ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 sierpień 2019
pokaż:
24 sierpień
Żeglarskie zakończenie wakacji więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 0 : 2 więcej
Ina Goleniów - Lech Czaplinek 0 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Grom Nowy Staw - Górnik Konin 1 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 5 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 6 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0 : 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 0 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Polonia Płoty 0 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 9 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 : 0 więcej
Orkan Suchań - Iskra Banie 1 : 2 więcej
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 5 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 6 : 4 więcej
Strong Zielenica - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Saturn Mielno 19 : 0 więcej
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 8 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
Sad Chwiram - Głaz Tychowo 0 : 0 więcej
Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna 2 : 0 więcej
Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Orzeł Łubowo 7 : 0 więcej
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 1 : 3 więcej
Medyk Konin - AZS Wrocław 2 : 0 więcej
GKS Katowice - Górnik Łęczna 0 : 3 więcej
Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych 2 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - KKP Bydgoszcz 11 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Rolnik Biedrzychowice 7 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów 1 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Dąb Dębice - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 5 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 7 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 4 : 1 więcej
Chemik II Police - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 9 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 5 : 1 więcej
Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
SMS Łódź - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 7 : 0 więcej
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4 : 0 więcej
Korona Kielce - FCB Escola Varsovia 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SCRS Barlinek - FASE Szczecin 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
  FASE Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
11:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ladies Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia 2 : 5 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Unifreeze Górzno - UKS SMS Łódź II 1 : 5 więcej
Medyk II Konin - Stomilanki Olsztyn 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Zebranie organizacyjne  »
4 » Dąbrowski piłkarzem Pog »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
1 » Powołania dla Olimpijek
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Przygotowania Radewa
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
mecze:
62 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
36 » Biali Sądów-Unia Dolice
34 » Olimp Gościno-Orzeł Wał »
32 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
31 » Darłovia Darłowo-Błękit »
24 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
24 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
22 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
21 » Radew Białogórzyno-Sokó »
21 » Dąb Dębice-Orkan Dalewo
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
bodziu doktor777
fanatyczny gazela67
KpDrawsko
gości: 906
statystyki portalu
• drużyn: 2805
• imprez: 118741
• newsów: 72213
• użytkowników: 70118
• komentarzy: 1080749
• zdjęć: 779786
• relacji: 38108
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies