ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 marzec 2019
pokaż:
16 marzec
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
VII Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 74 - 96 więcej
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 76 - 88 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 78 - 84 więcej
Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut 84 - 88 więcej
AZS AGH Kraków - Biofarm Basket Poznań 83 - 73 więcej
GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 102 - 103 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 - 86 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 75 - 90 więcej
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 76 - 72 więcej
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 97 - 73 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1 - 3 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 0 - 1 więcej
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 - 0 więcej
piła nożna II liga
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 1 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 1 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów 0 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Górnik Konin 0 - 3 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 2 - 2 więcej
Mieszko Gniezno - Lech II Poznań 1 - 0 więcej
KP Starogard Gdański - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Bydgoszcz 2 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 więcej
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 1 - 0 więcej
Ina Goleniów - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Jeziorak Szczecin - Biali Sądów 4 - 0 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 7 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 6 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskierka Szczecin 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Wicher Brojce - Polonia Płoty 2 - 2 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 4 - 0 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 2 - 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 3 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 1 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - KP Przecław 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 0 - 0 więcej
Drawa Drawno - Orkan Suchań 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Zalew Stepnica 0 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra 5 - 2 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Chemik II Police 4 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  GKS Bełchatów - Arka Gdynia więcej
Arka Gdynia - GKS Bełchatów 2 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Elana Toruń 5 - 0 więcej
Wisła Kraków - Motor Lublin 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław 5 - 0 więcej
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 2 - 3 więcej
Mitech Żywiec - Górnik Łęczna 1 - 6 więcej
Polonia Poznań - Olimpia Szczecin 0 - 4 więcej
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 5 - 2 więcej
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice 5 - 2 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Red Dragons Pniewy 4 - 2 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń 2 - 4 więcej
piła nożna II liga PLO
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Oldboje Wyszewo 5 - 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Mechanik Bobolice 2 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
10:30  Akademia Pogoń Szczecin - FASE II Szczecin więcej
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
11:00  Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Sparingi
Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka 4 - 4 więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Gryf Budowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 1 - 9 więcej
Saturn Mielno - Darłovia Darłowo 0 - 6 więcej
Błonie Barwice - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Korona Człopa 2 - 1 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Błękitni Wronki - Warta Poznań 2 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
PGE Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 43 - 20 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 24 - 40 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 30 - 37 więcej
NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów 29 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów 23 - 25 więcej
KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra 32 - 30 więcej
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 23 - 19 więcej
Korona Handball Kielce - Zagłębie Lubin 25 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - MKS Mazur Sierpc 32 - 28 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Nielba Wągrowiec 29 - 36 więcej
Sokół Kościerzyna - Stal Gorzów 622 - 522 więcej
Warmia Olsztyn - Sambor Tczew 30 - 23 więcej
Jurand Ciechanów - Gwardia Koszalin 26 - 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Gniezno - AZS UMK Toruń 37 - 26 więcej
MOSiR Kętrzyn - Latocha Agropom Gniew 33 - 30 więcej
MLKS Borowiak Czersk - MKS Grudziądz 27 - 42 więcej
Jeziorak Iława - KPR Gryfino 27 - 28 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 34 - 31 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - SMS II Gdańsk 30 - 35 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Enea PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 3 : 2 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 3
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
piłka nożna/kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Przygotowania Radewa
2 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Dąbrowski piłkarzem Pog »
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Powołania dla Olimpijek
mecze:
43 » Piast Karsko-Biali Sądó »
30 » Olimp Gościno-Orzeł Wał »
28 » Darłovia Darłowo-Błękit »
28 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
25 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
23 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
22 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
20 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
20 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
19 » Dąb Dębice-Orkan Dalewo
aktualnie na portalu
zalogowanych: 12
13 ALX
banito89 Bengoro
DAR88 Fazi877
Gooner8 hnk5
steffano steryd
targon1994 Wiktorka1
gości: 1020
statystyki portalu
• drużyn: 2804
• imprez: 118733
• newsów: 72206
• użytkowników: 70105
• komentarzy: 1080418
• zdjęć: 779444
• relacji: 38104
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies