ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 listopad 2019
pokaż:
03 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 104 : 97 więcej
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 101 : 77 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 95 : 103 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 0 : 1 więcej
Lech II Poznań - Bytovia Bytów 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 : 5 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Biali Sądów 0 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Dąb Dębno 0 : 2 więcej
Piast Karsko - Unia Dolice 3 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 4 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 2 : 6 więcej
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 4 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Unia Stargard - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Wicher Steklno - Orzeł Grzędzice 1 : 5 więcej
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 1 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Ogniwo Babinek 2 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Małkocin 4 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 10 : 2 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Łabędź Widuchowa 1 : 8 więcej
Podlesie Sowno - Czarni Czarnówko 3 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 4 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - KLUKS Krzywin 7 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Iskra Lutówko - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Bryza Reńsko 2 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
Iskra Warszyn - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 : 10 więcej
Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 3 : 5 więcej
Piast Kolin - Błyskawica Kluki 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl 7 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 2 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Grot Bonin 2 : 2 więcej
Derby Karścino - Sokół Lulewice 6 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Błękitni Sarnik - Remor Recz 0 : 6 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 0 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 6 : 3 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Zjednoczeni Wapnica 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo 0 : 4 więcej
Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo 6 : 3 więcej
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 3 : 0 więcej
Pogoń Noskowo - Gryf Polanów 1 : 8 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 5 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski 3 : 4 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Drzewiarz Krosino 8 : 2 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 : 5 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 5 : 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Pogoń Wierzchowo 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 7 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo 6 : 0 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 2 : 7 więcej
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 1 : 5 więcej
Bytyń Nakielno - KP Drawsko Pomorskie 0 : 2 więcej
Grom Giżyno - Grom Szwecja 1 : 2 więcej
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 1 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Sparta Skalin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań 2 : 5 więcej
Unia II Dolice - Grom Płonno 5 : 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 2 : 1 więcej
Zorza II Dobrzany - Ogniwo Dzwonowo 3 : 4 więcej
Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo 0 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hetman Recz - Olimpia II Szczecin 0 : 5 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Ladies Football Academy Szczecin 1 : 7 więcej
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Cracovia Kraków - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
SCRS Barlinek - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
03-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin więcej
Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 : 4 więcej
03-11 17:00  Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 4 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 1 więcej
AP Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 4 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Spójnia Białe Błota - Pogoń Tczew 0 : 9 więcej
Górnicza Konin - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 : 3 więcej
GOSRiT Luzino - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Gwiazda Toruń 1 : 10 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 3 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 2 : 4 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin 37 : 23 więcej
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 27 : 31 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 21 : 24 więcej
Start Elbląg - Ruch Chorzów 27 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Mija kolejny tydzień pr »
3 » Pierwszy sparing biało- »
3 » Cibicki zawodnikiem Pog »
3 » Pogoń testuje
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » Plany Drawska
1 » Czas start!
1 » Czy piłkarski Kołobrzeg »
1 » Błękitni Trzygłów przed »
mecze:
17 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
2 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Hertha Berlin-Pogoń Szc »
1 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
1 » Arkonia Szczecin-FC Aqu »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 49
adeqqq adigrot1
anna100 aszef
bamboo1 benekk
butan dawidex
defifi19 Faktypofak...
Fansportu1 Fenix722
GlazTych Grazka65
JA112 jasiu69
Katyszko Kibic232
kikutt kolpak
Kuntakinte manus
marekos martynakur...
marunia maslo
masterp288... merry
michel mksmieszko
momox69 Moniaryba
morss OlaMichnic...
oliwia1 orkankiero
osadnikgol prezesklub...
propan puti7
Sandrap sebgardno
Smiley Sportowiec...
sprytny26 stanislawz
Sztama8 wioletakur...
wiolettap
gości: 17419
statystyki portalu
• drużyn: 2832
• imprez: 121805
• newsów: 72934
• użytkowników: 70784
• komentarzy: 1093642
• zdjęć: 790847
• relacji: 38434
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies