ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2019
dodaj sparing
pokaż:
02 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Arka Gdynia - Korona Kielce więcej
20:30  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok więcej
03 sierpień
Runmageddon Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Piast Gliwice - Pogoń Szczecin więcej
17:30  Raków Częstochowa - Cracovia Kraków więcej
20:00  ŁKS Łódź - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
  Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów więcej
  Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola więcej
  Gryf Wejherowo - GKS Katowice więcej
  Bytovia Bytów - Widzew Łódź więcej
  Błękitni Stargard - Elana Toruń więcej
  Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice więcej
  Górnik Łęczna - Lech II Poznań więcej
  Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków więcej
  Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia więcej
  Chemik Police - Świt Szczecin więcej
  Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin więcej
  Radunia Stężyca - Górnik Konin więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno więcej
  Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
  Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański więcej
  Grom Nowy Staw - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin więcej
  GKS Katowice - Czarni Sosnowiec więcej
  Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin więcej
  Rolnik Biedrzychowice - AZS UJ Kraków więcej
  KKP Bydgoszcz - AZS Wrocław więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Banie więcej
04 sierpień
Runmageddon Szczecin więcej
Powiatowy Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Starosty, Burmistrza i Dyrektora Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
15:00  Wisła Płock - Lechia Gdańsk więcej
05 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Wisła Kraków - Górnik Zabrze więcej
07 sierpień
piła nożna Puchar Polski
  Skra Częstochowa - Ruch Chorzów więcej
  Błękitni Stargard - Rozwój Katowice więcej
  Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik więcej
  Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg więcej
09 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Górnik Zabrze - Raków Częstochowa więcej
20:30  Lech Poznań - Śląsk Wrocław więcej
10 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Wisła Kraków więcej
20:00  ŁKS Łódź - Piast Gliwice więcej
piła nożna II liga
  Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce więcej
  Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów więcej
  Lech II Poznań - Skra Częstochowa więcej
  Górnik Polkowice - Górnik Łęczna więcej
  Elana Toruń - Olimpia Elbląg więcej
  Widzew Łódź - Błękitni Stargard więcej
  GKS Katowice - Bytovia Bytów więcej
  Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo więcej
  Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz więcej
  Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Flota Świnoujście - Vineta Wolin więcej
  Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
  Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino więcej
  Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo więcej
  GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg więcej
  KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw więcej
  Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec więcej
  Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin więcej
  Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca więcej
  Świt Szczecin - Sokół Kleczew więcej
  Unia Janikowo - Chemik Police więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Olimpia Szczecin - AZS Wrocław więcej
  AZS UJ Kraków - KKP Bydgoszcz więcej
  Medyk Konin - Rolnik Biedrzychowice więcej
  UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - GKS Katowice więcej
11 sierpień
Zachodnia Liga MTB: Bledzew więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Cracovia Kraków - Korona Kielce więcej
17:30  Wisła Płock - Legia Warszawa więcej
piła nożna Sparingi
  Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo więcej
12 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok więcej
15 sierpień
2. Memoriał Wiesława Maniaka więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Chemik Police - Bałtyk Gdynia więcej
  Sokół Kleczew - Unia Janikowo więcej
  Radunia Stężyca - Świt Szczecin więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin więcej
  Pogoń II Szczecin - Górnik Konin więcej
  Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno więcej
  Grom Nowy Staw - Gwardia Koszalin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański więcej
  Jarota Jarocin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
piła nożna Sparingi
  Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo więcej
17 sierpień
21. Memoriał Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego więcej
XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
  Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze więcej
  Korona Kielce - Pogoń Szczecin więcej
  Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
  Piast Gliwice - Wisła Płock więcej
  Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk więcej
  Wisła Kraków - ŁKS Łódź więcej
  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
  Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków więcej
  Gryf Wejherowo - Resovia Rzeszów więcej
  Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola więcej
  Błękitni Stargard - GKS Katowice więcej
  Olimpia Elbląg - Widzew Łódź więcej
  Górnik Łęczna - Elana Toruń więcej
  Skra Częstochowa - Górnik Polkowice więcej
  Stal Rzeszów - Lech II Poznań więcej
  Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek więcej
  Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo więcej
  Sokół Karlino - Darłovia Darłowo więcej
  Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin więcej
  Vineta Wolin - Iskierka Szczecin więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów więcej
  Lech Czaplinek - Olimp Gościno więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Bałtyk Gdynia - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
  KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin więcej
  Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw więcej
  Górnik Konin - Nielba Wągrowiec więcej
  Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin więcej
  Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Unia Janikowo - Radunia Stężyca więcej
  Chemik Police - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice więcej
  Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin więcej
  Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo więcej
  Piast Chociwel - Zorza Dobrzany więcej
  Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Mewa Resko - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Orkan Suchań - Drawa Drawno więcej
  Iskra Banie - Energetyk Gryfino więcej
  Stal Lipiany - Ogniwo Babinek więcej
  Czcibor Cedynia - Odra Chojna więcej
  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce więcej
  Unia Dolice - Osadnik Myślibórz więcej
  Morzycko Moryń - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Strong Zielenica - Wieża Postomino więcej
  Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo więcej
  LZS Kowalewice - Sława Sławno więcej
  Bajgiel Będzino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Redłovia Redło - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór więcej
  Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice więcej
  Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica więcej
  Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec więcej
  Mechanik Turowo - Błonie Barwice więcej
17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  GKS Katowice - Olimpia Szczecin więcej
  Górnik Łęczna - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec więcej
  Rolnik Biedrzychowice - UKS SMS Łódź więcej
  KKP Bydgoszcz - Medyk Konin więcej
  AZS Wrocław - AZS UJ Kraków więcej
18 sierpień
Ekstremalny Dzikobieg - Police więcej
Zachodnia Liga MTB: Bogdaniec więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Piast Karsko - Biali Sądów więcej
21 sierpień
piła nożna II liga
  Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce więcej
  Lech II Poznań - Legionovia Legionowo więcej
  Górnik Polkowice - Stal Rzeszów więcej
  Elana Toruń - Skra Częstochowa więcej
  Widzew Łódź - Górnik Łęczna więcej
  GKS Katowice - Olimpia Elbląg więcej
  Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard więcej
  Resovia Rzeszów - Bytovia Bytów więcej
  Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo więcej
24 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Cracovia Kraków - Arka Gdynia więcej
  Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
  Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków więcej
  Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
  Pogoń Szczecin - Wisła Płock więcej
  Raków Częstochowa - Lech Poznań więcej
  ŁKS Łódź - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
  Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo więcej
  Bytovia Bytów - Znicz Pruszków więcej
  Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów więcej
  Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola więcej
  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
  Skra Częstochowa - Widzew Łódź więcej
  Stal Rzeszów - Elana Toruń więcej
  Legionovia Legionowo - Górnik Polkowice więcej
  Garbarnia Kraków - Lech II Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Olimp Gościno - Orzeł Wałcz więcej
  Ina Goleniów - Lech Czaplinek więcej
  Flota Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Hutnik Szczecin - Vineta Wolin więcej
  Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard więcej
  GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino więcej
  MKP Szczecinek - Rasel Dygowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia więcej
  Radunia Stężyca - Chemik Police więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo więcej
  Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin więcej
  Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin więcej
  Grom Nowy Staw - Górnik Konin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno więcej
  Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko więcej
  Zorza Dobrzany - Polonia Płoty więcej
  Iskra Golczewo - Piast Chociwel więcej
  Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo więcej
  Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Drawa Drawno - Dąb Dębno więcej
  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
  Biali Sądów - Unia Dolice więcej
  Kłos Pełczyce - Piast Karsko więcej
  Odra Chojna - Sokół Pyrzyce więcej
  Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia więcej
  Energetyk Gryfino - Stal Lipiany więcej
  Orkan Suchań - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Wieża Postomino - Saturn Mielno więcej
  Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino więcej
  Sława Sławno - Bajgiel Będzino więcej
  Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo więcej
  Strong Zielenica - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo więcej
  Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin więcej
  Mechanik Bobolice - Orzeł Łubowo więcej
  Hubertus Biały Bór - Głaz Tychowo więcej
  Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków więcej
  Medyk Konin - AZS Wrocław więcej
  UKS SMS Łódź - KKP Bydgoszcz więcej
  Czarni Sosnowiec - Rolnik Biedrzychowice więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  GKS Katowice - Górnik Łęczna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Remor Recz - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna III liga Kobiet
  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Hetman Recz więcej
  Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
  Energetyk Junior Gryfino - Ladies Football Academy Szczecin więcej
25 sierpień
Zachodnia Liga MTB: Motylewo więcej
40. PKO Półmaraton Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo więcej
  Prawobrzeże II Świnoujście - Fala Międzyzdroje więcej
  Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów więcej
  Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów więcej
  Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów więcej
  Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Dąb Dębice - Orkan Dalewo więcej
  Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe więcej
  Masovia Maszewo - Promień Mosty więcej
  Płomień Lisowo - Ina Ińsko więcej
  Rolpol Chlebowo - Unia Stargard więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo więcej
  WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo więcej
  Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
  Hanza Goleniów - Aquila Szczecin więcej
  KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Chemik II Police - OKS Center MD Goleniów więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - KS Czarni Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Unia Swochowo - Czarni Czarnówko więcej
  Zootechnik Kołbacz - Podlesie Sowno więcej
  Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Orzeł Grzędzice - Odrzanka Radziszewo więcej
  Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno więcej
  Wicher Steklno - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Piast Piaseczno - GKS Golenice więcej
  KLUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole więcej
  Sekwoja Brwice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice więcej
  Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl więcej
  Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Mechanik Warnice więcej
  Sęp Brzesko - Iskra Lutówko więcej
  Bryza Reńsko - Zorza Tychowo więcej
  Polonia Giżyn - Iskra Warszyn więcej
  Piast Kolin - Wicher Przelewice więcej
  SCRS Barlinek - Koral Mostkowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Jantar Siemyśl - Resko Karcino więcej
  Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino więcej
  Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
  Grot Bonin - Wicher Mierzym więcej
  Hajka Zegrze Pomorskie - Gryf Dobrowo więcej
  Radew Białogórzyno - Sokół Lulewice więcej
  Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Korona Raduń - Iskra Pomień więcej
  A.P. Gavia Choszczno - Klon Krzęcin więcej
  Sokół Granowo - Błękitni Sarnik więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Ina Nadarzyn więcej
  Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie więcej
  Orzeł Żeńsko - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Gryf Polanów - Derby Gwiazdowo więcej
  Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie więcej
  KS Sieciemin - KS Skibno więcej
  Błękitni Tychowo - Pogoń Noskowo więcej
  Wrzos Wrześnica - Jantar Korlino więcej
  Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Mechanik II / Iskra Bobolice - Grom Świelino więcej
  Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino więcej
  Błękitni Gonne Małe - Drzewiarz Krosino więcej
  Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo więcej
  KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn więcej
  Sokół Suliszewo - Gryf Budowo więcej
  Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno więcej
  Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno więcej
  Wspólni Różewo - Sad Chwiram więcej
  Santos Kłębowiec - Legion Strączno więcej
28 sierpień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo więcej
  Sokół Karlino - MKP Szczecinek więcej
  Błękitni II Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo więcej
  Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin więcej
  Lech Czaplinek - Flota Świnoujście więcej
  Olimp Gościno - Ina Goleniów więcej
31 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
  Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
  Lech Poznań - Cracovia Kraków więcej
  Legia Warszawa - Raków Częstochowa więcej
  Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
  Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
  Wisła Płock - ŁKS Łódź więcej
  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna II liga
  Lech II Poznań - Pogoń Siedlce więcej
  Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków więcej
  Elana Toruń - Legionovia Legionowo więcej
  Widzew Łódź - Stal Rzeszów więcej
  GKS Katowice - Skra Częstochowa więcej
  Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna więcej
  Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg więcej
  Znicz Pruszków - Błękitni Stargard więcej
  Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz więcej
  Flota Świnoujście - Olimp Gościno więcej
  Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek więcej
  Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Darłovia Darłowo - Vineta Wolin więcej
  GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard więcej
  Rasel Dygowo - Sokół Karlino więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański więcej
  Gwardia Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
  Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin więcej
  Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw więcej
  Świt Szczecin - Nielba Wągrowiec więcej
  Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin więcej
  Chemik Police - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Sokół Kleczew - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Stal Szczecin - Sparta Gryfice więcej
  Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard więcej
  Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
  Piast Chociwel - Wicher Brojce więcej
  Polonia Płoty - Iskra Golczewo więcej
  Mewa Resko - Zorza Dobrzany więcej
  Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Iskra Banie - Drawa Drawno więcej
  Stal Lipiany - Orkan Suchań więcej
  Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino więcej
  Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek więcej
  Unia Dolice - Kłos Pełczyce więcej
  Morzycko Moryń - Biali Sądów więcej
  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Victoria Sianów - Wieża Postomino więcej
  Zefir Wyszewo - Strong Zielenica więcej
  LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Bajgiel Będzino - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Płomień Myślino - Sława Sławno więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie więcej
  Saturn Mielno - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino więcej
  Głaz Tychowo - Redłovia Redło więcej
  Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór więcej
  Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice więcej
  Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica więcej
  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
piłka ręczna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Jedność poszukuje zawod »
4 » Sparingpartner poszukiw »
4 » Polakowski odchodzi z G »
2 » Przygotowania Odry
1 » Ben McCauley zawodnikie »
1 » Plan przygotowań LKS Po »
1 » Kartkowicze A klasy (gr »
1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
1 » Niesamowity Lisek!
1 » Mateusz Kostka zagra w  »
mecze:
27 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
14 » Sokół Granowo-Błękitni  »
7 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
7 » Prawobrzeże Świnoujście »
6 » Sarmata Dobra-Radowia R »
5 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
5 » Zjednoczeni Wapnica-Ina »
4 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Sęp Brzesko-Iskra Lutów »
4 » Orzeł Bierzwnik-Świt Ba »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
BigFanPogo... DonCorleon...
gości: 568
statystyki portalu
• drużyn: 2784
• imprez: 117046
• newsów: 72009
• użytkowników: 70033
• komentarzy: 1078231
• zdjęć: 777257
• relacji: 38008
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies