ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2019
pokaż:
01 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
FutureNet Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik 98 - 75 więcej
piła nożna Sparingi
11:30  Polonia Płoty - Korona Stuchowo więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Miedź Legnica 2 - 0 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - KS SPR Chrobry Głogów 21 - 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
#Volley Wrocław - Chemik Police 1 - 3 więcej
Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 2 - 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - MKS Będzin 3 - 2 więcej
02 marzec
Finał XX edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
V Turniej halowy Żołnierzom Wyklętym więcej
Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Lipian więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa białogardzka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 64 - 94 więcej
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 94 - 85 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 - 88 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 94 - 60 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Trefl Sopot 75 - 58 więcej
Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 75 - 91 więcej
Miasto Szkła Krosno - King Wilki Morskie Szczecin 86 - 92 więcej
GTK Gliwice - TBV Start Lublin 91 - 102 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
AZS UMK Toruń - Basket II Suchy Las 75 - 68 więcej
MKK Gniezno - Decka Pelplin 64 - 80 więcej
Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 87 - 72 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka więcej
  Polonia Płoty - Korona Stuchowo więcej
Jeziorak Szczecin - Mewa Resko 0 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Golczewo 0 - 6 więcej
Sokół Suliszewo - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
Iskra Szydłowo - Korona Człopa 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2 - 2 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 3 - 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 4 - 1 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0 - 4 więcej
ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń 0 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 4 - 2 więcej
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 0 - 2 więcej
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 6 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 2 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 1 - 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń II Szczecin 2 - 3 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 5 więcej
Stal Lipiany - Chemik Police 0 - 4 więcej
Unia Dolice - Sparta Węgorzyno 0 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
Piast Karsko - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 więcej
Orkan Suchań - Błękitni II Stargard 1 - 4 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Błonie Barwice - Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
Zefir Wyszewo - GKS Leśnik Manowo 0 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 5 - 4 więcej
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy 4 - 5 więcej
FC Toruń - Red Devils Chojnice 5 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole 26 - 31 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce 623 - 523 więcej
MKS Lublin - Zagłębie Lubin 28 - 23 więcej
Ruch Chorzów - Start Elbląg 25 - 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Stal Gorzów - GKS Żukowo 32 - 25 więcej
MKS Mazur Sierpc - Meble Wójcik Elbląg 28 - 29 więcej
Sambor Tczew - Jurand Ciechanów 25 - 26 więcej
Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn 22 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Gniezno - Latocha Agropom Gniew 525 - 625 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MOSiR Kętrzyn 37 - 29 więcej
Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń 32 - 27 więcej
MLKS Borowiak Czersk - SMS II Gdańsk 36 - 42 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - KPR Gryfino 38 - 22 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz 27 - 28 więcej
MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn 46 - 24 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
Boden Handboll IF - SPR Pogoń Szczecin 22 - 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Commercecon Łódź 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
Onico Warszawa - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 więcej
03 marzec
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych więcej
Kaszub Cup więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań 83 - 90 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - STK Czarni Słupsk 60 - 75 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 62 - 82 więcej
HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 85 - 87 więcej
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 77 - 74 więcej
piła nożna Sparingi
Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka 5 - 2 więcej
Sparta Skalin - Sokół Sokoliniec 0 - 3 więcej
Lotnik Czarne - Sowianka Sowno 3 - 6 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Victoria Słupsk 8 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin 1 - 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Gardominka Mechowo 5 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2 - 3 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 1 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 6 - 4 więcej
Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 3 - 3 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Gatta Zduńska Wola 6 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Energa Wybrzeże Gdańsk 30 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 27 - 26 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
Boden Handboll IF - SPR Pogoń Szczecin 27 : 27 więcej
siatkówka Plus Liga
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 1 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
OPP-Powiat Kołobrzeski II - Mieszko Połczyn Zdrój 1 - 3 więcej
04 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów 1 - 4 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 3 - 1 więcej
05 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 97 - 110 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 więcej
06 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
FutureNet Śląsk Wrocław - AZS AGH Kraków 72 - 52 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 78 - 65 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - FCB Escola Varsovia 2 - 3 więcej
07 marzec
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 32 - 26 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3 - 1 więcej
08 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 94 - 80 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Arka II Gdynia - Domino Inowrocław 49 - 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 0 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Ogniwo Babinek - Światowid 63 Łobez 4 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock 630 - 530 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce 21 - 18 więcej
siatkówka Plus Liga
Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa 1 - 3 więcej
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 - 3 więcej
09 marzec
Otwarte Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi na Basenie Szczecin 2019 więcej
III Nadmorski Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Wójta Gminy Rewal więcej
koszykówka I liga koszykarzy
WKK Wrocław - Polfarmex Kutno 85 - 88 więcej
SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 - 86 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 91 - 56 więcej
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 81 - 74 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 86 - 82 więcej
STK Czarni Słupsk - FutureNet Śląsk Wrocław 80 - 71 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 104 - 91 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 89 - 61 więcej
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 79 - 86 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - MKK Gniezno 95 - 86 więcej
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 88 - 70 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 92 - 75 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Sowianka Sowno - Gardominka Mechowo więcej
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 - 6 więcej
piła nożna II liga
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 2 - 0 więcej
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2 - 2 więcej
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 5 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4 - 1 więcej
Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
Elana Toruń - Resovia Rzeszów 0 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 3 - 1 więcej
Górnik Konin - Świt Szczecin 2 - 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 1 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 5 - 0 więcej
Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin 4 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 4 - 0 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 3 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 - 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 1 - 3 więcej
Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 0 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 1 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
Stal Szczecin - Odra Chojna 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Lech Czaplinek - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 1 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Saturn Mielno 1 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Jedność-Ikar Krosino 4 - 1 więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 0 : 1 więcej
Wieża Postomino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 1 - 4 więcej
Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 8 - 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 więcej
Polonia Płoty - Dąb Dębice 5 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Mewa Resko 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 4 - 2 więcej
Orkan Suchań - Unia Dolice 0 - 2 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawno 4 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0 - 4 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 9 - 4 więcej
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała 3 - 3 więcej
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 5 więcej
Energetyk Gryfino - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
Świt Szczecin - Gavia Choszczno 5 - 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Pogoń Szczecin - Gryf Słupsk 5 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 2 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 1 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 7 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 30 - 29 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 17 - 28 więcej
Arka Gdynia - Azoty Puławy 33 - 37 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 25 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 25 - 22 więcej
Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna 38 - 20 więcej
KPR Jelenia Góra - MKS Lublin 23 - 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - SMS Gdańsk 30 - 28 więcej
Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 25 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 29 - 41 więcej
MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 26 - 30 więcej
KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk 39 - 33 więcej
MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Gniezno 23 - 27 więcej
10 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 107 - 88 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment Pruszków 82 - 78 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 77 - 80 więcej
Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 80 - 83 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 99 - 84 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Arka II Gdynia 84 - 86 więcej
Basket II Suchy Las - Ogniwo Polbit Szczecin 68 - 83 więcej
piła nożna Sparingi
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 4 - 1 więcej
15:00  Jastrząb Łosośnica - Lotnik Czarne więcej
Lotnik Czarne - Jastrząb Łosośnica 3 - 5 więcej
Sława Choszczno - Sokół Sokoliniec 2 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Orkan Dalewo 3 - 7 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 4 - 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Jantar Siemyśl 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Miedź Legnica - Lech Poznań 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 3 więcej
piła nożna II liga
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 1 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław 3 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Piast Karsko - Świt Barnimie 12 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 2 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Lech Poznań 0 - 1 więcej
Elana Toruń - Wisła Kraków 1 - 3 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 5 - 2 więcej
Arka Gdynia - Korona Kielce 2 - 3 więcej
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 2 - 2 więcej
Medyk Konin - AZS PSW Biała Podlaska 7 - 2 więcej
AZS Wrocław - Polonia Poznań 6 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - GKS Katowice 1 - 4 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec 2 - 2 więcej
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - Piast Gliwice 1 - 3 więcej
FC Toruń - AZS UG Gdańsk 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - SALOS Szczecin 4 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - Arka Gdynia 3 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 29 - 26 więcej
Gwardia Opole - Stal Mielec 33 - 31 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 37 - 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Latocha Agropom Gniew - MKS Brodnica 27 - 48 więcej
AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz 31 - 41 więcej
SMS II Gdańsk - Jeziorak Iława 33 - 27 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Enea PTPS Piła - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom 3 - 1 więcej
11 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 2 - 4 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
12 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 87 - 86 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Energa MKS Kalisz 0 - 3 więcej
13 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
Jamalex Polonia 1912 Leszno - AZS AGH Kraków 94 - 55 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
MKK Gniezno - Trefl II Sopot 89 - 82 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna 0 - 10 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Energa Wybrzeże Gdańsk 29 - 25 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole 29 - 34 więcej
Stal Mielec - NMC Górnik Zabrze 25 - 37 więcej
Energa MKS Kalisz - Arka Gdynia 27 - 16 więcej
Azoty Puławy - PGE Vive Kielce 30 - 35 więcej
Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin 42 - 21 więcej
MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 - 28 więcej
14 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 80 - 87 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Korona Kielce - Cracovia Kraków 5 - 3 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - Szczypiorniak Olsztyn 45 - 25 więcej
15 marzec
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 99 - 91 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 69 - 84 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
SMS Władysławowo - Domino Inowrocław 90 - 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Górnik Zabrze 0 - 3 więcej
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
FASE Szczecin - Lech Poznań 2 - 2 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin 26 - 25 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz 1 - 3 więcej
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 3 - 0 więcej
16 marzec
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
VII Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS AGH Kraków - Biofarm Basket Poznań 83 - 73 więcej
SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 74 - 96 więcej
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 76 - 88 więcej
Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut 84 - 88 więcej
GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 102 - 103 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 78 - 84 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 - 86 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 76 - 72 więcej
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 97 - 73 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 75 - 90 więcej
piła nożna Sparingi
Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka 4 - 4 więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Gryf Budowo więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1 - 3 więcej
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 - 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 0 - 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 1 - 1 więcej
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 1 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów 0 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Górnik Konin 0 - 3 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 2 - 2 więcej
Mieszko Gniezno - Lech II Poznań 1 - 0 więcej
KP Starogard Gdański - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Bydgoszcz 2 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 1 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 więcej
Ina Goleniów - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Gryf Polanów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Sokół Pyrzyce - Iskierka Szczecin 1 - 4 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 7 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Biali Sądów 4 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 6 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 1 - 9 więcej
Saturn Mielno - Darłovia Darłowo 0 - 6 więcej
Błonie Barwice - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Korona Człopa 2 - 1 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 4 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Wicher Brojce - Polonia Płoty 2 - 2 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 2 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 1 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 3 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - KP Przecław 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 0 - 0 więcej
Drawa Drawno - Orkan Suchań 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno 3 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra 5 - 2 więcej
Promień Mosty - Zalew Stepnica 0 - 3 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz 1 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
Aquila Szczecin - Chemik II Police 4 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - GKS Bełchatów 2 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Elana Toruń 5 - 0 więcej
Wisła Kraków - Motor Lublin 2 - 1 więcej
12:00  GKS Bełchatów - Arka Gdynia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław 5 - 0 więcej
Polonia Poznań - Olimpia Szczecin 0 - 4 więcej
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 2 - 3 więcej
Mitech Żywiec - Górnik Łęczna 1 - 6 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice 5 - 2 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Red Dragons Pniewy 4 - 2 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń 2 - 4 więcej
Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 5 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Oldboje Wyszewo 5 - 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Mechanik Bobolice 2 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
10:30  Akademia Pogoń Szczecin - FASE II Szczecin więcej
16:00  Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino więcej
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
11:00  Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Błękitni Wronki - Warta Poznań 2 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 24 - 40 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 30 - 37 więcej
PGE Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 43 - 20 więcej
NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów 29 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - Zagłębie Lubin 25 - 31 więcej
KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra 32 - 30 więcej
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 23 - 19 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów 23 - 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sokół Kościerzyna - Stal Gorzów 622 - 522 więcej
Warmia Olsztyn - Sambor Tczew 30 - 23 więcej
Jurand Ciechanów - Gwardia Koszalin 26 - 36 więcej
SMS Gdańsk - MKS Mazur Sierpc 32 - 28 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Nielba Wągrowiec 29 - 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - MKS Grudziądz 27 - 42 więcej
MOSiR Kętrzyn - Latocha Agropom Gniew 33 - 30 więcej
Szczypiorniak Gniezno - AZS UMK Toruń 37 - 26 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - SMS II Gdańsk 30 - 35 więcej
Jeziorak Iława - KPR Gryfino 27 - 28 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 34 - 31 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Enea PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 3 : 2 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
17 marzec
XXXIII Bieg Zaślubin więcej
III. Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR więcej
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
koszykówka I liga koszykarzy
FutureNet Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 101 - 92 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 74 - 78 więcej
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 126 - 122 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 83 - 78 więcej
Noteć Inowrocław - Basket II Suchy Las 82 - 69 więcej
Ogniwo Polbit Szczecin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 111 - 114 więcej
AZS UMK Toruń - Decka Pelplin 63 - 97 więcej
Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska 88 - 92 więcej
MKK Gniezno - SMS Władysławowo 71 - 54 więcej
piła nożna Sparingi
Płomień Jeżyczki - Hajka Zegrze Pomorskie 3 - 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 4 - 7 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Miedź Legnica 2 - 1 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 3 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1 - 1 więcej
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3 - 2 więcej
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin 4 - 0 więcej
Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 6 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Stal Szczecin 2 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek 2 - 1 więcej
Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 5 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Piast Karsko 3 - 1 więcej
Świt Barnimie - Ina Ińsko 0 - 7 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Strong Zielenica - Bajgiel Będzino 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Orzeł Prusinowo 3 - 4 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Pęzino 2 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - WODR Barzkowice 3 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 2 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Rolpol Chlebowo 1 - 1 więcej
Unia Stargard - Orzeł Małkocin 2 - 1 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin 1 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 - 5 więcej
Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 2 - 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 7 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 6 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 2 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Remor Recz 2 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 0 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 więcej
Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 7 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 1 - 3 więcej
Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 5 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
FCB Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 3 - 3 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice 9 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 4 - 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 0 - 1 więcej
Stal Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 0 - 3 więcej
Gryf Słupsk - Arka Gdynia 0 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 25 - 23 więcej
Arka Gdynia - Stal Mielec 30 - 35 więcej
Gwardia Opole - Energa Wybrzeże Gdańsk 32 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3 - 0 więcej
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 więcej
18 marzec
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
19 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 89 - 75 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - PGE Vive Kielce 28 - 39 więcej
siatkówka Plus Liga
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3 - 1 więcej
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
20 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - AZS Koszalin 91 - 78 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 92 - 91 więcej
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 91 - 77 więcej
Trefl Sopot - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 85 - 90 więcej
Asseco Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 86 - 80 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 31 - 27 więcej
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 29 - 16 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Chemik Bydgoszcz 3 - 0 więcej
21 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin 87 - 84 więcej
Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 90 - 78 więcej
piła nożna Sparingi
RB Lipsk - Pogoń Szczecin 3 - 5 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Energa Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze 32 - 31 więcej
22 marzec
piła nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 2 - 1 więcej
23 marzec
KSW 47 więcej
44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos - Sulimy w gimnastyce artystycznej więcej
III Turniej Piłki Siatkowej Memoriał im. Mirosława Budzyńskiego więcej
koszykówka I liga koszykarzy
WKK Wrocław - FutureNet Śląsk Wrocław 80 - 93 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 88 - 71 więcej
Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 79 - 55 więcej
Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno 73 - 71 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 88 - 84 więcej
Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz 89 - 84 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 92 - 82 więcej
STK Czarni Słupsk - SKK Siedlce 91 - 84 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 94 - 72 więcej
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 84 - 99 więcej
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 104 - 76 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 3 - 7 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 6 : 1 więcej
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2 : 4 więcej
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1 : 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 1 - 1 więcej
Widzew Łódź - Elana Toruń 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 4 - 3 więcej
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 2 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 1 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Radunia Stężyca 2 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 2 - 1 więcej
Sokół Karlino - Morzycko Moryń 8 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo 4 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 5 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 2 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Sokół Pyrzyce 2 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 2 więcej
Piast Chociwel - Dąb Dębno 0 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 3 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Światowid 63 Łobez 3 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście 2 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Sława Sławno - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Spójnia Świdwin 6 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino 6 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 5 : 2 więcej
Korona Człopa - Wieża Postomino 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 1 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów 2 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 2 - 1 więcej
Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje 4 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 4 - 1 więcej
Orkan Suchań - Świt Barnimie 3 - 0 więcej
Ina Ińsko - Czcibor Cedynia 0 - 0 więcej
Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo 0 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 2 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Strong Zielenica 5 - 1 więcej
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 1 - 5 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 0 - 3 więcej
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 5 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 1 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe 0 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 0 - 0 więcej
Zorza Tychowo - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Tanowia Tanowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa 0 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 3 - 3 więcej
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 1 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 2 - 6 więcej
UKS SMS Łódź - Polonia Poznań 8 - 0 więcej
Medyk Konin - Mitech Żywiec 2 - 0 więcej
AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 5 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice 10 - 4 więcej
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 4 - 6 więcej
Red Devils Chojnice - Piast Gliwice 3 - 4 więcej
AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 - 13 więcej
Pogoń '04 Szczecin - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 - 1 więcej
Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo 1 - 1 więcej
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
19:30  FASE II Szczecin - SALOS Szczecin więcej
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 4 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 4 - 2 więcej
Arka Gdynia - Błękitni Wronki 3 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 3 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 3 - 0 więcej
Arka Gdynia - Bałtyk Koszalin 4 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Arka Gdynia 41 - 29 więcej
Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 622 - 522 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Nielba Wągrowiec - SMS Gdańsk 31 - 27 więcej
MKS Mazur Sierpc - Jurand Ciechanów 36 - 30 więcej
Sambor Tczew - Sokół Kościerzyna 21 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - SKPR USAR Kwidzyn 28 - 35 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk 32 - 28 więcej
MKS Grudziądz - Jeziorak Iława 45 - 30 więcej
KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz 30 - 25 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0 - 3 więcej
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 2 - 3 więcej
24 marzec
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos - Sulimy w gimnastyce artystycznej więcej
Mistrzostwa województwa w piłce ręcznej chłopców klas 5 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 71 - 80 więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot 77 - 75 więcej
piła nożna Sparingi
Płomień Jeżyczki - Victoria Słupsk 0 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 1 - 7 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 5 - 0 więcej
piła nożna II liga
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno 2 - 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Chemik Police 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 1 - 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Błękitni Trzygłów 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Stal Lipiany - Unia Dolice 3 - 1 więcej
Piast Karsko - Sęp Brzesko 2 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Resko Karcino 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec 5 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 2 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sarmata Dobra - Korona Stuchowo 2 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 7 więcej
Orzeł Prusinowo - Bałtyk Gostyń 5 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 2 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard 8 - 0 więcej
Orzeł Małkocin - Saturn Szadzko 4 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 5 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 2 więcej
Grot Gardno - Aquila Szczecin 0 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 5 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 - 1 więcej
Czarni 44 Szczecin - Zootechnik Kołbacz 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 1 - 1 więcej
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 0 - 12 więcej
Korona Klępicz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 10 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 więcej
Iskra Banie - LUKS Krzywin 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Iskra Pomień 4 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Pomorzanin Zamęcin 0 - 2 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 2 - 3 więcej
Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 0 - 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 6 - 1 więcej
Piast Kolin - Remor Recz 5 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Fala Międzyzdroje - Hetman Recz 1 - 6 więcej
Błękitni Stargard - Energetyk Junior Gryfino 4 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 3 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 0 - 3 więcej
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 0 - 13 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 4 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 2 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 1 - 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Gryf Słupsk 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 26 - 19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin 524 - 624 więcej
GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg 29 - 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Latocha Agropom Gniew - Tytani Wejherowo 33 - 35 więcej
SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Gniezno 30 - 25 więcej
AZS UMK Toruń - MOSiR Kętrzyn 39 - 32 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
25 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard 86 - 80 więcej
AZS Koszalin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 78 - 123 więcej
26 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 107 - 110 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 28 - 20 więcej
PGE Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów 35 - 27 więcej
27 marzec
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Legia Warszawa 2 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 28 - 26 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin 21 - 19 więcej
28 marzec
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Orzeł 2010 Wałcz - Gavia Choszczno 6 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Arka Gdynia - Energa Wybrzeże Gdańsk 34 - 42 więcej
29 marzec
LBO 2012 - Wałcz więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - TBV Start Lublin 72 - 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 0 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2 - 0 więcej
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 0 - 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 1 - 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 27 - 22 więcej
30 marzec
X Wałecki Maraton MTB więcej
LBO 2012- grupa świdwińska więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 77 - 79 więcej
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 82 - 71 więcej
Legia Warszawa - AZS Koszalin 79 - 69 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0 - 2 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 0 - 0 więcej
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 więcej
piła nożna II liga
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1 : 4 więcej
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
Sokół Kleczew - Lech II Poznań 2 - 3 więcej
Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 4 - 1 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 1 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin 1 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 - 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Chemik Police 1 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 więcej
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 2 - 2 więcej
Ina Goleniów - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 więcej
Gryf Polanów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 0 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin 1 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Golczewo 1 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 - 4 więcej
Odra Chojna - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Iskra Białogard 0 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Sława Sławno 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 5 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 więcej
Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 0 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Złocieniec 3 - 2 więcej
Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 4 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 3 - 4 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 4 - 3 więcej
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 0 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 3 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 8 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Zieloni Zielin 0 - 0 więcej
Drawa Drawno - Stal Lipiany 0 - 4 więcej
Unia Dolice - Energetyk Gryfino 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Wrzos Wrzosowo - Zefir Wyszewo 0 - 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Bajgiel Będzino 0 - 12 więcej
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 0 - 0 więcej
Płomień Myślino - Arkadia Malechowo 4 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 2 - 1 więcej
Głaz Tychowo - Santos Kłębowiec 1 - 0 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Turowo 3 - 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja 7 - 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Mirstal Mirosławiec 4 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 2 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 5 - 3 więcej
Promień Mosty - Pionier Żarnowo 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo 8 - 0 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice 0 - 7 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin 3 - 2 więcej
Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin 1 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 3 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Grot Gardno 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki 1 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 1 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Wisła Kraków - Lech Poznań 2 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Motor Lublin 0 - 0 więcej
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 3 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Sokół Różańsko 5 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Błękitni Stargard 1 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice 2 - 3 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice 1 - 2 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Rąbino 2 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - Sokół St. Dąbrowa 1 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Pamet Świdwin 3 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 3 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Akademia Pogoń Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 7 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 3 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec 28 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sambor Tczew - Stal Gorzów 27 : 39 więcej
Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin 27 : 26 więcej
Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec 34 : 47 więcej
SMS Gdańsk - GKS Żukowo 26 : 37 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - SMS II Gdańsk 34 : 33 więcej
Szczypiorniak Gniezno - KPR Gryfino 31 - 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz 27 : 34 więcej
Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn 34 : 25 więcej
MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica 27 : 37 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 34 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - MKS Lublin 21 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. 27 - 22 więcej
Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna 628 - 528 więcej
31 marzec
Zachodnia Liga MTB: Dębno więcej
Rewalskie Piekło Północy więcej
Liga Żaków KOZPN - gr.białogardzka więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa sławieńska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 86 : 96 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 70 : 68 więcej
AZS AGH Kraków - Pogoń Prudnik 76 : 65 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - STK Czarni Słupsk 76 : 91 więcej
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 82 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 80 : 58 więcej
FutureNet Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 105 : 71 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Polfarmex Kutno 58 : 80 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 65 : 75 więcej
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 76 : 92 więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
Elana Toruń - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Górnik Konin 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Dąb Dębno - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Ina Ińsko 2 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Passat Bukowo Morskie 7 : 1 więcej
Resko Karcino - LZS Kowalewice 1 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 3 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Kobylanka - WODR Barzkowice 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 4 więcej
Unia Stargard - Płomień Lisowo 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 6 : 7 więcej
Leśnik Kliniska - Chemik II Police 1 : 6 więcej
Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 8 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Czarnówko 7 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 2 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Piast Kolin 3 : 3 więcej
Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 1 : 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn 0 : 2 więcej
Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 12 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki 5 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo 1 : 8 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 6 : 5 więcej
GKS Golenice - Mechanik Warnice 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Górnik Zabrze - Elana Toruń 3 : 1 więcej
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór 10 : 0 więcej
Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez 1 : 3 więcej
Gardominka Mechowo - Sparta II Gryfice 2 : 4 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 7 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Orkan II Suchań 4 : 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Zenit Koszewo 6 : 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Podlesie Sowno - Sokół II Pyrzyce 5 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 4 : 2 więcej
Ogniwo II Babinek - Iskra II Banie 0 : 4 więcej
Sekwoja Brwice - Wicher Steklno 4 : 5 więcej
piła nożna III liga kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - FC Toruń 3 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 3 : 0 więcej
Gryf II Polanów - KS Skibno 5 : 1 więcej
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 5 : 1 więcej
Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 2 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. 3 : 4 więcej
Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań 2 : 3 więcej
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 2 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 9 : 0 więcej
Mustang Korzystno - Wicher Mierzym 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Drzewiarz Krosino 1 : 2 więcej
Błękitni Gonne Małe - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 16 : 2 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka 1 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 0 więcej
Grom Świelino - Sokół Spore 0 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Lech Czaplinek 6 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 0 : 2 więcej
Świt Szczecin - Stal Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Chemik Police - Football Academy Szczecin 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Gryf Słupsk - Błękitni Wronki 0 : 6 więcej
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 26 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc 24 : 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Latocha Agropom Gniew 36 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Zagłębie Lubin - Start Elbląg 27k : 27 więcej
SPR Pogoń Szczecin - KPR Kobierzyce 29 : 29k więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Mija kolejny tydzień pr »
3 » Pogoń testuje
3 » Pierwszy sparing biało- »
2 » Cibicki zawodnikiem Pog »
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » Plany Drawska
1 » Pogoń wygrywa w pierwsz »
1 » Błękitni szukają sparin »
1 » Czas start!
mecze:
17 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
2 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
1 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
1 » Arkonia Szczecin-FC Aqu »
1 » Pogoń Szczecin-Universi »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
1 » Hertha Berlin-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 33
adamdrag23 agentcoope...
akowala7 anowi25
arka113 barek
biskup43 Blondimaks
bolistnien... borrek
cebulak22 cebulak66
drwatson fervex
fervex2 fifaa
filut fishman
fredo1 gaangster
kamilcio93 kampa12
Krystyna19 liga123
magdamichn... malgorzata...
mimol1 nalep
OlaMichnic... poryk
pusza teresadabr...
waldesa
gości: 16114
statystyki portalu
• drużyn: 2832
• imprez: 121805
• newsów: 72934
• użytkowników: 70846
• komentarzy: 1093644
• zdjęć: 790847
• relacji: 38434
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies