ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 31 sierpień 2019
pokaż:
31 sierpień
Puchar Świata FIA w rajdach terenowych ORLEN Baja Poland 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - ŁKS Łódź 2 : 1 więcej
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 4 : 2 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 0 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 1 : 3 więcej
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 1 : 1 więcej
GKS Katowice - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 2 : 3 więcej
Widzew Łódź - Stal Rzeszów 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 4 : 3 więcej
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Olimp Gościno 9 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 2 więcej
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Chemik Police - Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4 : 3 więcej
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Sparta Gryfice 2 : 2 więcej
Piast Chociwel - Wicher Brojce 4 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 1 więcej
Mewa Resko - Zorza Dobrzany 2 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 : 2 więcej
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 : 4 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Victoria Sianów - Wieża Postomino 0 : 6 więcej
Zefir Wyszewo - Strong Zielenica 0 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 0 więcej
Płomień Myślino - Sława Sławno 0 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 3 : 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 2 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 3 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 5 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino 1 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 3 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń 3 : 4 więcej
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Prawobrzeże II Świnoujście 6 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Promień Mosty - Płomień Lisowo 6 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 : 2 więcej
Dąb Dębice - Sarmata Dobra 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska - Chemik II Police 6 : 2 więcej
Aquila Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Ogniwo Babinek - Znicz Niedźwiedź 5 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
GKS Golenice - KLUKS Krzywin 1 : 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 4 : 2 więcej
Grom Szwecja - KP Drawsko Pomorskie 0 : 3 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Polonia Gryfino - Iskra II Banie 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3 : 1 więcej
Lech Poznań - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - SMS Łódź 5 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Warta Poznań - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz 6 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - SI Arka Gdynia 4 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Victoria Sianów - Ina Goleniów 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 0 : 10 więcej
Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 9 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Mechanik Bobolice - Pamet Świdwin 10 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół St. Dąbrowa 10 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 6 : 4 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 0 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 0 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni Stargard 5 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - STLA Kacper-Sport Szczecinek 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Zryw Kretomino 3 : 3 więcej
Iskra Białogard - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - SPR PWSZ Tarnów 23 : 22 więcej
Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin 33 : 24 więcej
PGE Vive Kielce - Stal Mielec 33 : 20 więcej
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 25 : 17 więcej
MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 28 : 23 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
1 » Nabór na sędziów piłki  »
mecze:
71 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
52 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
46 » Piast Karsko-Dąb Dębno
25 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
23 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
22 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
19 » Czcibor Cedynia-Biali S »
19 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 755
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119973
• newsów: 72684
• użytkowników: 70447
• komentarzy: 1092761
• zdjęć: 788868
• relacji: 38329
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies