ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 kwiecień 2019
pokaż:
20 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 70 : 88 więcej
Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 79 : 88 więcej
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 82 : 88 więcej
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 88 : 81 więcej
Legia Warszawa - GTK Gliwice 84 : 67 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 93 : 91 więcej
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 88 : 72 więcej
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 105 : 87 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 0 : 2 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
Radomiak Radom - Elana Toruń 2 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 3 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2 : 0 więcej
Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Radunia Stężyca 0 - 3 więcej
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 0 : 3 więcej
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin 1 : 6 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Vineta Wolin - Morzycko Moryń 10 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 0 : 2 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez 6 : 0 więcej
Biali Sądów - Iskra Golczewo 4 : 1 więcej
Piast Chociwel - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek 1 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 5 : 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wicher Brojce 5 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Mewa Resko 0 : 5 więcej
Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Stal Lipiany - Sęp Brzesko 5 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Drawa Drawno 0 : 3 więcej
Unia Dolice - Świt Barnimie 3 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Czcibor Cedynia 0 : 4 więcej
Orkan Suchań - SCRS Barlinek 2 : 2 więcej
Ina Ińsko - Klon Krzęcin 4 : 0 więcej
Piast Karsko - Zieloni Zielin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sarmata Dobra - Promień Mosty 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - GKS Katowice 0 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 2 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 4 : 1 więcej
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 2 : 1 więcej
Clearex Chorzów - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk 3 : 1 więcej
Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 6 : 2 więcej
AZS UŚ Katowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 0 : 6 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Lech Czaplinek 0 : 2 więcej
Błonie Barwice - Sława Sławno 2 : 1 więcej
Korona Człopa - Astra Ustronie Morskie 2 : 0 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 8 : 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
Saturn Mielno - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Spójnia Świdwin 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 6 : 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 3 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 3 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Fala ABFrost Gąski 4 : 2 więcej
Victoria Sianów - Płomień Myślino 0 : 2 więcej
Bajgiel Będzino - Resko Karcino 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Sokół Suliszewo 1 : 0 więcej
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec 2 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 0 : 6 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 1 : 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2 : 3 więcej
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Energa MKS Kalisz - Stal Mielec 26 : 22 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin 35 : 30 więcej
Arka Gdynia - Sandra SPA Pogoń Szczecin 28 : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Oldboje: 1
 
top komentarze
newsy:
16 » Majewski odchodzi z Pog »
6 » Konstantinos Triantafyl »
5 » Fojut został Nafciarzem
4 » W sobotę start przygoto »
1 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Busy odchodzi z Chemika
1 » Lisek z minimum na Igrz »
1 » I liga Pomorskiej Ligi  »
1 » Ben McCauley zawodnikie »
1 » PGE sponsorem Spójni
mecze:
143 » Iskierka Szczecin-Biali »
98 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
91 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
49 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
32 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
28 » Pogoń Połczyn Zdrój-Hut »
27 » Drawa Drawno-Piast Kars »
26 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
22 » Morzycko Moryń-Intermar »
21 » Biali Sądów-Mierzyniank »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 9
19WTJ89 autentik
Gryf2002 hudini
kosmos1999 pierin
RobertM197... thelegend
Wiktorka1
gości: 1116
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115397
• newsów: 71845
• użytkowników: 70001
• komentarzy: 1077266
• zdjęć: 776679
• relacji: 37985
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies