ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 listopad 2019
dodaj sparing
pokaż:
16 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 86 : 89 więcej
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 78 : 82 więcej
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 82 : 95 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Timeout Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław 83 : 92 więcej
Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 88 : 72 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 81 : 60 więcej
GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 84 : 91 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 3 : 2 więcej
Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 3 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Elana Toruń 1 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 0 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 1 : 3 więcej
16-11 13:00  Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 : 8 więcej
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 3 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 więcej
Górnik Konin - Sokół Kleczew 1 : 3 więcej
Świt Szczecin - Unia Janikowo 1 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Nielba Wągrowiec 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Wicher Brojce 3 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 : 4 więcej
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 2 : 4 więcej
Unia Dolice - Morzycko Moryń 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 0 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Redłovia Redło - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Korona Człopa 0 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 4 : 2 więcej
Ikar Krosino - Sad Chwiram 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych 3 : 1 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 10 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 4 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 2 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 4 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Masovia Maszewo 4 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 : 1 więcej
Promień Mosty - Sarmata Dobra 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska - Hanza Goleniów 4 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 1 : 4 więcej
Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 4 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Grot Gardno - Orzeł Grzędzice 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 5 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki 3 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Piast Kolin 1 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino 5 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno 2 : 8 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Bonin 1 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Klon Krzęcin - Korona Raduń 6 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 4 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Arka Gdynia 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Warta Poznań - Arka Gdynia 5 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin 3 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
16-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 9 więcej
16-11 14:00  Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - AP Gryf Kamień Pomorski 8 : 3 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice 1 : 7 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 4 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 2 : 5 więcej
Sokół St. Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 27 : 36 więcej
Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin 27 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk 25 : 30 więcej
GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec 35 : 32 więcej
MKS Mazur Sierpc - Meble Wójcik Elbląg 27 : 17 więcej
Jurand Ciechanów - Tytani Wejherowo 28 : 22 więcej
Warmia Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn 26 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 19 : 32 więcej
KPR Kobierzyce - Piłka Ręczna Koszalin 24 : 23 więcej
SPR JKS Jarosław - Ruch Chorzów 36 : 29 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
16-11   AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak Iława więcej
16-11   MKS Brodnica - AZS UMK Toruń więcej
16-11   Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn więcej
16-11   MKS Grudziądz - MKS Handball Czersk więcej
SMS ZPRP Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino 25 : 28 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
16-11 17:00  Arka Gdynia - GUKS Drwęca Lubicz więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Wisła Warszawa SA 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
1 » Gra IV liga
mecze:
67 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
52 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
36 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
26 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
24 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
24 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
23 » Piast Karsko-Dąb Dębno
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
21 » Biali Sądów-Stal Lipian »
21 » Iskierka Szczecin-Sokół »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
wampiro85
gości: 715
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72673
• użytkowników: 70436
• komentarzy: 1092436
• zdjęć: 788492
• relacji: 38324
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies