ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 kwiecień 2019
pokaż:
14 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
II Grand Prix Skorpion Cup więcej
Futsal: Polska - Brazylia więcej
LBO 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Młodzików U13 więcej
LBO 2012 - grupa kołobrzeska więcej
Bukołaz 12K Biathlon więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 72 : 81 więcej
HydroTruck Radom - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 74 : 70 więcej
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 93 : 86 więcej
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 75 : 77 więcej
piła nożna II liga
Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Jarota Jarocin 4 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Biali Sądów 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Świt Barnimie - Energetyk Gryfino 0 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Kłos Pełczyce 4 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Orkan Suchań 0 : 6 więcej
Czcibor Cedynia - Stal Lipiany 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 3 : 6 więcej
Resko Karcino - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 2 : 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 3 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Saturn Szadzko - Unia Stargard 1 : 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Rolpol Chlebowo 5 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 0 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Grot Gardno 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Korona Klępicz 4 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko 1 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 2 : 0 więcej
Iskra Banie - Mieszko Mieszkowice 4 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 3 : 1 więcej
Piast Kolin - Iskra Warszyn 4 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Jedność Przewłoki 0 : 1 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 1 : 3 więcej
Remor Recz - Błękitni Sarnik 5 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Gryf Nowielin - Unia Swochowo więcej
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 : 5 więcej
Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 0 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Santos Sarbinowo 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
FCB Escola Varsovia - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 3 : 3 więcej
Korona Kielce - Motor Lublin 1 : 0 więcej
GKS Bełchatów - Elana Toruń 0 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Sparta II Gryfice 6 : 1 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Pionier Szczecin - Zenit Koszewo 1 : 0 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Sokół II Pyrzyce 5 : 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Podlesie Sowno 1 : 4 więcej
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 5 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Ogniwo II Babinek - Sparta Sobiemyśl 4 : 2 więcej
Tywa Swobnica - Iskra II Banie 1 : 4 więcej
Zryw Góralice - Wicher Steklno 3 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Sokół Różańsko 3 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Orzeł Żeńsko 1 : 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 1 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn 4 : 3 więcej
Sokół Granowo - Sława Choszczno 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 2 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 4 : 0 więcej
Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych 1 : 5 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 : 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 1 : 2 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Gwiazda-Kania Toruń 2 : 1 więcej
KKP Chełmża - Biało-Zielone Gdańsk 2 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Jantar Korlino - KS Sieciemin 3 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo 6 : 2 więcej
Darpol Barzowice - KS Skibno 3 : 2 więcej
Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki 0 : 3 więcej
Gryf II Polanów - Olympic Warszkowo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino 2 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 3 : 0 więcej
Jantar Siemyśl - Mustang Korzystno 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. 0 : 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Sokół Lulewice 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 2 więcej
Grot Bonin - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 : 0 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Sokół Spore 8 : 0 więcej
SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka 5 : 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno 1 : 4 więcej
Legion Strączno - Wspólni Różewo 1 : 3 więcej
Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Bytyń Nakielno 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 2 : 4 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 8 : 1 więcej
Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - Arkonia Szczecin 4 : 1 więcej
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 3 : 2 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Vineta Wolin 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Energetyk Gryfino 5 : 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Świt Szczecin 14 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 3 : 1 więcej
Gryf Słupsk - AP Reissa Poznań 0 : 4 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - GKS Żukowo 36 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - KPR Gryfino 29 : 33 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
27 » Pomorzanka wykluczona z »
12 » Sędziowie protestują
7 » Sędzia pobity na meczu  »
3 » 200. gol Miętka
3 » Gajda prezesem Błękitny »
2 » Odejście trenera Piasta
2 » Józef Andrzejewski tren »
1 » Listkowski wystąpił w m »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Kańczucki trenerem Spar »
mecze:
49 » Orzeł Pęzino-Sarmata Do »
41 » Iskra Banie-Dąb Dębno
26 » Hutnik Szczecin-Sparta  »
24 » Ikar Krosino-Wiarus Żół »
24 » Orzeł Łoźnica-Polonia P »
22 » Flota Świnoujście-GKS L »
20 » Dąb Dębno-Stal Lipiany
19 » Sława Choszczno-Pomorza »
18 » Lech Czaplinek-Sokół Ka »
18 » Wieża Postomino-Sława S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
ALOJZY pierin
gości: 599
statystyki portalu
• drużyn: 2824
• imprez: 119932
• newsów: 72551
• użytkowników: 70351
• komentarzy: 1088816
• zdjęć: 786002
• relacji: 38271
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies