ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 kwiecień 2019
pokaż:
28 kwiecień
Eliminacje do kadry w Kajak Polo więcej
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
LBO 2012 grupa koszalińska ziemskiej - podgrupy II więcej
LBO 2012 - grupa koszalińska ziemska podgrupa I więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 87 : 71 więcej
Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 95 : 70 więcej
Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 84 : 78 więcej
HydroTruck Radom - TBV Start Lublin 87 : 79 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 102 : 97 więcej
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 98 : 88 więcej
AZS Koszalin - Trefl Sopot 67 : 102 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 2 : 0 więcej
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów 1 : 0 więcej
Radomiak Radom - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik 1 : 2 więcej
Ruch Chorzów - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskra Golczewo - Iskierka Szczecin 1 : 1 więcej
Dąb Dębno - Gavia Choszczno 6 : 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Zieloni Zielin - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 0 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 1 : 5 więcej
Czcibor Cedynia - Unia Dolice 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Kobylanka 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 3 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Hanza Goleniów 0 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 1 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni 44 Szczecin 5 : 3 więcej
Chemik II Police - Zootechnik Kołbacz 8 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin 3 : 6 więcej
Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 2 : 3 więcej
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 3 : 5 więcej
Korona Klępicz - Iskra Banie 0 : 13 więcej
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Iskra Pomień 4 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 8 : 2 więcej
Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
Błękitni Sarnik - Piast Kolin 3 : 5 więcej
Korona Raduń - Remor Recz 2 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
27-04 16:00  Mechanik Warnice - Gryf Nowielin więcej
Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice 0 : 3 więcej
Unia Swochowo - Błyskawica Kluki 3 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych 1 : 3 więcej
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Medyk Konin 0 : 2 więcej
UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec 2 : 0 więcej
Polonia Poznań - AZS PSW Biała Podlaska 0 : 6 więcej
GKS Katowice - AZS UJ Kraków 2 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda-Kania Toruń - Olimpia II Szczecin 7 : 1 więcej
WAP Włocławek - Pogoń Tczew 0 : 2 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 : 5 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Victoria Sianów 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Victoria Sianów 1 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Resko Karcino - Zefir Wyszewo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Orzeł Łubowo - Grom Szwecja 4 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 0 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Elana Toruń 3 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 5 : 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar II Dziwnów 4 : 3 więcej
Światowid 63 II Łobez - Zieloni Wyszobór 8 : 0 więcej
Sparta II Gryfice - Pomorzanin Przybiernów 1 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Dęby Rogowo 3 : 0 więcej
Zenit Koszewo - Orkan II Suchań 2 : 6 więcej
Sparta Skalin - Pionier Szczecin 4 : 1 więcej
Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica 3 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice 4 : 0 więcej
Wicher Steklno - Iskra II Banie 5 : 2 więcej
Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek 2 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
Grom Płonno - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 : 0 więcej
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 3 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 0 : 9 więcej
Płomień Jeżyczki - Pogoń Noskowo 2 : 2 więcej
KS Skibno - Błękitni Tychowo 5 : 2 więcej
KS Sieciemin - Gryf II Polanów 2 : 2 więcej
Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. 3 : 0 więcej
Sokół Lulewice - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
Jantar Siemyśl - Derby Karścino 5 : 2 więcej
Mustang Korzystno - Grot Gorawino 0 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo 4 : 2 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Huragan Bierzwnica 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino 1 : 6 więcej
Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe 4 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Grot Bonin 2 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - SP Wilcze Laski 3 : 1 więcej
Grom Świelino - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Gryf Budowo 2 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie 1 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 4 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Kolejarz Wierzchowo 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Ina Goleniów - Arkonia Szczecin 0 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 1 : 9 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - Energetyk Gryfino 7 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Gryf Słupsk - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Miedź Legnica - Wisła Płock 3 : 2 więcej
Korona Kielce - Arka Gdynia 0 : 2 więcej
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz 47 : 31 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin 26 : 25 więcej
MKS Lublin - Energa AZS Koszalin 24 : 18 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Oldboje: 1
 
top komentarze
newsy:
16 » Majewski odchodzi z Pog »
6 » Konstantinos Triantafyl »
5 » Fojut został Nafciarzem
4 » W sobotę start przygoto »
1 » Główka powalczy na Łotw »
1 » Play off 8 w Lidze Siat »
1 » Lisek z minimum na MŚ
1 » Energetyczne w kadrze p »
1 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Busy odchodzi z Chemika
mecze:
143 » Iskierka Szczecin-Biali »
97 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
91 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
49 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
32 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
28 » Pogoń Połczyn Zdrój-Hut »
27 » Drawa Drawno-Piast Kars »
22 » Morzycko Moryń-Intermar »
21 » Biali Sądów-Mierzyniank »
20 » Bałtyk Koszalin-KKS Włó »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
Archeolog BigFanPogo...
harry72 Januszek16...
pierin ptpn
Wiktorka1
gości: 1096
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115397
• newsów: 71845
• użytkowników: 70001
• komentarzy: 1077254
• zdjęć: 776652
• relacji: 37985
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies