ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 kwiecień 2019
dodaj sparing
pokaż:
27 kwiecień
PZLA Mistrzostwa Polski U23 i S w biegu na 10 000 metrów więcej
Eliminacje do kadry w Kajak Polo więcej
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia więcej
  Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
  HydroTruck Radom - TBV Start Lublin więcej
  Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa więcej
  GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno więcej
  AZS Koszalin - Trefl Sopot więcej
piła nożna II liga
12:00  Skra Częstochowa - Widzew Łódź więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Górnik Konin więcej
17:00  Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz więcej
17:00  Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Hutnik Szczecin 0 - 3 więcej
11:00  Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Chemik Police więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino więcej
16:00  Rasel Dygowo - Vineta Wolin więcej
  Morzycko Moryń - Ina Goleniów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
11:00  Stal Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
12:00  Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Odra Chojna - Jeziorak Szczecin więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Piast Chociwel więcej
17:00  Flota Świnoujście - Biali Sądów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
11:00  Arkonia Szczecin - Masovia Maszewo więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów więcej
15:00  Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów więcej
15:00  Mewa Resko - KP Przecław więcej
16:00  Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów więcej
17:00  Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
16:00  Sęp Brzesko - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Świt Barnimie - Drawa Drawno więcej
17:00  Klon Krzęcin - Orkan Suchań więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
14:00  Głaz Tychowo - Sad Chwiram więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
28-04   Promień Mosty - Korona Stuchowo więcej
28-04   Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica więcej
28-04   Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
28-04   Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń więcej
16:00  Sarmata Dobra - Orzeł Prusinowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
11:00  Saturn Szadzko - Orzeł Pęzino więcej
28-04   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo więcej
28-04   Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice więcej
17:30  Unia Stargard - Orkan Dalewo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
28-04   Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
28-04   Mieszko Mieszkowice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Mechanik Warnice - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Lipno Stęszew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  WAP Włocławek - Pogoń Tczew więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Olimpia II Szczecin więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - Victoria Sianów więcej
14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - KKP Chełmża więcej
piła nożna III liga kobiet
  Olimpia III Szczecin - Błękitni Stargard więcej
16:00  Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard więcej
17:00  Zryw Kretomino - Sparta Gryfice więcej
17:00  Błękitni Stargard - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
17:00  Pamet Świdwin - Ikar Krosino więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
16:00  AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy więcej
16:00  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
14:00  Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Jedność-Ikar Krosino więcej
13:00  Iskra Białogard - Błonie Barwice więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Korona Człopa więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Saturn Mielno więcej
17:00  Lech Czaplinek - Wieża Postomino więcej
17:00  Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino więcej
16:00  Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo więcej
17:00  Płomień Myślino - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Strong Zielenica - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
15:00  Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
15:00  Zawisza Grzmiąca - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Redłovia Redło - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław więcej
11:00  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
  Ruch Chorzów - Motor Lublin więcej
12:00  Korona Kielce - Lech Poznań więcej
12:00  GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin więcej
13:00  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
15:30  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
16:00  Polonia Gryfino - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
13:00  Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin więcej
17:00  SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin więcej
16:00  Stal Szczecin - Vineta Wolin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Lech Poznań więcej
13:00  Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
11:00  Bałtyk Koszalin - Lech Poznań więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
18:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
20:30  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Stal Gorzów - SMS Gdańsk więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Jurand Ciechanów więcej
  GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna więcej
  MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin więcej
18:00  Nielba Wągrowiec - Sambor Tczew więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Szczypiorniak Olsztyn - MOSiR Kętrzyn więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Jeziorak Iława więcej
  MKS Grudziądz - AZS UMK Toruń więcej
  MKS Brodnica - Szczypiorniak Gniezno więcej
  Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  KPR Gryfino - SMS II Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
  Start Elbląg - Zagłębie Lubin więcej
  MKS Lublin - Energa AZS Koszalin więcej
  KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
  Energa MKS Kalisz - Arka Gdynia więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec więcej
  Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
8 » Pary barażowe B-klasy
3 » Wesołych Świąt
1 » Wojciech Polakowski i J »
mecze:
34 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
32 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
25 » Piast Chociwel-Flota Św »
21 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
20 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
15 » Unia Dolice-Świt Barnim »
14 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
amunike bodziu
Faraon jurgol
gości: 660
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115048
• newsów: 71483
• użytkowników: 69834
• komentarzy: 1069486
• zdjęć: 768561
• relacji: 37789
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies