ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2019
pokaż:
02 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 85 : 80 więcej
Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 69 : 71 więcej
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 79 : 82 więcej
Trefl Sopot - GTK Gliwice 99 : 94 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Timeout Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 84 : 70 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 : 74 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 94 : 85 więcej
WKK Wrocław - GKS Tychy 92 : 61 więcej
STK Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 77 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Miasto Szkła Krosno 67 : 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 0 : 1 więcej
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo 5 : 0 więcej
Elana Toruń - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 0 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 3 więcej
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
Ina Goleniów - Sokół Karlino 8 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 2 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo 2 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 4 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 2 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Chemik Police 2 : 2 więcej
Górnik Konin - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 0 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 0 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo 4 : 2 więcej
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
Piast Chociwel - Polonia Płoty 0 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 3 : 1 więcej
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 1 : 3 więcej
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 4 : 0 więcej
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 4 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 4 : 3 więcej
Ikar Krosino - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 2 : 7 więcej
Głaz Tychowo - Korona Człopa 2 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 4 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 10 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 1 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 8 : 4 więcej
Czarni Marianowo - Masovia Maszewo 0 : 4 więcej
Ina Ińsko - Dąb Dębice 0 : 1 więcej
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Czarni 44 Szczecin - Hanza Goleniów 3 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 4 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 2 : 7 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 10 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Resko Karcino 4 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
FCB Escola Varsovia - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Prawobrzeże Szczecin - Victoria Sianów 9 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Energetyk Gryfino - Jeziorak Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 6 : 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 1 : 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 4 : 8 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 2 : 7 więcej
Błękitni Stargard - Darłovia Darłowo 9 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek 4 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty Tarnów 33 : 14 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz 20 : 27 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - NMC Górnik Zabrze 31 : 32 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec 29 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 22 : 27 więcej
GKS Żukowo - Tytani Wejherowo 29k : 29 więcej
MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin 34 : 31 więcej
Jurand Ciechanów - SKPR USAR Kwidzyn 25 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin 25 : 23 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź 2 : 3 więcej
03 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 101 : 77 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 95 : 103 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 104 : 97 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Lech II Poznań - Bytovia Bytów 3 : 0 więcej
Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - Biali Sądów 0 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Dąb Dębno 0 : 2 więcej
Piast Karsko - Unia Dolice 3 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 1 : 4 więcej
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 4 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 2 : 6 więcej
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 4 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 3 : 2 więcej
Unia Stargard - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Ogniwo Babinek 2 : 3 więcej
Wicher Steklno - Orzeł Grzędzice 1 : 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Małkocin 4 : 2 więcej
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 1 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 10 : 2 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Łabędź Widuchowa 1 : 8 więcej
Podlesie Sowno - Czarni Czarnówko 3 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - KLUKS Krzywin 7 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 1 : 3 więcej
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 4 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Piast Kolin - Błyskawica Kluki 2 : 4 więcej
Koral Mostkowo - Bryza Reńsko 2 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
Iskra Warszyn - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 : 10 więcej
Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 3 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Fala ABFrost Gąski - Grot Bonin 2 : 2 więcej
Derby Karścino - Sokół Lulewice 6 : 4 więcej
Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl 7 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Błękitni Sarnik - Remor Recz 0 : 6 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Zjednoczeni Wapnica 1 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 6 : 3 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 0 : 4 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo 6 : 3 więcej
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 3 : 0 więcej
Pogoń Noskowo - Gryf Polanów 1 : 8 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 5 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo 2 : 3 więcej
Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo 0 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 5 : 2 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Drzewiarz Krosino 8 : 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Pogoń Wierzchowo 2 : 1 więcej
Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski 3 : 4 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 7 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo 6 : 0 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 2 : 7 więcej
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 1 : 5 więcej
Bytyń Nakielno - KP Drawsko Pomorskie 0 : 2 więcej
Grom Giżyno - Grom Szwecja 1 : 2 więcej
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 1 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Sparta Skalin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Zorza II Dobrzany - Ogniwo Dzwonowo 3 : 4 więcej
Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań 2 : 5 więcej
Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo 0 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 2 : 1 więcej
Unia II Dolice - Grom Płonno 5 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hetman Recz - Olimpia II Szczecin 0 : 5 więcej
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Ladies Football Academy Szczecin 1 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Cracovia Kraków - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
SCRS Barlinek - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 2 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 4 : 0 więcej
03-11 17:00  Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 : 4 więcej
03-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 1 więcej
AP Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 4 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Górnicza Konin - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 : 3 więcej
Spójnia Białe Błota - Pogoń Tczew 0 : 9 więcej
GOSRiT Luzino - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Gwiazda Toruń 1 : 10 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 5 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 3 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 2 : 4 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 27 : 31 więcej
Azoty Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin 37 : 23 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 21 : 24 więcej
Start Elbląg - Ruch Chorzów 27 : 26 więcej
04 listopad
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3 : 1 więcej
05 listopad
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Leśnik Kliniska - Arkonia Szczecin 1 : 10 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Vineta Wolin - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
PGE Vive Kielce - Zagłębie Lubin 36 : 24 więcej
Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk 34 : 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Volley Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
06 listopad
koszykówka I liga koszykarzy
Miasto Szkła Krosno - Timeout Polonia 1912 Leszno 78 : 71 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków 75 : 77 więcej
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 : 87 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 89 : 103 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 93 więcej
WKK Wrocław - STK Czarni Słupsk 95 : 89 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - GKS Leśnik Manowo 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - Ina Goleniów 12 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
WAP Włocławek - UKS Victoria S.P.2 Sianów 5 : 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
SMS ZPRP Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg 29k : 29 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Ruch Chorzów - MKS Lublin 21 : 37 więcej
07 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 71 : 87 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
Jeziorak Iława - MKS Grudziądz 15 : 38 więcej
08 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 80 : 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (jesień)
Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań 1 : 5 więcej
SI Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 0 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - KS SPR Chrobry Głogów 27 : 23 więcej
Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn 27 : 23 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce 21 : 18 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
Wisła Warszawa SA - Developres SkyRes Rzeszów 0 : 3 więcej
09 listopad
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów w kajakarstwie więcej
Kinder+Sport Festiwal Pływania więcej
koszykówka Energa Basket Liga
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 81 : 72 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 89 : 93 więcej
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 106 : 83 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 86 : 80 więcej
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 81 : 85 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 : 67 więcej
STK Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 95 : 88 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 79 : 90 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5 : 1 więcej
Wisła Kraków - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - GKS Katowice 2 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 1 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 2 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 1 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 2 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 2 : 1 więcej
Sokół Karlino - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 3 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 6 : 1 więcej
Chemik Police - Górnik Konin 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 1 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2 : 1 więcej
Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica 5 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Tanowia Tanowo 5 : 2 więcej
Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard 0 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 więcej
Mewa Resko - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - Drawa Drawno 1 : 2 więcej
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 2 : 3 więcej
Odra Chojna - Orkan Suchań 2 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - Wieża Postomino 1 : 8 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 2 : 2 więcej
Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 2 : 1 więcej
Iskra Białogard - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 2 : 2 więcej
Sława Sławno - Strong Zielenica 4 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Mechanik Bobolice - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 3 : 0 więcej
Korona Człopa - Orzeł Łubowo 3 : 0 więcej
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 4 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Dąb Dębice - Promień Mosty 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 3 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice 6 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 1 : 4 więcej
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko 4 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno 9 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Sęp Brzesko - Iskra Warszyn 10 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Koral Mostkowo 7 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 1 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
SP Wilcze Laski - Sokół Spore 4 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Grom Szwecja - Gryf Budowo 2 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 6 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Olimpia II Szczecin - Fala Międzyzdroje 3 : 0 więcej
Ladies Football Academy Szczecin - Hetman Recz 7 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
SMS Łódź - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 3 : 2 więcej
Arka Gdynia - Cracovia Kraków 3 : 3 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 5 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (jesień)
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Ina Goleniów - Stal Szczecin 4 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 2 : 1 więcej
09-11 13:00  Orzeł 2010 Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Jeziorak Szczecin - Sokół Pyrzyce 1 : 1 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Flota Świnoujście 3 : 4 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
UKS SMS Łódź II - KS Raszyn 5 : 1 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 5 więcej
Ikar Krosino - Sokół St. Dąbrowa 6 : 1 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 1 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica 11 : 0 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Victoria Sianów - Iskra Białogard 5 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg 5 : 7 więcej
Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 6 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Błękitni Stargard 6 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Stal Mielec 27 : 23 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna 28k : 28 więcej
Gwardia Koszalin - Jurand Ciechanów 31 : 32 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Mazur Sierpc 21 : 26 więcej
Meble Wójcik Elbląg - GKS Żukowo 30 : 33 więcej
Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk 22 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. 33 : 30 więcej
Piłka Ręczna Koszalin - SPR JKS Jarosław 29 : 29k więcej
piłka ręczna II liga kobiet
GUKS Drwęca Lubicz - KU AZS Politechnika Koszalińska 30 : 29 więcej
UKS Morski Sianów - Arka Gdynia 21 : 26 więcej
MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin 30 : 34 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Enea PTPS Piła - Energa MKS Kalisz 1 : 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
10 listopad
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów w kajakarstwie więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 95 : 87 więcej
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 118 : 74 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Timeout Polonia 1912 Leszno - Weegree AZS Politechnika Opolska 94 : 82 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Korona Kielce 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 0 : 6 więcej
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin 2 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Iskra Golczewo - Stal Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Morzycko Moryń - Piast Karsko 4 : 1 więcej
Biali Sądów - Stal Lipiany 6 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 4 : 5 więcej
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 14 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 1 : 0 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów 2 : 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Orkan Dalewo - Radowia Radowo Małe 3 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Unia Stargard 1 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 5 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Świat Drzewa KP Przecław - Czarni 44 Szczecin 1 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 2 więcej
Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Łabędź Widuchowa - Podlesie Sowno 9 : 0 więcej
Unia Swochowo - Zjednoczeni Kobylanka 5 : 6 więcej
Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 1 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Grot Gardno 1 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 2 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 4 : 0 więcej
KLUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 2 : 7 więcej
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 0 : 6 więcej
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo 8 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 3 : 1 więcej
Piast Kolin - SCRS Barlinek 0 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Resko Karcino - Grot Gorawino 3 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym 0 : 10 więcej
Derby Karścino - Gryf Dobrowo 5 : 2 więcej
Grot Bonin - Sokół Lulewice 3 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Fala ABFrost Gąski 5 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Remor Recz - Klon Krzęcin 2 : 4 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 1 : 0 więcej
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 7 : 1 więcej
Sokół Granowo - Świt Barnimie 4 : 2 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Pomorzanin Zamęcin 5 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Płomień Jeżyczki - Passat Bukowo Morskie 3 : 7 więcej
Gryf Polanów - KS Skibno 3 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Pogoń Noskowo 5 : 2 więcej
Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice 0 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 2 : 1 więcej
KS Sieciemin - Wieża II Postomino 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 1 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica 1 : 2 więcej
Wicher Rąbino - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 : 3 więcej
Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn 0 : 6 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Grom Giżyno 11 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 1 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 2 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Jeziorak II Szczecin - FASE Szczecin 9 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Klon Krzymów - Sokół II Pyrzyce 4 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 3 : 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Sława Choszczno 2 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Unia II Dolice 2 : 2 więcej
Orkan II Suchań - Zorza II Dobrzany 0 : 1 więcej
Grom Płonno - Gwiazda Żalęcino 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
Hutnik Kraków - FCB Escola Varsovia 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Mewa Resko - Akademia MKP Szczecinek 3 : 2 więcej
Victoria Sianów - SALOS Szczecin 1 : 8 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 3 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - SCRS Barlinek 7 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Wybrzeże Rewalskie Rewal - AP Gryf Kamień Pomorski 3 : 2 więcej
Sokół Karlino - Energetyk Gryfino 3 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
UKS Victoria S.P.2 Sianów - GOSRiT Luzino 4 : 3 więcej
Gwiazda Toruń - WAP Włocławek 1 : 2 więcej
KKP Chełmża - Górnicza Konin 2 : 0 więcej
Pogoń Tczew - GSS Grodzisk Wielkopolski 5 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Azoty Puławy 32 : 25 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
Tytani Wejherowo - MKS Słupia Słupsk 27 : 23 więcej
11 listopad
Szczeciński Bieg Niepodległości dla dzieci więcej
Goleniowska Mila Niepodległości więcej
Bieg Niepodległości wzdłuż szczecińskich bulwarów więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 82 : 73 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Bałtyk SP 7 Koszalin - Jeziorak Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 5 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 2 więcej
12 listopad
piła nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 11 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - PGE Vive Kielce 27 : 34 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
13 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 81 : 97 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Chemik Police - Świt Szczecin 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 19 : 25 więcej
Azoty Puławy - Gwardia Opole 34 : 34k więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - NMC Górnik Zabrze 24 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Lublin - Start Elbląg 33 : 23 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - DPD Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
14 listopad
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (jesień)
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
FASE Szczecin - SALOS Szczecin 8 : 0 więcej
15 listopad
Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus podsumował sezon 2019 i przedstawił plany na rok 2020 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 85 : 87 więcej
piła nożna II liga
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (jesień)
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
Lech Poznań - SI Arka Gdynia 3 : 1 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
16 listopad
PSB Szczesny PLAS Połczyn-Zdrój: 1 kolejka więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 78 : 82 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 86 : 89 więcej
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 82 : 95 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Timeout Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław 83 : 92 więcej
Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 88 : 72 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 81 : 60 więcej
GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 84 : 91 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 3 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Elana Toruń 1 : 1 więcej
Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 3 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 1 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 : 8 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Nielba Wągrowiec 5 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 więcej
Górnik Konin - Sokół Kleczew 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 3 : 1 więcej
Świt Szczecin - Unia Janikowo 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
Stal Szczecin - Wicher Brojce 3 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 : 4 więcej
Unia Dolice - Morzycko Moryń 3 : 1 więcej
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 2 : 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 : 3 więcej
LZS Kowalewice - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 0 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Sad Chwiram 1 : 1 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Korona Człopa 0 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych 3 : 1 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 4 : 6 więcej
Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 10 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 4 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Masovia Maszewo 4 : 2 więcej
Promień Mosty - Sarmata Dobra 0 : 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska - Hanza Goleniów 4 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 1 : 4 więcej
Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 6 więcej
Arkonia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 : 3 więcej
Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 4 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Grot Gardno - Orzeł Grzędzice 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 5 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki 3 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Piast Kolin 1 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino 5 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno 2 : 8 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Bonin 1 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Klon Krzęcin - Korona Raduń 6 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 4 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Arka Gdynia 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (jesień)
Warta Poznań - Arka Gdynia 5 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin 3 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 9 więcej
16-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - AP Gryf Kamień Pomorski 8 : 3 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice 1 : 7 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 4 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 2 : 5 więcej
Sokół St. Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 27 : 36 więcej
Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin 27 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk 25 : 30 więcej
GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec 35 : 32 więcej
MKS Mazur Sierpc - Meble Wójcik Elbląg 27 : 17 więcej
Jurand Ciechanów - Tytani Wejherowo 28 : 22 więcej
Warmia Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn 26 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 19 : 32 więcej
KPR Kobierzyce - Piłka Ręczna Koszalin 24 : 23 więcej
SPR JKS Jarosław - Ruch Chorzów 36 : 29 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak Iława 31 : 24 więcej
SMS ZPRP Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino 25 : 28 więcej
MKS Brodnica - AZS UMK Toruń 43 : 36 więcej
Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn 29 : 27 więcej
MKS Grudziądz - MKS Handball Czersk 33 : 16 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
Arka Gdynia - GUKS Drwęca Lubicz 36 : 17 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Wisła Warszawa SA 3 : 1 więcej
17 listopad
PSB Szczesny PLAS Połczyn-Zdrój: 1 kolejka więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 81 : 66 więcej
PGE Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 80 : 66 więcej
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 81 : 84 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 89 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 88 : 77 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
Znicz Pruszków - GKS Katowice 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw 1 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Iskra Banie - Odra Chojna 2 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Biali Sądów 0 : 4 więcej
Piast Karsko - Dąb Dębno 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Strong Zielenica - Wiekowianka Wiekowo 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec 4 : 0 więcej
KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 3 : 4 więcej
AZS Wrocław - Rolnik Biedrzychowice 5 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 2 : 3 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica 0 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Unia Stargard - Płomień Lisowo 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Wicher Steklno - Ogniwo Babinek 2 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo 2 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin 3 : 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz 2 : 2 więcej
Podlesie Sowno - Unia Swochowo 2 : 4 więcej
Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 3 : 11 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin 3 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 4 : 4 więcej
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 2 : 4 więcej
Iskra Warszyn - Bryza Reńsko 0 : 5 więcej
Zorza Tychowo - Sęp Brzesko 1 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice 3 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Derby Karścino 5 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań 5 : 4 więcej
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Iskra Pomień - Remor Recz 2 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 2 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 2 : 5 więcej
Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica 3 : 4 więcej
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 1 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica 0 : 4 więcej
Pogoń Noskowo - KS Sieciemin 1 : 6 więcej
KS Skibno - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów 1 : 5 więcej
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 2 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 11 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe 6 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo 3 : 0 więcej
Legion Strączno - Wspólni Różewo 4 : 5 więcej
Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo 0 : 1 więcej
Grom Giżyno - Sokół Suliszewo 3 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja 0 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Hetman Recz 0 : 10 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Cracovia Kraków - SMS Łódź 3 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Chemik Police 5 : 4 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 9 więcej
SCRS Barlinek - Ina Goleniów 14 : 0 więcej
SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 9 : 0 więcej
Mewa Resko - Bałtyk Koszalin 1 : 6 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 3 : 0 więcej
Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Orzeł 2010 Wałcz 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Bałtyk SP 7 Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
GOSRiT Luzino - KKP Chełmża 3 : 2 więcej
Gwiazda Toruń - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 4 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Polonia Środa Wlkp. - Stomilanki Olsztyn 2 : 3 więcej
Unifreeze Górzno - MUKS Praga Warszawa 0 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - KS Raszyn 0 : 2 więcej
Piastovia Piastów - Medyk II Konin 3 : 2 więcej
Akademia Piłkarska LG - UKS SMS Łódź II 3 : 0 więcej
Polonia Poznań - Ząbkovia Ząbki 1 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów 25 : 22 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 14 : 26 więcej
KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Brodnica 32 : 30 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
Energa MKS Kalisz - DPD Legionovia Legionowo 3 : 1 więcej
18 listopad
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła 0 : 3 więcej
19 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 108 : 85 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 28 : 22 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
20 listopad
koszykówka I liga koszykarzy
Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 83 : 76 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Mewa Resko 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Stal Mielec 30 : 22 więcej
Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 : 26 więcej
PGE Vive Kielce - Azoty Puławy 34 : 31 więcej
21 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - GTK Gliwice 78 : 72 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów 31 : 26 więcej
22 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 73 : 82 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Wisła Płock 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
AP Gryf Kamień Pomorski - Sokół Pyrzyce 3 : 7 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
23 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 89 : 71 więcej
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 77 : 81 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 72 : 81 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 87 : 80 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 82 : 79 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Timeout Polonia 1912 Leszno 87 : 89 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy 83 : 89 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 111 : 109 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
GKS Katowice - Gryf Wejherowo 4 : 0 więcej
Elana Toruń - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Lech II Poznań - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa 0 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz 2 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 0 : 5 więcej
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 7 : 0 więcej
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 1 : 0 więcej
Vineta Wolin - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Prawobrzeże Świnoujście 4 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 4 : 0 więcej
Wicher Brojce - Tanowia Tanowo 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 3 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Morzycko Moryń - Drawa Drawno 2 : 6 więcej
Dąb Dębno - Unia Dolice 2 : 0 więcej
Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 6 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 2 : 0 więcej
Odra Chojna - Stal Lipiany 2 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 4 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino 1 : 6 więcej
Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
Iskra Białogard - Płomień Myślino 0 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 7 : 0 więcej
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 3 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Sad Chwiram - Redłovia Redło 2 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 7 więcej
Korona Człopa - Mechanik Turowo 2 : 2 więcej
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 3 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 1 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
FCB Escola Varsovia - SMS Łódź 2 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 : 2 więcej
Legia Warszawa - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 14 : 0 więcej
Victoria Sianów - Mewa Resko 4 : 5 więcej
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 4 : 1 więcej
Ina Goleniów - Prawobrzeże Szczecin 0 : 7 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Błękitni Stargard 12 : 1 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Sokół St. Dąbrowa - Mechanik Bobolice 1 : 2 więcej
Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin 2 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
AP Kotwica Kołobrzeg - Tarnovia Tarnów 3 : 5 więcej
Ząbkovia Ząbki - Olimpia Szczecin 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin 22 : 28 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 26 : 22 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna 26 : 24 więcej
Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 26 : 24 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Jurand Ciechanów 34 : 28 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo 22 : 23 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
KPR Blejkan Gryfino - MKS Brodnica 21 : 25 więcej
Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk 28 : 28k więcej
piłka ręczna II liga kobiet
Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów 20 : 27 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 1 więcej
24 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 96 : 85 więcej
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 96 : 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 80 : 82 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Widzew Łódź - Bytovia Bytów 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Nielba Wągrowiec 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Czarnówko - Wicher Steklno 1 : 10 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze - Korona Kielce 2 : 0 więcej
Lech Poznań - Gwarek Zabrze 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - SCRS Barlinek 6 : 0 więcej
Chemik Police - Stal Szczecin 12 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Energetyk Gryfino 7 : 1 więcej
Sokół Karlino - Flota Świnoujście 1 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Bałtyk SP 7 Koszalin 0 : 8 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
KP Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin 0 : 4 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Nielba Wągrowiec - MKS Mazur Sierpc 26 : 23 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP Kwidzyn 26 : 26k więcej
AZS UMK Toruń - UKS Hagard Strzałkowo 33 : 22 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz 25 : 33 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3 : 1 więcej
Wisła Warszawa SA - BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
25 listopad
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Volley Wrocław - Energa MKS Kalisz 3 : 2 więcej
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
26 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 98 : 92 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - PGE Vive Kielce 35 : 42 więcej
27 listopad
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk 24 : 19 więcej
28 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 87 : 65 więcej
29 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz 80 : 97 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
Wisła Płock - Lech Poznań 0 : 2 więcej
30 listopad
Liga Bałtycka Skrzatów więcej
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 71 : 69 więcej
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 63 : 80 więcej
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 64 : 85 więcej
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 112 : 88 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Miasto Szkła Krosno - Biofarm Basket Poznań 80 : 71 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89 : 65 więcej
Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz 110 : 83 więcej
GKS Tychy - Timeout Polonia 1912 Leszno 92 : 82 więcej
STK Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków 84 : 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Korona Kielce 4 : 0 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 2 : 3 więcej
Skra Częstochowa - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice 2 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Widzew Łódź 1 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 14 : 2 więcej
SCRS Barlinek - Hutnik Szczecin 2 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Odra Chojna - Błękitni II Stargard 1 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Polonia Płoty 2 : 0 więcej
Korona Raduń - Ina Goleniów 2 : 5 więcej
Stal Lipiany - Iskierka Szczecin 1 : 9 więcej
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 1 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Flota Świnoujście 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Sokół Pyrzyce 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin 2 : 5 więcej
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Chemik Police 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Spójnia Świdwin - GKS Leśnik Manowo 2 : 2 więcej
Gryf Polanów - Rasel Dygowo 0 : 3 więcej
Fala ABFrost Gąski - Sława Sławno 1 : 8 więcej
Vimobilia Będzino - Olimp Gościno 3 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - MKP Szczecinek 3 : 5 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 0 : 6 więcej
Zefir Wyszewo - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Ikar Krosino - Sokół Karlino 0 : 3 więcej
Redłovia Redło - Darłovia Darłowo 0 : 7 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Korona Człopa - Mechanik Bobolice 0 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Wieża Postomino 1 : 6 więcej
Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 4 : 0 więcej
Saturn Mielno - Zawisza Grzmiąca 3 : 5 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Tarnów 33 : 29 więcej
Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz 37 : 27 więcej
Stal Mielec - Gwardia Opole 34 : 26 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - NMC Górnik Zabrze 26 : 31 więcej
Orlen Wisła Płock - KS SPR Chrobry Głogów 42 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
MKS Mazur Sierpc - SMS ZPRP Gdańsk 29 : 24 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Gwardia Koszalin 26 : 25 więcej
Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo 28 : 24 więcej
Tytani Wejherowo - Warmia Olsztyn 22 : 27 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
UKS Hagard Strzałkowo - KPR Blejkan Gryfino 24 : 34 więcej
MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz 40 : 28 więcej
Sambor Tczew - AZS UMK Toruń 37 : 30 więcej
MKS Handball Czersk - Szczypiorniak Olsztyn 22 : 31 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk 43 : 22 więcej
MKS Kusy Szczecin - KU AZS Politechnika Koszalińska 33 : 27 więcej
MKS Brodnica - Arka Gdynia 23 : 29 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - Tytani Wejherowo 31 : 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 0 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
Enea PTPS Piła - DPD Legionovia Legionowo 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Dziś mija 14 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 14 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 125 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 74 tysięcy newsów i ponad 800 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 74 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

Aby dalej istnieć potrzebujemy teraz Waszego wsparcia. Zbieramy środki na utrzymanie serwera. Zapraszamy Was do wsparcia nas: https://zrzutka.pl/z/ligowiec


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Futsal: 1
 
top komentarze
newsy:
mecze:
65 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
44 » Vineta Wolin-Polonia Pł »
23 » Rasel Dygowo-MKP Szczec »
22 » Wiarus Żółtnica-Zawisza »
20 » LZS Kowalewice-Victoria »
19 » Orzeł Wałcz-Sparta Węgo »
19 » Kłos Pełczyce-CRS Pogoń »
18 » Orkan Suchań-Dąb Dębno
18 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
17 » Hajka Zegrze Pomorskie- »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 50
1001 1972
90przemek Adrian007
arturr banito89
BigFanPogo... blazej1018
bodziu Colocolo
dygowo2000 ElProfesor...
erni Fazi877
gajowy1984 jakubek14
jaro06 jurgol
KamilGrot Kapek95
kempes7 kibic465
KibicKonkr... Koka
kokej korzooonek
kspogon LigowyHejt...
LOLOpilkar... lumbago88
Marecki15 Martens
Mati57 Mirasek123
mrowa99 raztakrazt...
Roman1953 saszalegia...
Senior11 Spartans
t0825 tomdar
tomek53 VinetaWoli...
Waasik wichermier...
wiekowiank... Winko13
Wredniacze... Zielony241...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125157
• newsów: 74049
• użytkowników: 74995
• komentarzy: 1108685
• zdjęć: 804371
• relacji: 38857
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies