ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 sierpień 2019
pokaż:
17 sierpień
XVIII Festiwal Gwiazd Sportu więcej
Międzyanrodowe Zawody Strażackie Toughest Firefighter Challenge więcej
21. Memoriał Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego więcej
XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
Maraton Kajakowy Zimorodek więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - GKS Katowice 1 : 3 więcej
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 1 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Resovia Rzeszów 0 : 3 więcej
Stal Rzeszów - Lech II Poznań 2 : 0 więcej
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków 0 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola 4 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 2 : 0 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 2 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 : 2 więcej
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 3 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin 0 : 6 więcej
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 : 0 więcej
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Strong Zielenica - Wieża Postomino 1 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 0 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Sława Sławno 1 : 3 więcej
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 1 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 4 : 2 więcej
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 4 : 1 więcej
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 1 : 3 więcej
Redłovia Redło - Ikar Krosino 1 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice 1 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 1 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 10 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Pogoń Szczecin - SMS Łódź 4 : 0 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Korona Kielce 1 : 3 więcej
FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków 5 : 1 więcej
Legia Warszawa - Arka Gdynia 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (jesień)
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 4 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - SI Arka Gdynia 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - FASE Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 3 : 4 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
UKS SMS Łódź II - Polonia Poznań 6 : 0 więcej
MUKS Praga Warszawa - Polonia Środa Wlkp. 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/IV liga: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Zmiany w rozgrywkach. D »
6 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
4 » Niedomówienia między wł »
4 » Borger odchodzi z Chemi »
3 » Stal z licencją na grę
1 » Szmit trenerem Chemika
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
1 » Sarmata wygrywa w spari »
1 » Stal Szczecin bez licen »
mecze:
13 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
4 » Iskierka Szczecin-Świt  »
4 » Wieża Postomino-Sokół K »
2 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
1 » Polonia Płoty-Lech Czap »
1 » Spójnia Świdwin-Światow »
1 » Polski Cukier Kluczevia »
1 » Jeziorak Szczecin-Pogoń »
1 » Sparta Gryfice-Polonia  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
90przemek
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2839
• imprez: 121258
• newsów: 73439
• użytkowników: 74488
• komentarzy: 1095028
• zdjęć: 794522
• relacji: 38576
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies