ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 marzec 2019
pokaż:
17 marzec
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
III. Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR więcej
XXXIII Bieg Zaślubin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
FutureNet Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 101 - 92 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 74 - 78 więcej
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 126 - 122 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 83 - 78 więcej
Noteć Inowrocław - Basket II Suchy Las 82 - 69 więcej
Ogniwo Polbit Szczecin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 111 - 114 więcej
AZS UMK Toruń - Decka Pelplin 63 - 97 więcej
Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska 88 - 92 więcej
MKK Gniezno - SMS Władysławowo 71 - 54 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Miedź Legnica 2 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 3 - 2 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1 - 1 więcej
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3 - 2 więcej
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1 - 1 więcej
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin 4 - 0 więcej
Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 6 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Stal Szczecin 2 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek 2 - 1 więcej
Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 5 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Piast Karsko 3 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 - 3 więcej
Świt Barnimie - Ina Ińsko 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Strong Zielenica - Bajgiel Będzino 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Orzeł Prusinowo 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - WODR Barzkowice 3 - 0 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 0 więcej
Saturn Szadzko - Rolpol Chlebowo 1 - 1 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Pęzino 2 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 2 - 1 więcej
Unia Stargard - Orzeł Małkocin 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin 1 - 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 2 - 2 więcej
Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 5 więcej
Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 2 - 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 7 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 6 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 2 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 0 - 2 więcej
Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 7 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 1 - 3 więcej
Iskra Pomień - Remor Recz 2 - 2 więcej
Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 5 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
FCB Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 3 - 3 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice 9 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
15:00  SALOS Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 0 - 1 więcej
Stal Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 4 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 4 - 7 więcej
Płomień Jeżyczki - Hajka Zegrze Pomorskie 3 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice 1 - 6 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 0 - 3 więcej
Gryf Słupsk - Arka Gdynia 0 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Arka Gdynia - Stal Mielec 30  -  35 więcej
MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 25  -  23 więcej
Gwardia Opole - Energa Wybrzeże Gdańsk 32  -  29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1 - 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3 - 0 więcej
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Dobry wystep Pihan-Kule »
4 » Daria Zawistowska odcho »
1 » Poważny uraz Rafała Gut »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Mechanik Warnice poszuk »
1 » Nowy lider i wicelider
mecze:
53 » Piast Chociwel-Dąb Dębn »
53 » Masovia Maszewo-Pomorza »
33 » Sokół Karlino-Morzycko  »
30 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
28 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
22 » Stal Szczecin-Iskra Gol »
18 » Sarmata Dobra-Korona St »
16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
16 » Olimp Gościno-Chemik Po »
15 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 436
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114887
• newsów: 71293
• użytkowników: 69768
• komentarzy: 1066642
• zdjęć: 764591
• relacji: 37679
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies