ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 sierpień 2019
pokaż:
18 sierpień
Zachodnia Liga MTB: Bogdaniec więcej
25. Memoriał im. Mirosława Wiącka więcej
Ekstremalny Dzikobieg - Police więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Wisła Płock 1 : 0 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 5 : 0 więcej
Vineta Wolin - Iskierka Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 0 : 1 więcej
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec 1 : 1 więcej
Chemik Police - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Unia Janikowo - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 6 : 5 więcej
Piast Karsko - Biali Sądów 0 : 9 więcej
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 0 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
KKP Bydgoszcz - Medyk Konin 0 : 4 więcej
AZS Wrocław - AZS UJ Kraków 0 : 3 więcej
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 7 : 3 więcej
Rolnik Biedrzychowice - UKS SMS Łódź 1 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze - Wisła Kraków 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 6 : 6 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 9 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Victoria Sianów 8 : 1 więcej
SCRS Barlinek - Chemik Police 1 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Jeziorak II Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 13 więcej
Orzeł Małkocin - Mechanik Warnice 4 : 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 1 : 1 więcej
Klon Krzymów - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 7 więcej
Tywa Swobnica - Sęp Brzesko 0 : 11 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Pęzino 4 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 1 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 4 : 2 więcej
Pionier Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 5 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki 1 : 1 więcej
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 1 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 : 4 więcej
GKS Golenice - SCRS Barlinek 2 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 3 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 1 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Koral Mostkowo 7 : 0 więcej
Lotnik Czarne - Sowianka Sowno 1 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 1 : 9 więcej
Gardominka Mechowo - Sarmata Dobra 0 : 14 więcej
Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo 1 : 9 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Bizon Cerkwica 2 : 8 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Polonia Giżyn 2 : 3 więcej
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 0 : 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Korona Raduń 2 : 4 więcej
Jantar II Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 1 więcej
Sparta II Gryfice - Pomorzanin Przybiernów 1 : 9 więcej
Rolpol Chlebowo - Remor Recz 1 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Ińsko 0 : 3 więcej
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 0 : 7 więcej
Masovia Maszewo - Podlesie Sowno 14 : 1 więcej
Sparta Skalin - Zootechnik Kołbacz 4 : 4 więcej
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 3 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 3 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 5 : 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 4 : 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe 3 : 2 więcej
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 1 : 3 więcej
Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec 2 : 4 więcej
Darpol Barzowice - KS Skibno 2 : 4 więcej
Derby Karścino - Jantar Siemyśl 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Santos Kłębowiec 7 : 0 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino 0 : 3 więcej
Grom Świelino - Gryf Polanów 1 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Wrzos Wrzosowo 3 : 0 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno 0 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Fala ABFrost Gąski 2 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki 10 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 3 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 3 : 7 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Stomilanki Olsztyn - Piastovia Piastów 6 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia Piłkarska LG 1 : 3 więcej
Ząbkovia Ząbki - Unifreeze Górzno 1 : 1 więcej
Medyk II Konin - KS Raszyn 1 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Zebranie organizacyjne  »
4 » Dąbrowski piłkarzem Pog »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Ina ze sponsorem tytula »
1 » Powołania dla Olimpijek
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Przygotowania Radewa
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
mecze:
62 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
36 » Biali Sądów-Unia Dolice
34 » Olimp Gościno-Orzeł Wał »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
31 » Darłovia Darłowo-Błękit »
24 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
24 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
22 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
21 » Dąb Dębice-Orkan Dalewo
21 » Radew Białogórzyno-Sokó »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
fanatyczny gazela67
koksman KpDrawsko
nocnik PanExpert
TUPACK
gości: 869
statystyki portalu
• drużyn: 2805
• imprez: 118741
• newsów: 72213
• użytkowników: 70118
• komentarzy: 1080746
• zdjęć: 779786
• relacji: 38108
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies