ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 listopad 2019
pokaż:
09 listopad
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów w kajakarstwie więcej
Kinder+Sport Festiwal Pływania więcej
koszykówka Energa Basket Liga
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 81 : 72 więcej
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 106 : 83 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 89 : 93 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 86 : 80 więcej
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 81 : 85 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 : 67 więcej
09-11 17:30  Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik więcej
STK Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 95 : 88 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 79 : 90 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5 : 1 więcej
Wisła Kraków - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - GKS Katowice 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 1 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 2 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 2 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 2 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 2 : 1 więcej
Sokół Karlino - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 6 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 1 : 0 więcej
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2 : 1 więcej
Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Chemik Police - Górnik Konin 3 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mewa Resko - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 4 więcej
Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard 0 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica 5 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Tanowia Tanowo 5 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 2 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 2 : 2 więcej
Unia Dolice - Drawa Drawno 1 : 2 więcej
Odra Chojna - Orkan Suchań 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 3 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wieża Postomino 1 : 8 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 2 : 2 więcej
Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 2 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 2 : 2 więcej
Sława Sławno - Strong Zielenica 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Orzeł Łubowo 3 : 0 więcej
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 4 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Dąb Dębice - Promień Mosty 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 3 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice 6 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 1 : 4 więcej
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno 9 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko 4 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Sęp Brzesko - Iskra Warszyn 10 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Koral Mostkowo 7 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 1 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
SP Wilcze Laski - Sokół Spore 4 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 6 : 2 więcej
Grom Szwecja - Gryf Budowo 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
09-11   Olimpia II Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
Ladies Football Academy Szczecin - Hetman Recz 7 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 3 : 2 więcej
Arka Gdynia - Cracovia Kraków 3 : 3 więcej
SMS Łódź - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 5 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Ina Goleniów - Stal Szczecin 4 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 2 : 1 więcej
09-11 13:00  Orzeł 2010 Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Jeziorak Szczecin - Sokół Pyrzyce 1 : 1 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Flota Świnoujście 3 : 4 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
UKS SMS Łódź II - KS Raszyn 5 : 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 5 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Sokół St. Dąbrowa 6 : 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica 11 : 0 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg 5 : 7 więcej
Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 6 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Błękitni Stargard 6 : 3 więcej
Victoria Sianów - Iskra Białogard 5 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Stal Mielec 27 : 23 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna 28k : 28 więcej
Gwardia Koszalin - Jurand Ciechanów 31 : 32 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Mazur Sierpc 21 : 26 więcej
09-11   Meble Wójcik Elbląg - GKS Żukowo więcej
Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk 22 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piłka Ręczna Koszalin - SPR JKS Jarosław 29 : 29k więcej
Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. 33 : 30 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
UKS Morski Sianów - Arka Gdynia 21 : 26 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - KU AZS Politechnika Koszalińska 30 : 29 więcej
MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin 30 : 34 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Enea PTPS Piła - Energa MKS Kalisz 1 : 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
mecze:
78 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
65 » Wicher Brojce-Pomorzani »
29 » Sokół Karlino-Flota Świ »
28 » Biali Sądów-Stal Lipian »
28 » Darłovia Darłowo-Orzeł  »
26 » Radew Białogórzyno-Wrzo »
21 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
21 » Remor Recz-Klon Krzęcin
21 » Sokół Sokoliniec-Iskra  »
20 » Radunia Stężyca-Gwardia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 685
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119983
• newsów: 72653
• użytkowników: 70425
• komentarzy: 1091868
• zdjęć: 788048
• relacji: 38315
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies