ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 listopad 2019
dodaj sparing
pokaż:
17 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
17-11 15:00  PGE Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
17-11 17:30  Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
17-11 19:30  WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice więcej
koszykówka I liga koszykarzy
17-11 17:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań więcej
17-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna II liga
17-11 13:00  Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów więcej
17-11 13:05  Znicz Pruszków - GKS Katowice więcej
piła nożna III liga gr. 2
17-11 13:30  Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw więcej
17-11 13:30  Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17-11 12:00  Drawa Drawno - Energetyk Gryfino więcej
17-11 14:00  Iskra Banie - Odra Chojna więcej
17-11 14:00  Czcibor Cedynia - Biali Sądów więcej
17-11 14:00  Piast Karsko - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17-11 13:00  Strong Zielenica - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17-11 12:00  Orzeł Łubowo - Błonie Barwice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
17-11 12:00  Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec więcej
17-11 12:00  KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin więcej
17-11 12:00  AZS Wrocław - Rolnik Biedrzychowice więcej
17-11 13:00  UKS SMS Łódź - GKS Katowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
17-11 12:00  Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń więcej
17-11 14:00  Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
17-11 13:00  WODR Barzkowice - Orkan Dalewo więcej
17-11 13:00  Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
17-11 13:30  Unia Stargard - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - KP Przecław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
17-11 12:00  Wicher Steklno - Ogniwo Babinek więcej
17-11 13:00  Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo więcej
17-11 13:00  Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa więcej
17-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin więcej
17-11 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz więcej
17-11 14:00  Podlesie Sowno - Unia Swochowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17-11 13:00  Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno więcej
17-11 13:30  Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna więcej
17-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin więcej
17-11 14:00  GKS Golenice - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
17-11 13:00  Iskra Warszyn - Bryza Reńsko więcej
17-11 13:00  Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
17-11 14:00  Wicher Przelewice - Polonia Giżyn więcej
17-11 14:00  Zorza Tychowo - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
17-11 12:00  Wicher Mierzym - Derby Karścino więcej
17-11 12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Syrena-Grot Rymań więcej
17-11 12:00  Grot Gorawino - Jantar Siemyśl więcej
17-11 14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
17-11   Ina Nadarzyn - Sokół Granowo więcej
17-11 13:00  Iskra Pomień - Remor Recz więcej
17-11 13:00  Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec więcej
17-11 13:00  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik więcej
17-11 13:00  Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica więcej
17-11 13:00  Sokół Granowo - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
17-11 11:00  Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo więcej
17-11 12:00  Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica więcej
17-11 12:00  Pogoń Noskowo - KS Sieciemin więcej
17-11 12:00  KS Skibno - Arkadia Malechowo więcej
17-11 12:00  Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów więcej
17-11 12:00  Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
17-11 11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
17-11 13:00  Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo więcej
17-11 13:00  Legion Strączno - Wspólni Różewo więcej
17-11 13:00  Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo więcej
17-11 13:00  Grom Giżyno - Sokół Suliszewo więcej
17-11 13:00  Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
17-11 12:00  Cracovia Kraków - SMS Łódź więcej
17-11 12:00  Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze więcej
17-11 12:00  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna WLJ Starszych
17-11 11:00  Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin więcej
17-11 11:00  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
17-11 11:00  Stal Szczecin - Błękitni Stargard więcej
17-11 13:30  SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17-11 14:00  SCRS Barlinek - Ina Goleniów więcej
17-11 14:00  Mewa Resko - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17-11 11:00  Błękitni Stargard - Orzeł 2010 Wałcz więcej
17-11 13:00  Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
17-11 18:30  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
17-11 11:00  Sokół Pyrzyce - Sokół Karlino więcej
17-11 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
17-11 12:00  GOSRiT Luzino - KKP Chełmża więcej
17-11 16:00  Gwiazda Toruń - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
17-11 12:00  Polonia Środa Wlkp. - Stomilanki Olsztyn więcej
17-11 12:00  Unifreeze Górzno - MUKS Praga Warszawa więcej
17-11 13:00  AP Kotwica Kołobrzeg - KS Raszyn więcej
17-11 13:00  Piastovia Piastów - Medyk II Konin więcej
17-11 14:00  Akademia Piłkarska LG - UKS SMS Łódź II więcej
17-11 14:00  Polonia Poznań - Ząbkovia Ząbki więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
17-11 13:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów więcej
piłka ręczna II liga kobiet
17-11 13:00  MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin więcej
17-11 13:30  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Brodnica więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
17-11 17:30  Energa MKS Kalisz - DPD Legionovia Legionowo więcej
17-11 17:30  E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
1 » Gra IV liga
mecze:
67 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
52 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
36 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
26 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
24 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
24 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
23 » Piast Karsko-Dąb Dębno
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
21 » Biali Sądów-Stal Lipian »
21 » Iskierka Szczecin-Sokół »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
wampiro85
gości: 759
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72673
• użytkowników: 70436
• komentarzy: 1092436
• zdjęć: 788492
• relacji: 38324
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies