ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 listopad 2019
pokaż:
10 listopad
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów w kajakarstwie więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 95 : 87 więcej
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 118 : 74 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
10-11 18:00  Timeout Polonia 1912 Leszno - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Korona Kielce 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 0 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 0 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 : 2 więcej
Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Iskra Golczewo - Stal Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 4 : 5 więcej
Biali Sądów - Stal Lipiany 6 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Piast Karsko 4 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 14 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 1 : 3 więcej
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 1 : 0 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Masovia Maszewo - Unia Stargard 1 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 5 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 2 : 4 więcej
Orkan Dalewo - Radowia Radowo Małe 3 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Świat Drzewa KP Przecław - Czarni 44 Szczecin 1 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 2 więcej
Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Podlesie Sowno 9 : 0 więcej
Unia Swochowo - Zjednoczeni Kobylanka 5 : 6 więcej
Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 1 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Grot Gardno 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
KLUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 2 : 7 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 2 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 4 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 0 : 6 więcej
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo 8 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 3 : 1 więcej
Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko 3 : 0 więcej
Piast Kolin - SCRS Barlinek 0 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym 0 : 10 więcej
Grot Bonin - Sokół Lulewice 3 : 3 więcej
Resko Karcino - Grot Gorawino 3 : 2 więcej
Derby Karścino - Gryf Dobrowo 5 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Fala ABFrost Gąski 5 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Remor Recz - Klon Krzęcin 2 : 4 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 1 : 0 więcej
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 7 : 1 więcej
Sokół Granowo - Świt Barnimie 4 : 2 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Pomorzanin Zamęcin 5 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Płomień Jeżyczki - Passat Bukowo Morskie 3 : 7 więcej
Arkadia Malechowo - Pogoń Noskowo 5 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 2 : 1 więcej
KS Sieciemin - Wieża II Postomino 3 : 0 więcej
Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice 0 : 0 więcej
Gryf Polanów - KS Skibno 3 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 1 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica 1 : 2 więcej
Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn 0 : 6 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Grom Giżyno 11 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 2 : 5 więcej
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 1 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Jeziorak II Szczecin - FASE Szczecin 9 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Klon Krzymów - Sokół II Pyrzyce 4 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Grom Płonno - Gwiazda Żalęcino 3 : 5 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 3 : 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Sława Choszczno 2 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Unia II Dolice 2 : 2 więcej
Orkan II Suchań - Zorza II Dobrzany 0 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
10-11   Sparta Gryfice - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
Hutnik Kraków - FCB Escola Varsovia 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - SCRS Barlinek 7 : 0 więcej
Mewa Resko - Akademia MKP Szczecinek 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 3 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - SALOS Szczecin 1 : 8 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Karlino - Energetyk Gryfino 3 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - AP Gryf Kamień Pomorski 3 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda Toruń - WAP Włocławek 1 : 2 więcej
Pogoń Tczew - GSS Grodzisk Wielkopolski 5 : 0 więcej
UKS Victoria S.P.2 Sianów - GOSRiT Luzino 4 : 3 więcej
KKP Chełmża - Górnicza Konin 2 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Azoty Puławy 32 : 25 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
10-11 16:00  Tytani Wejherowo - MKS Słupia Słupsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
mecze:
78 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
65 » Wicher Brojce-Pomorzani »
29 » Sokół Karlino-Flota Świ »
28 » Darłovia Darłowo-Orzeł  »
28 » Biali Sądów-Stal Lipian »
26 » Radew Białogórzyno-Wrzo »
21 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
21 » Remor Recz-Klon Krzęcin
21 » Sokół Sokoliniec-Iskra  »
20 » Dąb Dębice-Promień Most »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 620
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119983
• newsów: 72653
• użytkowników: 70425
• komentarzy: 1091868
• zdjęć: 788048
• relacji: 38315
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies