ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 marzec 2019
pokaż:
09 marzec
III Nadmorski Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Wójta Gminy Rewal więcej
Otwarte Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi na Basenie Szczecin 2019 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 - 86 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 91 - 56 więcej
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 81 - 74 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 86 - 82 więcej
WKK Wrocław - Polfarmex Kutno 85 - 88 więcej
STK Czarni Słupsk - FutureNet Śląsk Wrocław 80 - 71 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 104 - 91 więcej
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 79 - 86 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 89 - 61 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - MKK Gniezno 95 - 86 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 92 - 75 więcej
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 88 - 70 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Sowianka Sowno - Gardominka Mechowo więcej
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 - 6 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4 - 1 więcej
Elana Toruń - Resovia Rzeszów 0 - 1 więcej
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2 - 2 więcej
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 5 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 2 - 0 więcej
Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin 4 - 0 więcej
Górnik Konin - Świt Szczecin 2 - 1 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 3 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 1 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 5 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 4 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 - 2 więcej
Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 3 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Odra Chojna 1 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 1 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 4 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 0 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Jedność-Ikar Krosino 4 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 1 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Saturn Mielno 1 - 1 więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 0 : 1 więcej
Wieża Postomino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Mewa Resko 0 - 2 więcej
Polonia Płoty - Dąb Dębice 5 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 8 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 1 - 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 4 - 2 więcej
Orkan Suchań - Unia Dolice 0 - 2 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawno 4 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0 - 4 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 9 - 4 więcej
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała 3 - 3 więcej
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Energetyk Gryfino - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 5 więcej
Świt Szczecin - Gavia Choszczno 5 - 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Pogoń Szczecin - Gryf Słupsk 5 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 2 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 1 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 7 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 30 - 29 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 17 - 28 więcej
Arka Gdynia - Azoty Puławy 33 - 37 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 25 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 25 - 22 więcej
Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna 38 - 20 więcej
KPR Jelenia Góra - MKS Lublin 23 - 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - SMS Gdańsk 30 - 28 więcej
Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 25 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Gniezno 23 - 27 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 29 - 41 więcej
KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk 39 - 33 więcej
MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 26 - 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Mija kolejny tydzień pr »
3 » Cibicki zawodnikiem Pog »
3 » Pogoń testuje
3 » Pierwszy sparing biało- »
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » Plany Drawska
1 » Pogoń wygrywa w pierwsz »
1 » Błękitni szukają sparin »
1 » Czas start!
mecze:
17 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
2 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
1 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
1 » Arkonia Szczecin-FC Aqu »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Hertha Berlin-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 33
atabe20 barek
bodziu borrek
donatamacz... donos
dyroSwitu elym
esak fajes
fifek Fiolek3
fredo1 justa447
KlubPilkar... lidv
liga123 ligos
nalep pancerny09...
poryk profer
pusza raske
rogerk roly
ryko rylko
Sisi353 WaldemarMr...
waldesa ziper16
Zuzanna110...
gości: 16354
statystyki portalu
• drużyn: 2832
• imprez: 121804
• newsów: 72934
• użytkowników: 70783
• komentarzy: 1093642
• zdjęć: 790847
• relacji: 38434
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies