ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 marzec 2019
pokaż:
23 marzec
KSW 47 więcej
44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos - Sulimy w gimnastyce artystycznej więcej
III Turniej Piłki Siatkowej Memoriał im. Mirosława Budzyńskiego więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 79 - 55 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 92 - 82 więcej
Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno 73 - 71 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 88 - 84 więcej
Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz 89 - 84 więcej
WKK Wrocław - FutureNet Śląsk Wrocław 80 - 93 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 88 - 71 więcej
STK Czarni Słupsk - SKK Siedlce 91 - 84 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 84 - 99 więcej
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 104 - 76 więcej
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 94 - 72 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 1 - 1 więcej
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2 - 4 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3 - 0 więcej
Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 2 - 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 6 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1 - 1 więcej
Widzew Łódź - Elana Toruń 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 2 - 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Radunia Stężyca 2 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 1 - 1 więcej
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 4 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Sokół Karlino - Morzycko Moryń 8 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 5 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo 4 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 2 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 3 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskierka Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Sokół Pyrzyce 2 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 3 - 1 więcej
Piast Chociwel - Dąb Dębno 0 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Światowid 63 Łobez 3 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 1 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 2 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 więcej
Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje 4 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 4 - 1 więcej
Orkan Suchań - Świt Barnimie 3 - 0 więcej
Ina Ińsko - Czcibor Cedynia 0 - 0 więcej
Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo 0 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 2 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski 2 - 1 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 1 - 5 więcej
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
Victoria Sianów - Strong Zielenica 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 0 - 3 więcej
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 5 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 1 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe 0 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 4 więcej
WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Tanowia Tanowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa 0 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 3 - 3 więcej
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 1 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 2 - 6 więcej
UKS SMS Łódź - Polonia Poznań 8 - 0 więcej
Medyk Konin - Mitech Żywiec 2 - 0 więcej
AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 5 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice 10 - 4 więcej
Pogoń '04 Szczecin - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 - 2 więcej
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 4 - 6 więcej
Red Devils Chojnice - Piast Gliwice 3 - 4 więcej
AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 - 13 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 - 1 więcej
Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo 1 - 1 więcej
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
10:30  Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin więcej
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 4 - 2 więcej
19:30  FASE II Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 3 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Sława Sławno - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Spójnia Świdwin 6 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino 6 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 5 - 2 więcej
Korona Człopa - Wieża Postomino 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 4 - 2 więcej
Arka Gdynia - Błękitni Wronki 3 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 3 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 3 - 0 więcej
Arka Gdynia - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Arka Gdynia 41  -  29 więcej
Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 22k - 22 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sambor Tczew - Sokół Kościerzyna 21  -  28 więcej
MKS Mazur Sierpc - Jurand Ciechanów 36  -  30 więcej
Nielba Wągrowiec - SMS Gdańsk 31  -  27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Grudziądz - Jeziorak Iława 45  -  30 więcej
MKS Brodnica - SKPR USAR Kwidzyn 28  -  35 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk 32  -  28 więcej
KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz 30  -  25 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0 - 3 więcej
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Dobry wystep Pihan-Kule »
4 » Daria Zawistowska odcho »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Mechanik Warnice poszuk »
1 » Nowy lider i wicelider
1 » Poważny uraz Rafała Gut »
mecze:
53 » Piast Chociwel-Dąb Dębn »
53 » Masovia Maszewo-Pomorza »
33 » Sokół Karlino-Morzycko  »
30 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
28 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
22 » Stal Szczecin-Iskra Gol »
18 » Sarmata Dobra-Korona St »
16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
16 » Olimp Gościno-Chemik Po »
15 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 425
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114887
• newsów: 71293
• użytkowników: 69768
• komentarzy: 1066642
• zdjęć: 764591
• relacji: 37679
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies