ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 kwiecień 2019
pokaż:
03 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 104 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3 - 2 więcej
Piast Gliwice - Wisła Płock 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3 - 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 4 - 3 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 6 - 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Chemik Police 1 - 3 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 5 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 5 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 16 : 28 więcej
Gwardia Opole - Arka Gdynia 30 : 19 więcej
18:30  Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn więcej
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 : 29 więcej
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 21 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 27 - 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
3 » Przygotowania Radewa
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Runjaic trenerem miesią »
mecze:
51 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
43 » Piast Karsko-Biali Sądó »
40 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
39 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
29 » Kotwica Kołobrzeg-KP St »
21 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
19 » Polski Cukier Kluczevia »
18 » Spójnia Świdwin-Olimp Z »
16 » Grom Nowy Staw-Gwardia  »
16 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Moniur Orzelrulez
szybki TUPACK
gości: 757
statystyki portalu
• drużyn: 2802
• imprez: 118704
• newsów: 72186
• użytkowników: 70091
• komentarzy: 1080016
• zdjęć: 779231
• relacji: 38095
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies