00  Passat Bukowo Morskie - Victoria Sianów więcej
13:00  LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo więcej
13:30  Resko Karcino - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
12:00  Orzeł Łubowo - Grom Szwecja więcej
13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica więcej
13:00  Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
13:00  Arka Gdynia - Elana Toruń więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
13:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
15:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar II Dziwnów więcej
16:00  Światowid 63 II Łobez - Zieloni Wyszobór więcej
17:00  Sparta II Gryfice - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
12:00  Sokół II Pyrzyce - Dęby Rogowo więcej
13:00  Zenit Koszewo - Orkan II Suchań więcej
14:00  Sparta Skalin - Pionier Szczecin więcej
15:00  Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
13:00  Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice więcej
15:00  Wicher Steklno - Iskra II Banie więcej
16:00  Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
12:00  Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo więcej
14:00  Grom Płonno - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Pogoń Noskowo więcej
12:00  KS Skibno - Błękitni Tychowo więcej
12:00  KS Sieciemin - Gryf II Polanów więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Sokół Lulewice - Wicher Rąbino więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Derby Karścino więcej
12:00  Mustang Korzystno - Grot Gorawino więcej
12:00  Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
16:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino więcej
12:00  Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Grot Bonin więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - SP Wilcze Laski więcej
14:00  Grom Świelino - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Grom Giżyno - Gryf Budowo więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie więcej
13:00  Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
13:00  Ina Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Chemik Police - Energetyk Gryfino więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
14:00  Orzeł 2010 Wałcz - Błękitni Stargard więcej
16:30  SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Football Academy Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Gryf Słupsk - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
13:00  Miedź Legnica - Wisła Płock więcej
15:30  Korona Kielce - Arka Gdynia więcej
18:00  Wisła Kraków - Śląsk Wrocław więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
8 » Pary barażowe B-klasy
3 » Wesołych Świąt
1 » Wojciech Polakowski i J »
mecze:
34 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
32 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
25 » Piast Chociwel-Flota Św »
21 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
20 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
15 » Unia Dolice-Świt Barnim »
14 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
amunike bodziu
Faraon jurgol
gości: 655
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115048
• newsów: 71483
• użytkowników: 69834
• komentarzy: 1069486
• zdjęć: 768561
• relacji: 37789
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies