ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 marzec 2019
pokaż:
24 marzec
44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos - Sulimy w gimnastyce artystycznej więcej
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
Mistrzostwa województwa w piłce ręcznej chłopców klas 5 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 71 - 80 więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot 77 - 75 więcej
piła nożna II liga
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno 2 - 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Chemik Police 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2 - 2 więcej
Biali Sądów - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Błękitni Trzygłów 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Piast Karsko - Sęp Brzesko 2 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 3 - 0 więcej
Stal Lipiany - Unia Dolice 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Resko Karcino 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 2 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 7 więcej
Sarmata Dobra - Korona Stuchowo 2 - 2 więcej
Orzeł Prusinowo - Bałtyk Gostyń 5 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Grzędzice - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 - 2 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 2 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard 8 - 0 więcej
Orzeł Małkocin - Saturn Szadzko 4 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Grot Gardno - Aquila Szczecin 0 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 - 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 5 - 0 więcej
Czarni 44 Szczecin - Zootechnik Kołbacz 4 - 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 0 - 12 więcej
Korona Klępicz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 10 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 więcej
Iskra Banie - LUKS Krzywin 5 - 1 więcej
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Iskra Pomień 4 - 3 więcej
Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 0 - 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 6 - 1 więcej
Piast Kolin - Remor Recz 5 - 1 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 2 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Pomorzanin Zamęcin 0 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Fala Międzyzdroje - Hetman Recz 1 - 6 więcej
Błękitni Stargard - Energetyk Junior Gryfino 4 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
15:00  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
Akademia MKP Szczecinek - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 0 - 13 więcej
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 3 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 4 - 1 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 1 - 3 więcej
Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 1 - 7 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 5 - 0 więcej
Płomień Jeżyczki - Victoria Słupsk 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 1 - 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Gryf Słupsk 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 26  -  19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin 24 - 24k więcej
GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg 29  -  31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Gniezno 30  -  25 więcej
Latocha Agropom Gniew - Tytani Wejherowo 33  -  35 więcej
AZS UMK Toruń - MOSiR Kętrzyn 39  -  32 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Dobry wystep Pihan-Kule »
4 » Daria Zawistowska odcho »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Mechanik Warnice poszuk »
1 » Nowy lider i wicelider
1 » Poważny uraz Rafała Gut »
mecze:
53 » Piast Chociwel-Dąb Dębn »
53 » Masovia Maszewo-Pomorza »
33 » Sokół Karlino-Morzycko  »
30 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
28 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
22 » Stal Szczecin-Iskra Gol »
18 » Sarmata Dobra-Korona St »
16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
16 » Olimp Gościno-Chemik Po »
15 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 425
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114887
• newsów: 71293
• użytkowników: 69768
• komentarzy: 1066642
• zdjęć: 764591
• relacji: 37679
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies