ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2019
pokaż:
01 luty
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 85 - 93 więcej
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 96 - 80 więcej
piła nożna Sparingi
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 2 - 4 więcej
Stal Szczecin - Penkuner SV 4 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0 - 3 więcej
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3 - 1 więcej
02 luty
147 UltraBike - edycja zimowa więcej
Alavarium / Love Tiles vs SPR Pogoń Szczecin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
FutureNet Śląsk Wrocław - KS Księżak Syntex Łowicz 123 - 88 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 79 - 68 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polfarmex Kutno 82 - 63 więcej
SKK Siedlce - GKS Tychy 89 - 71 więcej
AZS AGH Kraków - Elektrobud-Investment Pruszków 64 - 75 więcej
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 84 - 78 więcej
Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz 103 - 89 więcej
STK Czarni Słupsk - Jamalex Polonia 1912 Leszno 88 - 67 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - King Wilki Morskie Szczecin 61 - 79 więcej
Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 75 - 85 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 97 - 85 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Ogniwo Polbit Szczecin 102 - 90 więcej
Politechnika Gdańska - Basket II Suchy Las 117 - 70 więcej
Decka Pelplin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 79 - 58 więcej
Sokół Międzychód - Arka II Gdynia 65 - 73 więcej
piła nożna Sparingi
Brøndby IF - Pogoń Szczecin 3 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 4 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Remor Recz 4 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 3 - 0 więcej
13:00  Iskierka Szczecin - Ilanka Rzepin więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 8 - 2 więcej
Błękitni Stargard - TSG Neustrelitz 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - MKS Kalisz 22 - 28 więcej
Azoty Puławy - Stal Mielec 35 - 20 więcej
Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 29 - 21 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gwardia Opole 23 - 25 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 22 - 26 więcej
Vive Kielce - Arka Gdynia 38 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 31 - 29 więcej
Energa AZS Koszalin - MKS Lublin 16 - 30 więcej
UKS PCM Kościerzyna - KPR Kobierzyce 28 - 33 więcej
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 24 - 32 więcej
Start Elbląg - KPR Jelenia Góra 35 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Jeziorak Iława - Latocha Agropom Gniew 626 - 526 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Szczypiorniak Gniezno 37 - 22 więcej
Tytani Wejherowo - MOSiR Kętrzyn 44 - 19 więcej
MKS Grudziądz - KPR Gryfino 25 - 19 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - #Volley Wrocław 3 - 1 więcej
Energa MKS Kalisz - Chemik Police 2 - 3 więcej
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Cerrad Czarni Radom 3 - 0 więcej
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
AZS Zielona Góra - Trójka Nakło 3 - 2 więcej
Stal Grudziądz - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 1 więcej
Orzeł Międzyrzecz - SMS Police 3 - 1 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Noteć Czarnków 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Pałac II Bydgoszcz - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
SKF KS Poznań - Truso Elbląg 3 - 1 więcej
UKS ZSMS Poznań - Gedania Gdańsk 3 - 1 więcej
UKŻPS Kościan - SMS Police 3 - 1 więcej
Spójnia Stargard - Orzeł Malbork 3 - 1 więcej
03 luty
1/4 finału Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 78 - 85 więcej
AZS Koszalin - GTK Gliwice 82 - 85 więcej
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 79 - 82 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
AZS UMK Toruń - Noteć Inowrocław 74 - 81 więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Płomień Myślino 8 - 2 więcej
11:00  Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo więcej
Biali Sądów - SCRS Barlinek 5 - 1 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 6 - 0 więcej
Sława Sławno - Bajgiel Będzino 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk 626 - 526 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - Stal Gorzów 22 - 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - AZS UMK Toruń 36 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Rodomka Radom 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 3 - 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
04 luty
piła nożna Sparingi
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 - 3 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - DPD Legionovia Legionowo 0 - 3 więcej
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0 - 3 więcej
05 luty
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Decka Pelplin - SMS Władysławowo 72 - 62 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Kielce - Zagłębie Lubin 31 - 21 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
06 luty
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 69 - 77 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska 71 - 110 więcej
piła nożna Sparingi
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 5 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Azoty Puławy 34 - 33 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 3 - 1 więcej
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
GKS Katowice - Onico Warszawa 1 - 3 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. E
Chemik Police - Fenerbahçe SK Stambuł 0 - 3 więcej
Dinamo Moskwa - C.S.M Bukareszt 3 - 1 więcej
07 luty
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Piast Chociwel 3 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 - 20 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - SMS II Gdańsk 37 - 32 więcej
siatkówka Plus Liga
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 - 1 więcej
08 luty
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Decka Pelplin - Domino Inowrocław 102 - 63 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 0 - 3 więcej
piła nożna Sparingi
15:00  Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 21 - 26 więcej
Stal Mielec - MKS Kalisz 19 - 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Jurand Ciechanów - Stal Gorzów 22 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła 3 - 0 więcej
09 luty
PAJO CUP 2019 więcej
XVII Memoriał im. Jerzego Machońskiego w Halowej Piłce Oldbojów - Drużyn 5-osobowych o Puchar Burmistrza Łobza więcej
VI Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polfarmex Kutno - Biofarm Basket Poznań 63 - 64 więcej
GKS Tychy - KS Księżak Syntex Łowicz 95 - 77 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 - 68 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - STK Czarni Słupsk 86 - 59 więcej
Jamalex Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce 81 - 86 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Spójnia Stargard - AZS Koszalin 76 - 73 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 76 - 82 więcej
Trefl Sopot - HydroTruck Radom 97 - 93 więcej
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice 96 - 80 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Noteć Inowrocław - Ogniwo Polbit Szczecin 121 - 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 2 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UG Gdańsk 4 - 3 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Red Devils Chojnice 6 - 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice 2 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
Olimp Gościno - Błękitni Trzygłów 11 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Unia Dolice 8 - 0 więcej
Korona Człopa - Drawa Drawno 5 - 1 więcej
Sokół Suliszewo - Spójnia Świdwin 3 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Warta Gorzów Wlkp. 0 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 4 - 4 więcej
Grot Gardno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Penkuner SV 2 - 1 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Sokół Wyczechy 5 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Warta Gorzów Wlkp. 0 - 1 więcej
Drawa Drawno - Korona Człopa 1 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 24 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Start Elbląg 20 - 24 więcej
KPR Jelenia Góra - Ruch Chorzów 30 - 22 więcej
KPR Kobierzyce - Energa AZS Koszalin 17 - 18 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - Warmia Olsztyn 26 - 31 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Sokół Kościerzyna 31 - 28 więcej
GKS Żukowo - Gwardia Koszalin 528 - 628 więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Mazur Sierpc 24 - 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KPR Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 31 - 16 więcej
MOSiR Kętrzyn - SKPR USAR Kwidzyn 32 - 37 więcej
Szczypiorniak Gniezno - MLKS Borowiak Czersk 35 - 22 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak Iława 27 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
10 luty
PAJO CUP 2019 więcej
VII Memoriał Michała Ślęzaka więcej
1/4 finału Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu - rewanże więcej
koszykówka I liga koszykarzy
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 70 - 67 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 80 - 72 więcej
Miasto Szkła Krosno - Asseco Arka Gdynia 72 - 96 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Korona Kielce 1 - 2 więcej
Wisła Płock - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - Pogoń '04 Szczecin 6 - 2 więcej
Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy 5 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
  Sokół Karlino - Iskra Białogard więcej
Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 2 - 1 więcej
Polonia Giżyn - GKS Golenice 6 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Kasztelania Santok 6 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 - 0 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 5 - 3 więcej
Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec 2 - 5 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 0 - 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - SALOS Szczecin 1 - 7 więcej
Orkan Suchań - Iskra Pomień 8 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Pomorzanin Nowogard 3 - 9 więcej
Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 10 - 4 więcej
Odra Chojna - Jeziorak Szczecin 0 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 27 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - UKS PCM Kościerzyna 39 - 15 więcej
MKS Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 35 - 19 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Latocha Agropom Gniew - MKS Grudziądz 23 - 31 więcej
AZS UMK Toruń - Tytani Wejherowo 21 - 42 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 3 - 1 więcej
#Volley Wrocław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2 - 3 więcej
11 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 5 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz 3 - 1 więcej
12 luty
II Mityng w skoku o tyczce więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket II Suchy Las - SMS Władysławowo 81 - 84 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Ehrle Dobra Szczecińska - Świt Szczecin 0 - 8 więcej
piła nożna Sparingi
18:00  Świt Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
Olimp Złocieniec - Pomorzanin Sławoborze 4 - 4 więcej
13 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno 102 - 80 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - FutureNet Śląsk Wrocław 75 - 72 więcej
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 76 - 90 więcej
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 95 - 88 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 94 - 84 więcej
STK Czarni Słupsk - WKK Wrocław 71 - 73 więcej
Biofarm Basket Poznań - Elektrobud-Investment Pruszków 45 - 79 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - SKK Siedlce 103 - 84 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Basket II Suchy Las 101 - 81 więcej
Trefl II Sopot - Sokół Międzychód 90 - 94 więcej
Arka II Gdynia - AZS UMK Toruń 84 - 60 więcej
piła nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - PGE Vive Kielce 23 - 40 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 więcej
14 luty
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Radowia Radowo Małe 7 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 29 - 17 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - MKS Będzin 3 - 0 więcej
15 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Lech Poznań 4 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
19:00  Grom Giżyno - Lubuszanin Drezdenko więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 27 - 26 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2 - 3 więcej
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 3 - 1 więcej
16 luty
V Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa koszalińska ziemska - podgrupa I więcej
VII Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa koszalińska ziemska podgrupa II więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków 79 - 61 więcej
Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik 82 - 76 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - STK Czarni Słupsk 92 - 71 więcej
Jamalex Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Syntex Łowicz 88 - 76 więcej
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 - 87 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Noteć Inowrocław 81 - 107 więcej
Ogniwo Polbit Szczecin - Arka II Gdynia 110 - 104 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS Władysławowo 98 - 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1 - 0 więcej
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 3 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 1 - 5 więcej
AZS UG Gdańsk - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 - 6 więcej
FC Toruń - Piast Gliwice 0 - 6 więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Zefir Wyszewo 6 - 0 więcej
Orzeł Pęzino - Piast Chociwel 1 - 6 więcej
Sparta Gryfice - Korona Stuchowo 4 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Flota Świnoujście 3 - 1 więcej
13:00  Sokół Suliszewo - Pomorzanin Sławoborze więcej
Błękitni Stargard - Mieszko Gniezno 2 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Korona Człopa 7 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 9 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Vielgovia Szczecin 10 - 0 więcej
Sława Sławno - Sparta Sycewice 1 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Jantar Siemyśl 4 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Energa Wybrzeże Gdańsk 626 - 526 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - MKS Lublin 24 - 34 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 27 - 36 więcej
Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin 17 - 19 więcej
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 28 - 27 więcej
Ruch Chorzów - SPR Pogoń Szczecin 25 - 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec 30 - 26 więcej
MKS Mazur Sierpc - GKS Żukowo 19 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Jeziorak Iława - Szczypiorniak Gniezno 18 - 24 więcej
MLKS Borowiak Czersk - MOSiR Kętrzyn 526 - 626 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - AZS UMK Toruń 40 - 21 więcej
MKS Brodnica - KPR Gryfino 31 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 0 - 3 więcej
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 3 - 0 więcej
17 luty
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
1/2 finału Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa koszalińska ziemska - podgrupa II więcej
Liga Żaków - Grupa kołobrzeska więcej
Babolat Cup więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - AZS AGH Kraków 73 - 85 więcej
FutureNet Śląsk Wrocław - Biofarm Basket Poznań 86 - 70 więcej
WKK Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 70 - 86 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 77 - 66 więcej
Politechnika Gdańska - Decka Pelplin 73 - 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Red Devils Chojnice - Gatta Zduńska Wola 5 - 0 więcej
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 2 - 4 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów 5 - 9 więcej
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Sokół Sokoliniec 5 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Skalin 7 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo 0 - 5 więcej
Orkan Suchań - LZS Bobrówko 8 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Odra Chojna 3 - 2 więcej
  Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino więcej
10:00  Orkan Suchań - LZS Bobrówko więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 29 - 26 więcej
Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów 26 - 24 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Arka Gdynia 36 - 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sambor Tczew - Meble Wójcik Elbląg 30 - 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - Latocha Agropom Gniew 26 - 34 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
#Volley Wrocław - DPD Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3 - 1 więcej
18 luty
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
MKK Gniezno - Basket II Suchy Las 72 - 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom 3 - 0 więcej
19 luty
Gala Plebiscytu Piłkarz Roku więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 523 - 623 więcej
Gwardia Opole - Azoty Puławy 26 - 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Jurand Ciechanów 36 - 17 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz 25 - 37 więcej
20 luty
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 80 - 75 więcej
SMS Władysławowo - Politechnika Gdańska 69 - 96 więcej
piła nożna Sparingi
19:00  Korona Stuchowo - Pomorzanin Nowogard więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 1 - 1 więcej
Chemik Police - Jeziorak Szczecin 6 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Energa Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 17 - 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sokół Kościerzyna - SMS Gdańsk 30 - 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - SMS II Gdańsk 33 - 27 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Chemik Bydgoszcz 3 - 1 więcej
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin 3 - 1 więcej
Onico Warszawa - PGE Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
Cuprum Lubin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3 - 1 więcej
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 2 - 3 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. E
C.S.M Bukareszt - Chemik Police 2 - 3 więcej
Fenerbahçe SK Stambuł - Dinamo Moskwa 2 - 3 więcej
21 luty
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin 3 - 0 więcej
Polonia Poznań - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 1 - 5 więcej
22 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 - 2 więcej
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:00  Arka Gdynia - MMTS Kwidzyn więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
17:30  E.Leclerc Radomka Radom - BKS Profi Credit Bielsko-Biała więcej
20:30  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #Volley Wrocław więcej
23 luty
I Otwarty Turniej Siatkonogi Par więcej
Liga Żaków - Grupa koszalińska ziemska podgrupa I więcej
Liga Żaków - Grupa koszalińska ziemska podgrupa II więcej
koszykówka I liga koszykarzy
18:00  WKK Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno więcej
17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKK Siedlce więcej
16:00  Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy więcej
17:30  Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
17:00  Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  STK Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno więcej
19:30  AZS AGH Kraków - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 2 - 0 więcej
20:30  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
17:15  AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec więcej
11:00  Czarni Sosnowiec - Medyk Konin więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Światowid 63 Łobez - Chemik Police 0 - 7 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
18:00  Gatta Zduńska Wola - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 więcej
19:00  Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice więcej
14:30  Korona Stuchowo - Mewa Resko więcej
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 1 - 2 więcej
Piast Chociwel - Orkan Suchań 4 - 2 więcej
13:00  Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów więcej
  Wenus Jędrzejewo - Korona Człopa więcej
15:00  Polonia Płoty - Jedność-Ikar Krosino więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
16:00  PGE Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
17:00  Energa Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz więcej
18:00  KS SPR Chrobry Głogów - Stal Mielec więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
18:00  Start Elbląg - Korona Handball Kielce więcej
  KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin więcej
17:00  KPR Kobierzyce - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
16:00  Warmia Olsztyn - Stal Gorzów więcej
18:30  Jurand Ciechanów - Sokół Kościerzyna więcej
  SMS Gdańsk - Sambor Tczew więcej
15:00  Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Koszalin więcej
19:30  GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Latocha Agropom Gniew - Szczypiorniak Olsztyn więcej
17:00  MKS Grudziądz - MKS Brodnica więcej
18:00  KPR Gryfino - Tytani Wejherowo więcej
16:00  SMS II Gdańsk - SKPR USAR Kwidzyn więcej
16:00  MOSiR Kętrzyn - Jeziorak Iława więcej
13:30  Szczypiorniak Gniezno - AZS UKW Bydgoszcz więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
18:00  DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła więcej
17:30  ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź więcej
18:00  Chemik Police - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski więcej
siatkówka Plus Liga
20:30  Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin więcej
14:45  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa więcej
24 luty
1/2 finału Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu - rewanże więcej
Biegowe Grand Prix Dębna więcej
Liga Żaków - Grupa białogardzka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
17:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - FutureNet Śląsk Wrocław więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
18:00  Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław więcej
16:00  MKK Gniezno - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
13:00  Trefl II Sopot - Ogniwo Polbit Szczecin więcej
13:00  Arka II Gdynia - Noteć Inowrocław więcej
17:00  Basket II Suchy Las - Sokół Międzychód więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
15:30  Miedź Legnica - Wisła Płock więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
13:00  GKS Katowice - AZS Wrocław więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
15:00  Błękit Pniewo - Vineta Wolin więcej
17:30  Iskra Banie - Flota Świnoujście więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
16:00  Piast Gliwice - Pogoń '04 Szczecin więcej
18:00  Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy więcej
piła nożna Sparingi
14:00  WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec więcej
19:00  Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Garbarnia Kępice więcej
15:00  Błękitni Stargard - Odra Chojna więcej
14:00  Gavia Choszczno - Orzeł Trzcinna więcej
16:00  Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
16:30  SPR Pogoń Szczecin - UKS PCM Kościerzyna więcej
16:00  Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
15:00  AZS UMK Toruń - MLKS Borowiak Czersk więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
17:00  Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz więcej
siatkówka Plus Liga
17:30  Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów więcej
14:45  PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie więcej
siatkówka III liga mężczyzn
18:00  Mieszko Połczyn Zdrój - OPP-Powiat Kołobrzeski II więcej
25 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
20:00  Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała więcej
siatkówka Plus Liga
17:30  Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel więcej
20:30  MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom więcej
26 luty
piła nożna Ekstraklasa fustalu
20:00  AZS UŚ Katowice - FC Toruń więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:00  Orlen Wisła Płock - Arka Gdynia więcej
20:00  MMTS Kwidzyn - PGE Vive Kielce więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. E
19:00  C.S.M Bukareszt - Fenerbahçe SK Stambuł więcej
17:00  Dinamo Moskwa - Chemik Police więcej
27 luty
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:30  Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze więcej
28 luty
piła nożna Sparingi
18:00  Sokół Suliszewo - KS Gwda Wielka więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » 'Statuetkę przekażę Tac »
3 » Mroczek: Będziemy infor »
3 » Orzeł poszukuje
2 » Jedność-Ikar szuka spar »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Sęp Brzesko poszukuje  »
2 » Komunikat organizacyjny »
2 » Sparingi drużyn okręgów »
2 » Nowi zawodnicy w Błękit »
2 » Mroczek: Czas zmian nad »
mecze:
25 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
20 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
4 » Astra Ustronie Morskie- »
4 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
3 » Światowid 63 Łobez-Chem »
3 » Gryf Dobrowo-Syrena-Gro »
3 » Gala Plebiscytu Piłkarz »
2 » Korona Człopa-Błonie Ba »
2 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
1 » Gryf Kamień Pomorski-In »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 475
statystyki portalu
• drużyn: 2762
• imprez: 113623
• newsów: 71087
• użytkowników: 69695
• komentarzy: 1064238
• zdjęć: 761745
• relacji: 37584
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies