ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - grudzień 2019
dodaj sparing
pokaż:
01 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
01-12   Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
01-12   King Wilki Morskie Szczecin - HydroTruck Radom więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
01-12 12:30  Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok więcej
01-12 17:30  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
01-12 15:00  ŁKS Łódź - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
01-12 13:00  Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo więcej
01-12 13:05  Bytovia Bytów - GKS Katowice więcej
01-12 13:00  Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
01-12 11:00  Sokół Pyrzyce - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
03 grudzień
piła nożna Puchar Polski
03-12   Cracovia Kraków - Raków Częstochowa więcej
03-12   Stal Stalowa Wola - Lech Poznań więcej
03-12   GKS Tychy - ŁKS Łódź więcej
03-12   Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
03-12   Legia II Warszawa - Piast Gliwice więcej
03-12   Błękitni Stargard - Stal Mielec więcej
03-12   Górnik Łęczna - Legia Warszawa więcej
03-12   Miedź Legnica - Stomil Olsztyn więcej
04 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
04-12   Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
04-12   Grupa Azoty Tarnów - NMC Górnik Zabrze więcej
04-12   Sandra SPA Pogoń Szczecin - Gwardia Opole więcej
04-12   Stal Mielec - PGE Vive Kielce więcej
04-12   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz więcej
04-12   Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock więcej
04-12   KS SPR Chrobry Głogów - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
04-12   Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn więcej
05 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
05-12   Legia Warszawa - Trefl Sopot więcej
06 grudzień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
06-12 20:30  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
06-12 18:00  Korona Kielce - Arka Gdynia więcej
07 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
07-12   TBV Start Lublin - Anwil Włocławek więcej
07-12   BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław więcej
07-12   Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard więcej
07-12   HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia więcej
koszykówka I liga koszykarzy
07-12   Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy więcej
07-12   Biofarm Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
07-12   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław więcej
07-12   STK Czarni Słupsk - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
07-12   KS Księżak Syntex Łowicz - Miasto Szkła Krosno więcej
07-12   Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
07-12 15:00  Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
07-12 17:30  Lech Poznań - ŁKS Łódź więcej
07-12 20:00  Lechia Gdańsk - Wisła Płock więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
07-12   Zagłębie Lubin - Grupa Azoty Tarnów więcej
07-12   MMTS Kwidzyn - KS SPR Chrobry Głogów więcej
07-12   Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy więcej
07-12   Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
07-12   Energa MKS Kalisz - Stal Mielec więcej
07-12   PGE Vive Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
07-12   Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
07-12   Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna więcej
07-12   Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn więcej
07-12   Meble Wójcik Elbląg - Warmia Olsztyn więcej
07-12 16:00  SMS ZPRP Gdańsk - Jurand Ciechanów więcej
07-12   GKS Żukowo - MKS Mazur Sierpc więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
07-12   KPR Blejkan Gryfino - Sambor Tczew więcej
07-12   Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn więcej
07-12   AZS UMK Toruń - MKS Grudziądz więcej
07-12   AZS UKW Bydgoszcz - UKS Hagard Strzałkowo więcej
07-12   SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna II liga kobiet
07-12 13:00  UKS Morski Sianów - GUKS Drwęca Lubicz więcej
07-12   MKS Brodnica - Tytani Wejherowo więcej
07-12   MKS Słupia Słupsk - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
07-12   Arka Gdynia - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
07-12   Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo więcej
07-12   Volley Wrocław - Enea PTPS Piła więcej
07-12   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - E.Leclerc Radomka Radom więcej
07-12   Wisła Warszawa SA - Energa MKS Kalisz więcej
07-12   Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź więcej
07-12   Grupa Azoty Chemik Police - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
08 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
08-12   King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
08-12 12:30  Cracovia Kraków - Raków Częstochowa więcej
08-12 15:00  Pogoń Szczecin - Piast Gliwice więcej
08-12 17:30  Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
09 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
09-12   Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice więcej
10 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
10-12   PGE Spójnia Stargard - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
11 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
11-12   GTK Gliwice - Legia Warszawa więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
11-12   Grupa Azoty Tarnów - Gwardia Opole więcej
11-12   NMC Górnik Zabrze - PGE Vive Kielce więcej
11-12   Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz więcej
11-12   Stal Mielec - Orlen Wisła Płock więcej
11-12   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
11-12   Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn więcej
11-12   KS SPR Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
11-12   BKS Stal Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź więcej
11-12   ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police więcej
11-12   Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów więcej
11-12   E.Leclerc Radomka Radom - Wisła Warszawa SA więcej
11-12   Enea PTPS Piła - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
11-12   DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów więcej
13 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
13-12   Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin więcej
13-12   Polpharma Starogard Gd. - HydroTruck Radom więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
13-12 18:00  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
13-12 20:30  Wisła Kraków - Pogoń Szczecin więcej
14 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
14-12   Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
14-12   WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń więcej
koszykówka I liga koszykarzy
14-12   Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
14-12   Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
14-12   Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
14-12   WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań więcej
14-12   STK Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
14-12   Elektrobud-Investment Pruszków - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
14-12 20:00  Legia Warszawa - Wisła Płock więcej
14-12 15:00  Raków Częstochowa - Górnik Zabrze więcej
14-12 17:30  Śląsk Wrocław - Lech Poznań więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
14-12   KS SPR Chrobry Głogów - Grupa Azoty Tarnów więcej
14-12   Zagłębie Lubin - Azoty Puławy więcej
14-12   MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
14-12   Torus Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec więcej
14-12   Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
14-12   Energa MKS Kalisz - NMC Górnik Zabrze więcej
14-12   PGE Vive Kielce - Gwardia Opole więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
14-12   MKS Handball Czersk - AZS UMK Toruń więcej
14-12   MKS Grudziądz - KPR Blejkan Gryfino więcej
14-12   Sambor Tczew - AZS UKW Bydgoszcz więcej
14-12   UKS Hagard Strzałkowo - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
14-12   MKS Brodnica - Jeziorak Iława więcej
piłka ręczna II liga kobiet
14-12   GUKS Drwęca Lubicz - MKS Słupia Słupsk więcej
14-12   MKS Brodnica - UKS Morski Sianów więcej
14-12   MKS Kusy Szczecin - Tytani Wejherowo więcej
14-12   KU AZS Politechnika Koszalińska - Arka Gdynia więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
14-12   Grot Budowlani Łódź - Volley Wrocław więcej
14-12   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo więcej
14-12   Wisła Warszawa SA - Enea PTPS Piła więcej
14-12   Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom więcej
14-12   Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz więcej
14-12   BKS Stal Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź więcej
15 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
15-12   Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
15-12   TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15-12 17:30  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
15-12 15:00  Korona Kielce - Cracovia Kraków więcej
15-12 12:30  Piast Gliwice - ŁKS Łódź więcej
19 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
19-12   Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław więcej
19-12   Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Trefl Sopot więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
19-12 20:30  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
19-12 18:00  ŁKS Łódź - Wisła Kraków więcej
20 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
20-12   HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20-12 18:00  Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław więcej
20-12 20:30  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
20-12 18:00  Pogoń Szczecin - Korona Kielce więcej
21 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
21-12   Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice więcej
21-12   MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. więcej
21-12   King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
21-12 20:00  Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
21-12 15:00  Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa więcej
21-12 17:30  Wisła Płock - Piast Gliwice więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
21-12   Energa MKS Kalisz - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
21-12   DPD Legionovia Legionowo - Wisła Warszawa SA więcej
21-12   Volley Wrocław - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
22 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
22-12   BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek więcej
22-12   Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin więcej
26 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
26-12   Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia więcej
28 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
28-12   King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gd. więcej
28-12   Trefl Sopot - HydroTruck Radom więcej
28-12   WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
28-12 17:00  PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
28-12 18:00  TBV Start Lublin - Legia Warszawa więcej
29 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
29-12   BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń więcej
30 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
30-12   GTK Gliwice - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
mecze:
67 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
52 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
36 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
26 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
24 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
24 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
23 » Piast Karsko-Dąb Dębno
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
21 » Iskierka Szczecin-Sokół »
21 » Biali Sądów-Stal Lipian »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 629
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72673
• użytkowników: 70436
• komentarzy: 1092436
• zdjęć: 788492
• relacji: 38324
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies